<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:35

Varmblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 5.001 kr.
3-12-årige høyest 25.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-8-2 Plass : 3-8-2

1 2019: -9 -2 -1 -0 -3 -44 000 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -11 000
Crystals Star 2140 1 Plass 90 000
7 år RØD HP v.Cigar Bar (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 4 16/9 - 10 / 3 2140 19,4 127
e. Crystal Act v. Crysta's Best* (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 31/8 - 07 / 6 2100 17,1ag 1407
Per Rustad /Nannestad H. Tvedt Bjerke Travbane P 19/8 - 23 / 2 2140 20,2 P
M. Gundersen Per Rustad E. Høitomt Bjerke Travbane 06/8 - 20 / 2 1640 24,8 B
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Pedersen Bjerke Travbane 30/7 - 20 / 8 1660 26,0 B
2 2016: -2 -0 -1 -1 -0 -17 000 2015: -6 -0 -0 -2 -3 -40 000
S.K.'s Mystic Memory 2 Plass 57 000
4 år BRUN H v.Muscle Memory (US) K. Roe Bjerke Travbane 4 22/7 - 01 / 3 2140 19,3 162
e. Mystic Trick (S) v. Armbro Trick* (CA) K. Roe Klosterskogen Travbane P 14/5 - 21 / 2 2100 20,5 g P
Tore Christiansen /Stavanger
K. Roe
Rød m/svart stolpe & krage
3 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -15 -1 -0 -1 -6 -44 500
Callias Va Bene 3 Plass 148 500
6 år BRUN V v.Severino (FR) K. Malmin Biri Travbane - 20/9 - 01 / 5 2100 dg 52
e. Lion Queen (US) v. Sir Taurus* (US) K. Malmin Bjerke Travbane P 26/8 - 23 / 4 2140 20,8 P
Bernt Johannessen /Siljan G. Austevoll Bjerke Travbane 19/11 - 20 / 6 1640 26,7 g B
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
4 2019: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -17 -1 -2 -2 -4 -52 500
Millers Well 4 Plass 115 167
7 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) S. Risa Bjerke Travbane 0 09/9 - 10 / 12 2140 22,0 g 457
e. Hilda E.R. (S) v. Super Tilly* (S) S. Risa Bjerke Travbane - 01/9 - 06 / 2 2100 dg a 1706
Jan Risa-Sverre Risa S. Risa Bjerke Travbane 0 13/8 - 03 / 8 2100 19,0ag 183
S. Risa S. Risa Jarlsberg Travbane 0 02/7 - 03 / 6 2100 br ag 315
grå m/to røde skråbånd & hvit søm. S. Risa Bjerke Travbane 0 23/6 - 03 / 7 2100 19,0ag 477
5 2016: -5 -0 -0 -1 -1 -7 000 2015: -8 -0 -0 -0 -4 -8 500
Ice Maiden 5 Plass 15 500
5 år BRUN HP v.Olimede* (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 09/9 - 10 / 6 2140 19,3 479
e. Rocka Ram v. Rockaroundtheclock* (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 23/7 - 07 / 3 2100 20,4 198
Ronald Haug-Berit Halvorsen Å. Tengsareid Biri Travbane 0 21/6 - 01 / 3 2100 dist g 314
O. Østre Ronald Haug O. Østre Biri Travbane - 09/1 - 08 / 3 2100 dg 278
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 25/8 - 05 / 5 2100 22,2ag 326
6 2016: -16 -0 -1 -1 -7 -27 215 2015: -15 -0 -0 -0 -6 -26 221
One Magic Neil* (S) 2160 1 Plass 53 436
4 år SVARTBRUN V v.MagicCarpetRide US* (US) P. Nilsson Åmål 4 03/9 - 06 / 10 2080 18,0 513
e. Quienies (DE) v. Nuke It Freddie (CA) C. Jepson Romme 0 24/8 - 10 / 6 2140 dist g 169
Sverige P. Nilsson Arvika 4 21/6 - 02 / 7 1700 16,8a 182
E. Høitomt Stig Sjøgren (T) P. Nilsson Åmål 5 29/5 - 02 / 1 2080 18,3 476
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Nilsson Färjestad 0 18/5 - 02 / 7 2140 18,3 445
7 2018: -10 -0 -1 -2 -3 -26 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Mamie's Constitution 2 Plass 62 500
8 år MØRKBR V v.Boardwalk Hall* (US) V. Hop Bjerke Travbane 6 24/9 - 02 / 9 2100 18,0a 238
e. Mamie's Lucia v. Active Bowler (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 10/9 - 03 / 3 2100 17,3a 634
Veslemøy Tveter Alm-Tommy Ytterdahl B. Alm Momarken Travbane 0 07/7 - 08 / 13 2160 21,3 338
G. Austevoll Veslemøy Tveter Alm G. Austevoll Bjerke Travbane 4 23/6 - 03 / 1 2100 18,8a 127
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 6 04/6 - 03 / 8 2100 18,8a 705
8 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -12 500 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -16 991
C.C. Gyrus 3 Plass 104 638
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) K. Brenden Bjerke Travbane 6 16/9 - 10 / 5 2140 19,5 873
e. C.C.Kings Sofie* (NL) v. King Conch* (US) K. Brenden Drammen Travbane 5 08/9 - 03 / 12 2100 19,7 1049
Thomas Brenden-Kenneth Brenden K. Brenden Biri Travbane 0 14/8 - 01 / 9 2120 22,0 g 1283
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 8 29/7 - 01 / 5 2140 26,4 g 656
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Åmål 0 29/5 - 02 / 1 2080 19,0 600
9 2019: -6 -0 -2 -1 -1 -40 500 2018: -19 -4 -2 -6 -2 -144 000
Anthony Downs (DK) 4 Plass 344 000
7 år BRUN V v.Great Challenger (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 29/7 - 02 / 3 2140 18,7 g 44
e. Tangee Boko (S) v. Enjoy Lavec* (S) L. Kolle Bjerke Travbane 1 24/6 - 10 / 3 2140 18,2 41
Walter Thorjussen-Rita Moen L. Kolle Sørlandets Travpark 2 07/6 - 01 / 7 2140 17,8 31
L. Kolle Per Gottling (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane - 03/5 - 01 / 8 2100 dg 251
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane P 29/3 - 20 / 4 2100 21,1 P
10 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -12 -0 -3 -0 -4 -41 500
Kiwi Catchme 5 Plass 59 000
10 år BRUN HP v.Mr. Commissioner (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 17/4 - 09 / 6 2100 19,6 g 431
e. Vanja Vic v. Netted (US) O. Østre Drammen Travbane 6 07/4 - 02 / 11 2100 18,7a 975
Lene Weman-Linda Vinjor O. Østre Drammen Travbane P 09/3 - 20 / 2 2100 21,4 P
K. Johansen Lene Weman K. Malmin Jarlsberg Travbane 8 19/9 - 02 / 8 2100 22,0a 540
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. L. Kolle Klosterskogen Travbane 8 09/5 - 01 / 8 2120 21,5 435
11 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -22 -0 -2 -1 -9 -53 500
Rydens Maya (S) 6 Plass 176 566
6 år MØRKBR HP v.Orlando Vici (FR) H. Holm Bjerke Travbane - 16/9 - 10 / 1 2140 g4 g 95
e. Ballantines Finest (S) v. Alf Palema* (US) O. Lindqvist Romme 3 11/9 - 07 / 2 2140 18,9 g 164
Torstein Skjæveland /Stavanger H. Holm Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 04 / 7 1609 16,4a 91
H. Holm Merete Viksås H. Holm Drammen Travbane 5 18/8 - 01 / 5 2500 19,4a 117
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Kvasnes Biri Travbane 8 19/7 - 09 / 7 2100 18,1a 345