<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3


Kaldblods 1640 m. Voltestart.
3-15-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-10-9 Plass : 6-10-9

1 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -2 -2 -0 -1 -47 500
Børke Vinna 1640 1 Plass 95 000
12 år BRUN HP v.Pål Even G. Austevoll Bjerke Travbane 4 09/9 - 09 / 1 2140 30,7 81
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 20/8 - 04 / 5 1609 28,4a 71
Mona Syvertsen /Brandbu O. Østre Bjerke Travbane P 12/8 - 22 / 9 2180 31,0 P
G. Austevoll Mona Syvertsen K. Kvasnes Biri Travbane - 31/7 - 05 / 11 2100 dg a 253
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Østre Bjerke Travbane - 23/7 - 04 / 9 2100 dg a 181
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000
Sumo Kåre 2 Plass 90 000
10 år BRUN V v.Lome Elden T. Fløysand Harstad Travpark - 23/5 - 05 / 11 2060 dg r 170
e. Vesle Kira v. Bork Rigel B. Knutsen Harstad Travpark - 09/5 - 09 / 8 2080 dg 435
Celina Knutsen Skogmo /Bodø B. Knutsen Harstad Travpark 7 26/4 - 04 / 15 2080 32,8 g 2450
H. Holm Lars O. Romtveit (T) B. Knutsen Harstad Travpark P 11/4 - 21 / 8 2060 35,8 g P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl B. Knutsen Harstad Travpark 0 16/8 - 04 / 14 2080 dist 154
3 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -35 -4 -2 -5 -9 -142 500
Egge Edel 3 Plass 220 311
8 år SVART HP v.Lome Elden A. Stensen Biri Travbane 0 20/9 - 06 / 5 2100 33,6 611
e. Edel Jenta v. Alm Svarten K. Johansen Bjerke Travbane 4 03/9 - 04 / 6 1609 30,5a 43
Merete Viksås /Roa K. Johansen Bjerke Travbane 6 26/8 - 10 / 2 1640 31,2 318
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) K. Johansen Kala Landbane 0 11/8 - 05 / 2 1900 31,8a 360
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Momarken Travbane 0 05/5 - 02 / 10 1640 br rg 490
4 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 4 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Momarken Travbane 4 22/9 - 05 / 8 1640 30,1ag 265
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Bjerke Travbane 0 01/9 - 02 / 4 2100 29,6a 573
Sverige V. Hop Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 02 / 4 2100 br g 237
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Kala Landbane 0 11/8 - 02 / 8 1900 29,5a 602
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 13/6 - 04 / 5 2140 dist g 270
5 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -23 -2 -3 -1 -8 -67 500
Egge Faksa 5 Plass 77 500
6 år HUSKBRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Biri Travbane 0 20/9 - 06 / 9 2100 32,6 228
e. Egge Lina v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 0 09/9 - 09 / 9 2160 31,7 g 213
Stall Kaffekroken O. Østre Bjerke Travbane 0 20/8 - 04 / 8 1609 31,6ag 66
O. Østre Tormod Rundhaugen (B) O. Østre Biri Travbane 0 31/7 - 05 / 10 2100 30,5a 50
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Biri Travbane 1 19/7 - 03 / 4 1600 29,2 178
6 2017: -14 -0 -0 -1 -3 -20 133 2016: -26 -0 -2 -2 -7 -57 883
Troll Jærven 6 Plass 248 272
8 år BRUN H v.Åsajerven K. Mathisen Biri Travbane 1 25/9 - 04 / 8 2620 30,8 g 102
e. Troll Rappa v. Åsrapp K. Mathisen Bjerke Travbane 0 16/9 - 09 / 13 2160 30,6 g 488
Stall Troll Rappa´s Venner K. Mathisen Momarken Travbane 5 08/9 - 06 / 1 2140 28,7a 443
K. Mathisen Jan Ingar Bakkely K. Kvasnes Biri Travbane 3 28/8 - 07 / 14 2640 30,1 192
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Leangen Travbane 6 08/8 - 05 / 14 2160 29,0 271
7 2016: -20 -0 -1 -2 -3 -19 500 2015: -22 -0 -0 -2 -6 -24 500
Sjefsthea 7 Plass 96 244
9 år MØRKBR HP v.Sjefen K. Mathisen Biri Travbane 0 20/9 - 06 / 4 2100 32,0 308
e. Moshus Thea v. Ilmin K. Mathisen Biri Travbane 4 04/9 - 05 / 1 1609 27,9a 299
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad K. Mathisen Bjerke Travbane 3 20/8 - 04 / 6 1609 28,2a 427
O. Rakstad O. Rakstad Biri Travbane 6 24/7 - 04 / 12 2120 30,3 860
Rød m/oransje skstk, kule & ermringer O. Rakstad Biri Travbane 0 19/7 - 03 / 6 1600 31,8 666
8 2016: -12 -0 -1 -1 -2 -14 147 2015: -17 -0 -1 -2 -6 -34 730
Holene Tulla 8 Plass 96 377
7 år SVART HP v.Lome Elden O. Sagholen Bjerke Travbane 0 09/9 - 09 / 10 2160 34,0 g 417
e. Ara Tulla v. Atom Vinter O. Sagholen Bjerke Travbane 6 03/9 - 04 / 11 1609 31,1ag 709
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 30/8 - 05 / 10 2140 31,1 g 586
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 4 05/8 - 04 / 7 2160 29,9 1625
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 0 21/7 - 04 / 12 2140 32,1a 629
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 9 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld K. Brenden Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 03 / 10 1609 29,1a 513
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 03/9 - 04 / 10 1609 30,3ag 64
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Bjerke Travbane - 27/8 - 04 / 7 2100 dg a 404
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Kala Landbane 0 11/8 - 02 / 3 1900 29,7ag 431
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Bjerke Travbane 0 24/6 - 02 / 8 2660 33,8 g 436
10 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 10 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 03 / 3 1609 27,9a 307
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Momarken Travbane 0 08/9 - 06 / 6 2140 30,8a 273
Runa Haugen Strømnes /Råde K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 26/8 - 10 / 11 1640 31,0 125
K. Bjørnerød Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Kala Landbane 3 11/8 - 05 / 11 1900 28,6a 766
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm B. Strømnes Bjerke Travbane 0 29/7 - 09 / 3 2140 33,8 g 389