<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:30 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -4 -0 -1 -1 -0 -10 000
Zolan Omh 1640 1 Plass 18 000
6 år BRUN V v.Zola Boko* (S) L. Kolle Bjerke Travbane 26/8 - 21 / 5 1640 27,0 B
e. Wictoria Laylock v. Silver Pine* (US)
Stall Ovi
L. Kolle Trond Anderssen (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
2 2019: -4 -1 -2 -0 -1 -52 000 2018: -19 -2 -1 -6 -5 -108 000
Graceland E.P. 2 Plass 232 500
6 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US)
e. Loving You E.P. (US) v. S.J.'s Caviar* (US)
Stall Leona Joyline
B. Westergaard
Blå m/hvite kanter, reklame
3 2019: -4 -1 -1 -2 -0 -34 000 2018: -11 -2 -2 -0 -3 -51 000
Walkabout Classic 3 Plass 85 000
6 år BRUN V v.Quite Easy (US) K. Malmin Bjerke Travbane 09/9 - 21 / 8 1660 27,2 B
e. Walk The Line (CA) v. Balanced Image (US)
Johan Sverre Gravdal /Sandnes
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
4 2018: -13 -3 -0 -0 -5 -57 000 2017: -9 -2 -0 -2 -3 -47 000
Bajazzo H.R. 4 Plass 104 000
5 år MØRKBR V v.Norvelous Hanover (US) O. Sagholen Bjerke Travbane 19/8 - 21 / 9 1660 26,4 B
e. Ozofin v. Super Arnie* (US)
Anette Trollsås /Sandefjord
E. Høitomt Rune Gundersen
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -4 -4 -1 -6 -419 491
Allaway G.T. 5 Plass 654 491
6 år BRUN V v.Broadway Hall (US) A. Wolden Bjerke Travbane 09/9 - 20 / 1 1640 28,2 B
e. Valuta G.T. v. Deliberate Speed* (US)
Arnfinn Bye /Oslo
A. Wolden Anders Lundstrøm Wolden (T)
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek
6 2019: -4 -3 -0 -1 -0 -124 000 2018: -13 -3 -2 -2 -4 -126 000
Dream Builder 1660 1 Plass 390 555
6 år RØDBRUN V v.Joke Face* (S)
e. Elvira Arvells v. Dream Vacation* (US)
Team Torp
O. Mikkelborg
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
7 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -1 -1 -4 -2 -51 000
Divine Salt 2 Plass 97 000
6 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 09/9 - 20 / 10 1660 30,1 B
e. Octavia Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US)
Tor Olaf Halle-Jan Roar Kristiansen
K. Johansen Robert S. Fossen (T)
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hero H.R. 3 Plass 0
5 år MØRKBR V v.Revenue* (S) O. Sagholen Bjerke Travbane 09/9 - 23 / 1 1640 31,3 B
e. Miss Goofey v. Brief Encounter (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 19/8 - 20 / 1 1640 35,6 N
Ida-Helen M. Andersen /Birkeland
O. Sagholen Rune Gundersen
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl
9 2019: -5 -0 -1 -1 -3 -20 500 2018: -10 -0 -2 -4 -2 -84 000
El Rey 4 Plass 177 500
6 år BRUN V v.Quite Easy (US) H. Storås Bjerke Travbane - 26/8 - 20 / 2 1640 dgpp N
e. La Princeza v. Fast Photo* (US) H. Storås Bjerke Travbane 08/7 - 20 / 1 1640 29,9 B
Mette Fløttum /Maura
H. Storås
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl
10 2019: -6 -0 -1 -0 -5 -17 022 2018: -9 -0 -1 -0 -4 -20 992
Rock Lobster 5 Plass 38 014
6 år MØRKBR V v.Cromwell (US) K. Malmin Biri Travbane 04/9 - 22 / 5 2100 28,8 B
e. Bonnie Scot v. Egon Lavec* (S)
Ida Marie Asp /Bjugn
V. Drolsum Trond Anderssen (T)
Hvit m/brun sk.felt & stolp,gull ruter