Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 115.000 kr. med høyest 300 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-2 Plass : 6-7-2

1 2018: -15 -0 -0 -0 -6 -17 000 2017: -21 -0 -2 -2 -7 -52 500
Borga Go On (S) 2100 1 Plass 169 248
7 år BRUN HP v.Flirtin Man (US) E. van der Wal Axevalla 0 18/3 - 04 / 1 2140 17,3a 535
e. I'm Possessed (US) v. Self Possessed* (US) T. Dalborg Axevalla 0 25/2 - 04 / 1 2140 dist g 38
Veronica Fjellstad-Kristian Aurstad K. Eriksson Mantorp 0 16/2 - 01 / 1 2140 br ag 51
L. Kolle Andreas Kalberg T. Uhrberg Axevalla 3 31/1 - 03 / 1 2140 17,9a 94
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. van der Wal Axevalla 5 14/1 - 02 / 1 2140 19,8ag 53
2 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -9 000 2016: -12 -0 -0 -0 -3 -10 000
Prince Of The Night 2 Plass 131 500
8 år BRUN V v.Hot Chili Pepper T. Sletsjø Biri Travbane P 25/9 - 21 / 4 2100 20,3 P
e. Menai Songline v. Spotlite Lobell* (US) E. Holm Bjerke Travbane 0 21/5 - 02 / 11 1609 17,1a 401
Hans Roger Solbakken-Marion Larsen E. Holm Momarken Travbane 0 05/4 - 05 / 6 2160 20,4 242
E. Holm G. Gundersen Biri Travbane 0 09/1 - 05 / 10 2100 21,4a 548
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Bjerke Travbane 0 02/10 - 01 / 2 1609 17,1a 70
3 2017: -10 -0 -0 -1 -6 -24 000 2016: -11 -0 -0 -1 -4 -20 000
T.M. First On Photo 3 Plass 189 000
7 år BRUN V v.Mo Monet Hanover (US) T. Fløysand Drammen Travbane 0 28/9 - 03 / 4 2100 18,1a 175
e. Dancing Cira v. Sack Pack (US) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 7 18/9 - 09 / 5 2100 18,4 g 121
Andrea Emilie Frednes /Sandefjord J. Eilertsen Momarken Travbane - 08/9 - 04 / 9 2160 dg 203
T. Fløysand J. Eilertsen Biri Travbane 4 28/8 - 01 / 5 2120 18,0 104
Rød m/MW i hvitt S. Eilertsen Jarlsberg Travbane 5 21/8 - 04 / 11 2620 17,6 98
4 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -12 -1 -0 -0 -2 -15 000
J.C. Glenn 4 Plass 97 500
7 år MØRKBR V v.Rite On Line (US) B. Steinseth Biri Travbane - 20/9 - 05 / 11 1609 dg a 743
e. Delicate (S) v. Sugarcane Hanover* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 25/6 - 04 / 9 1609 16,8ag 525
Stall Svanen B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 03 / 7 1609 18,1a 881
B. Steinseth O. Østre Bjerke Travbane 0 11/6 - 01 / 8 2100 17,6ag 304
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt G. Austevoll Bjerke Travbane 0 21/5 - 02 / 9 1609 16,3a 313
5 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -9 -1 -1 -0 -3 -26 407
Unitron* 5 Plass 95 168
8 år MØRKBR V v.Storstadsbusen* (S) B. Albinsson Momarken Travbane - 02/11 - 06 / 6 2140 dg a 166
e. Classic Queen O. v. Zoot Suit (US) B. Albinsson Bjerke Travbane 0 15/10 - 09 / 11 2100 16,5a 267
Sverige B. Albinsson Färjestad 0 22/9 - 07 / 7 2640 15,8a 1076
B. Albinsson Folke Pettersson B. Albinsson Momarken Travbane 5 09/9 - 07 / 8 2640 17,1a 215
grå med blå vinkel B. Albinsson Åmål 4 28/8 - 02 / 1 2480 16,5a 185
6 2018: -8 -1 -2 -1 -2 -64 855 2017: -18 -2 -4 -2 -6 -101 225
Quentin Frontline* (S) 6 Plass 418 898
9 år BRUN V v.Rotation* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 24/9 - 05 / 1 1609 15,3a 16
e. Carly (S) v. Gift Box* (US) J. Untersteiner Åmål 2 03/9 - 08 / 5 2120 16,2 24
Sverige T. Dalborg Göteborg 6 30/8 - 01 / 5 2140 21,5 g 69
G. Austevoll Sophia Jacobsen (A) M. Jakobsson Årjäng 3 23/8 - 09 / 6 2160 17,4 33
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl M. Jakobsson Årjäng 6 27/7 - 06 / 1 2640 16,9a 540
7 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
C.C. Noble Augustinu 7 Plass 130 351
7 år MØRKBR H v.Kings Sugarboy (S) S. Wassberg Biri Travbane 0 20/9 - 05 / 4 1609 17,1ag 117
e. Garland's Miss (US) v. Garland Lobell (US) V. Hop Bjerke Travbane 3 10/9 - 01 / 2 2100 16,9a 47
Team Gemini LXXXI & Uab N. Sostapilis V. Hop Bjerke Travbane 0 02/9 - 07 / 10 2600 17,9a 1284
V. Hop Geir Kihle (T) V. Hop Momarken Travbane 5 15/8 - 02 / 2 1640 16,2a 37
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 07 / 4 1609 13,3ag 475
8 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 421 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
King Amour 8 Plass 106 896
9 år BRUN V v.Astro Amour M. E. Høitomt Bjerke Travbane 3 17/9 - 01 / 3 2100 18,4a 119
e. Lady Fran v. Songcan (US) E. Høitomt Drammen Travbane 6 08/9 - 01 / 3 2100 18,9 32
Lise Wenche Karlsen /Kråkerøy E. Høitomt Momarken Travbane 3 25/8 - 03 / 2 2640 19,4 254
E. Høitomt Karoline Lund Solberg (T) L. Aas Momarken Travbane 0 15/8 - 01 / 6 2140 br ag 194
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/8 - 01 / 3 2100 17,3a 437
9 2015: -3 -0 -1 -0 -0 -8 000 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000
High Five T.K. 9 Plass 103 500
12 år BRUN V v.Brief Encounter (S) A. Sjoner Leangen Travbane P 07/9 - 22 / 2 2140 21,7 P
e. Speed Offense (US) v. Speed In Action (US) L. Hauge Mo Travpark N 17/8 - 20 / 1 2100 23,7 N
Trond Klepp /Volda G. Berg Leangen Travbane 0 04/8 - 05 / 1 2140 20,6 313
K. Kvasnes Trond Klepp S. Eilertsen Biri Travbane 0 06/6 - 01 / 12 2120 dist g 1787
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek M. Haug Biri Travbane 0 04/4 - 09 / 7 2600 20,1 307
10 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -9 -0 -0 -1 -1 -5 500
Saturday Speed 10 Plass 108 000
9 år MØRKBR V v.Magnetic Power (US) G. Gundersen Bjerke Travbane - 17/9 - 01 / 11 2100 dg a 314
e. Saturday Sun v. Anders Crown* (US) O. Kjenner Momarken Travbane - 09/6 - 01 / 3 2140 dg a 1235
Ivar Andresen /Kolbu H. Storås Bjerke Travbane 0 15/1 - 05 / 1 2100 21,9ag 376
K. Johansen Øyvind Ruud A. Stensen Biri Travbane - 09/1 - 05 / 3 2100 dg a 1148
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. H. Storås Bjerke Travbane 0 11/12 - 01 / 11 1609 18,2a 666
11 2015: -15 -0 -0 -1 -3 -10 500 2014: -8 -0 -0 -0 -3 -7 500
Antaro (NL) 11 Plass 115 580
8 år MØRKBR V v.Freiherr As* (DE) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 15/9 - 05 / 7 1700 17,7ag 238
e. Tex Victoria (DE) v. Texas (US) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 21/8 - 04 / 9 2620 18,8 g 716
Jarle Gunstad /Skien M. Høitomt Momarken Travbane 0 15/8 - 02 / 12 1640 16,7a 585
K. Malmin Jarle Gunstad M. Høitomt Sørlandets Travpark - 18/7 - 02 / 11 1609 dg a 1376
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Dalsbotten Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 04 / 8 2100 16,6a 1054