<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:30 V65-2
MENY STOKKE's løp
MONTÉLØP
Varmblods 2100 m. Monté Autostart. Maks 10 startende.
4-12-årige høyest 420.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-10-2 Plass : 8-10-2

1 2016: -5 -0 -3 -0 -1 -25 000 2015: -22 -1 -4 -3 -10 -95 500
Herr Feinschmecker 2100 1 Plass 353 500
9 år SVART V v.Soir Des Tibur L. Trudvang Drammen Travbane 0 22/8 - 02 / 9 2100 17,7a 40
e. Laurel's Lady v. Super Nick (US) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 02 / 1 2100 16,8 g 150
Eva Bakari /Skien T. Fjelldalen Momarken Travbane 2 21/7 - 01 / 6 2140 17,3a 69
T. Fjelldalen Rune Hansen A. Robertsen Jarlsberg Travbane 5 04/7 - 03 / 6 2100 16,1a 146
Burgunder m/hvit stjerne, mansj, krage M. Berås Bjerke Travbane 2 25/6 - 05 / 5 2100 16,6ag 101
2 2016: -11 -0 -0 -2 -1 -17 000 2015: -11 -0 -0 -4 -3 -32 500
Global Nansen 2 Plass 301 750
8 år BRUN V v.Magnetic Power (US) S. Løvvold Bjerke Travbane 3 15/7 - 10 / 1 2100 17,0a 64
e. Frisky Fleur (US) v. Garland Lobell (US) J. Kühn Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 03 / 10 2100 16,6a 239
Ida Skjæveland /Kleppe S. Løvvold Bjerke Travbane 4 25/6 - 05 / 7 2100 16,8a 81
J. Kühn Per-Erik Gravdal (A) S. Løvvold Bjerke Travbane 0 28/5 - 01 / 5 2600 18,3a 24
Lilla m/hvite ermer, skulderstk, sidef S. Løvvold Jarlsberg Travbane 4 08/5 - 08 / 8 2609 19,3a 26
3 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -18 -2 -4 -2 -4 -83 000
O.M.X. Twenty (DK) 3 Plass 468 884
12 år BRUN V v.Legendary Lover K.* (US) K. Hauge Jarlsberg Travbane 4 03/9 - 08 / 6 2120 17,3 780
e. Esperia Jet (IT) v. Supergill* (US) S. Hogner Drammen Travbane 2 22/8 - 02 / 6 2100 16,2a 108
Anja Synnøve Tharaldsen-Harry Tharaldsen L. Tharaldsen Sørlandets Travpark 0 16/8 - 05 / 3 2140 15,8a 309
K. Hauge Harry Tharaldsen (A) K. Hauge Jarlsberg Travbane 6 04/7 - 03 / 4 2100 16,3a 313
Hvit m/blå erm-/sidefelt, reklame K. Hauge Sørlandets Travpark 0 16/6 - 04 / 7 2160 17,0 254
4 2015: -19 -0 -0 -3 -8 -32 000 2014: -10 -1 -0 -0 -4 -22 000
Prince Moonlight Fun 4 Plass 307 500
7 år BRUN V v.Prince Birchwood L. M. Berås Forus Travbane 0 04/8 - 04 / 8 1620 17,1 g 261
e. Funny April v. Myles Hanover (US) M. Finsand Bjerke Travbane 0 30/7 - 01 / 1 2100 17,1a 509
Martine Finsand-Andreas Eikaas M. Finsand Sørlandets Travpark 6 17/7 - 11 / 7 1640 16,6 157
M. Finsand M. Finsand Bjerke Travbane 3 25/6 - 05 / 8 2100 16,7a 222
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re M. Finsand Sørlandets Travpark 4 16/6 - 04 / 8 2160 16,5 245
5 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000 2016: -15 -1 -0 -0 -7 -40 000
Memory's Boy 5 Plass 413 500
11 år SVART V v.Home Alone* (S) S. Løvvold Jarlsberg Travbane 1 03/9 - 08 / 4 2120 16,7 132
e. Petite Balett v. Thackeray* (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 29/6 - 02 / 9 2100 16,5a 194
Kjell Andersen-Anne-Lise L. Andersen S. Løvvold Drammen Travbane 2 17/6 - 10 / 3 2100 17,4a 43
S. Løvvold Kjell Andersen L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 04/6 - 06 / 5 1700 16,1ag 167
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl M. Høitomt Drammen Travbane 0 30/5 - 07 / 6 1700 16,8a 377
6 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -20 -2 -2 -4 -4 -75 500
Askens Fuji (S) 6 Plass 404 722
10 år BRUN V v.Egon Lavec* (S) E. Jensen Sørlandets Travpark 3 29/8 - 02 / 3 2140 16,1a 474
e. Brilliant Lynn (S) v. Nuclear Kosmos* (US) L. Trudvang Drammen Travbane 6 22/8 - 06 / 7 2100 17,1ag 175
Enok Antonsen-Kristine Sørensen E. Jensen Jarlsberg Travbane 6 07/8 - 03 / 10 2120 16,3 164
K. Kvasnes Enok Antonsen E. Jensen Bjerke Travbane 3 30/7 - 01 / 5 2100 15,9a 257
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek E. Jensen Sørlandets Travpark 2 17/7 - 11 / 2 1640 15,2 187
7 2016: -8 -0 -0 -0 -3 -7 589 2015: -17 -0 -0 -1 -8 -22 697
Bicc's Dignity* (S) 7 Plass 392 159
11 år LYSBRUN V v.Power To Charm* (US) H. Olsson Årjäng 0 30/8 - 06 / 5 2140 17,5a 311
e. Staro Quality (S) v. J.R. Broline* (US) B. Albinsson Åmål 7 16/8 - 03 / 12 2080 17,6a 366
Sverige J. Ryman Åmål 6 02/8 - 01 / 2 1680 16,7a 339
A. Valstad Per Albertsson J. Ryman Arvika 5 26/7 - 09 / 8 1720 19,2 g 90
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl J. Ryman Arvika 3 13/7 - 01 / 5 2140 17,6 146
8 2017: -5 -0 -0 -0 -3 -10 500 2016: -16 -2 -1 -1 -5 -56 000
Amiral Godiva (S) 8 Plass 315 358
9 år SVARTBRUN V v.General du Pommeau* (FR) P. Ingves Jägersro 0 15/9 - 05 / 1 1640 16,6 g 781
e. Mill Grace (S) v. Giant Chill* (US) C. Lindhardt Aalborg 0 05/8 - 10 / 1 2140 br ag 43
Stall S & M C. Lindhardt Nykøbing Falster 0 12/7 - 11 / 1 2160 br g 37
C. Lindhardt Christian Lindhardt (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 05/7 - 04 / 1 1609 12,9a 175
Vit, svart; C. Lindhardt Aalborg P 26/6 - 92 / 1 2200 18,0 P
9 2017: -10 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -19 -0 -0 -2 -5 -25 000
Right On Time S.M. (DK) 9 Plass 377 498
9 år MØRKBR V v.Gill's Victory* (US) A. Valstad Bjerke Travbane 0 11/9 - 02 / 8 2100 16,9a 253
e. Vicki Øbo (DK) v. Ejnar Vogt (DK) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 03 / 5 1700 15,5a 54
Kamilla Matre /Kolltveit E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 30/7 - 02 / 2 2100 15,9 33
M. Gjermundrød Eirik Høitomt (T) M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 12/7 - 07 / 6 1609 13,9a 320
Gull m/blå sidef/krage/ermr, hv mansj E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 29/6 - 02 / 4 2100 16,0a 30
10 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -3 -1 -3 -27 500
Global Peace 10 Plass 198 500
6 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) E. Jensen Bjerke Travbane 0 23/9 - 01 / 3 2140 dist g 113
e. Frisky Fleur (US) v. Garland Lobell (US) E. Jensen Jarlsberg Travbane 2 03/9 - 08 / 1 2100 17,6 43
Stall Drømmedama E. Jensen Bjerke Travbane P 26/8 - 22 / 2 2140 17,8 P
E. Jensen Truls Heslien G. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/8 - 05 / 9 2600 17,7a 303
Blå m/gull erm, blå mansj,gul søm,rek G. Gundersen Bjerke Travbane 4 13/8 - 01 / 1 2100 15,0a 97