<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20 V5-5
TIDSLØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.35,5 og bedre.
3-15-årige med rekord 1.34,0 og dårligere.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-12-13 Plass : 5-12-13

1 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -8 -0 -0 -0 -3 -7 000
Dag Eldmi 2100 1 Plass 41 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) S. Wassberg Bergen Travpark P 02/4 - 22 / 7 2100 41,1 g P
e. Dag Mi v. Elding Ø. Austevoll Bergen Travpark - 26/6 - 21 / 4 2100 dgpp N
Tina Marie K. Kolstad-Audun Kolstad Ø. Austevoll Bergen Travpark - 12/6 - 22 / 6 2120 dgpp N
V. Hop Arthur Bø (T) Ø. Austevoll Bergen Travpark 15/5 - 22 / 2 1600 57,1 g B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
2 2016: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000 2015: -6 -0 -0 -0 -5 -12 500
Fjeldstad Kompis 2 Plass 16 500
4 år MØRKBR V v.Voje Faks G. Flåten Jarlsberg Travbane P 18/9 - 20 / 6 2120 35,2 P
e. Fjellstad Kari v. Troll Jahn
Heidi Andersen-Dag Andersen
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
3 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -11 -2 -2 -1 -2 -66 000
Kringlers Frida 3 Plass 81 364
6 år BRUNSVART HP v.Åsajerven G. Austevoll Momarken Travbane 6 08/9 - 09 / 4 2140 37,1 g 258
e. Vikenmai v. Spang Best G. Austevoll Bjerke Travbane - 19/8 - 09 / 6 2140 dg 371
Bjørn Jensen /Maura M. Jakobsson Årjäng 6 27/7 - 01 / 3 2140 39,1 680
G. Austevoll Bjørn Jensen O. Østre Bjerke Travbane P 08/7 - 23 / 9 2180 43,0 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 30/7 - 20 / 14 1680 51,3 B
4 2017: -23 -0 -0 -3 -8 -30 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Junior 4 Plass 30 500
8 år SVART V v.Moe Odin H. Nordland Jarlsberg Travbane P 18/9 - 20 / 3 2120 39,5 g P
e. Spang Rosa v. Eng Svarten H. Nordland Jarlsberg Travbane N 30/8 - 21 / 11 2120 dgpp N
Nils Ivar Nordland /Haugesund H. Nordland Drammen Travbane N 08/4 - 20 / 3 2120 dgpp N
H. Nordland H. Nordland Jarlsberg Travbane N 28/3 - 20 / 10 2120 dgpp N
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Drammen Travbane N 17/3 - 20 / 6 2120 dgpp N
5 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -12 -1 -0 -1 -4 -40 527
Odd Hera 5 Plass 116 518
6 år BRUN HP v.Voje Faks S. Eilefsen Jarlsberg Travbane 0 02/7 - 09 / 2 2100 35,7 g 948
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten S. Eilefsen Jarlsberg Travbane 6 22/6 - 01 / 3 2100 36,1 129
Oddvar Østborg /Levanger S. Eilefsen Momarken Travbane 0 09/6 - 07 / 2 2140 35,8 g 189
O. Østre Stian Eilefsen (T) S. Eilefsen Klosterskogen Travbane 8 28/5 - 01 / 4 2100 36,2 654
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame S. Eilefsen Momarken Travbane P 19/5 - 20 / 6 2160 38,5 g P
6 2018: -14 -4 -2 -1 -4 -116 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 6 Plass 206 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 01 / 11 2100 35,9 508
e. Trollemma v. Ilmin O. Kjenner Bjerke Travbane 0 31/8 - 02 / 3 2100 35,6ag 667
Trond Solskau /Rolvsøy G. Austevoll Bjerke Travbane P 12/8 - 22 / 11 2180 40,8 g P
O. Kjenner Trond Solskau G. Austevoll Momarken Travbane 23/9 - 22 / 3 2160 49,0 B
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Momarken Travbane 09/9 - 22 / 9 1660 50,2 B
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Soten 2120 1 Plass 43 950
6 år SVART H v.Alm Viktor A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 15/9 - 02 / 12 2100 34,3 117
e. Sota v. Braute S. Eilertsen Bjerke Travbane 0 19/8 - 09 / 13 2160 38,7 g 358
Annette Nancy Hoem /Kleppe S. Eilertsen Biri Travbane 4 31/7 - 01 / 10 2100 34,1 g 110
H. Holm Lars O. Romtveit (T) S. Eilertsen Drammen Travbane 2 23/7 - 01 / 2 2100 35,6 43
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Akselsen Momarken Travbane 7 14/7 - 01 / 2 2140 34,4 g 79
8 2018: -11 -0 -1 -1 -6 -32 500 2017: -16 -1 -0 -2 -8 -43 500
Dag Modin 2 Plass 107 950
6 år SVART V v.Moe Odin A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 01 / 13 2120 34,9 g 243
e. Dagsvinni v. Pajaprins A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 03/9 - 01 / 6 2100 36,0 g 62
Stall Lutelaget A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 30/8 - 01 / 7 2120 36,2 g 83
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) G. Tollefsen Forus Travbane - 28/7 - 01 / 4 2040 dg 269
Blå m/gull seler&stjerner, reklame G. Tollefsen Forus Travbane P 26/5 - 20 / 6 2060 38,9 g P
9 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -0 -0 -6 -13 000
Grindstad Elden 3 Plass 25 000
8 år MØRKBR V v.Bokli Eld E. Høitomt Biri Travbane 0 20/9 - 04 / 12 2120 dist g 398
e. Heidi Frøya v. Spikeld Å. Tengsareid Biri Travbane 0 04/9 - 04 / 7 2100 34,5 g 441
Pål Gøran Roland /Kolbu E. Høitomt Biri Travbane 6 28/8 - 08 / 5 2120 34,0 313
P. Roland E. Høitomt Drammen Travbane 0 03/8 - 09 / 7 2120 dist g 253
Svart m/røde ermer og V E. Høitomt Drammen Travbane 5 14/7 - 06 / 8 2100 35,5 241
10 2018: -8 -1 -1 -3 -2 -46 000 2017: -19 -1 -1 -4 -8 -74 000
Reinfaks 4 Plass 180 200
7 år MØRKBR V v.Voje Faks L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 03/9 - 01 / 7 2100 35,0 42
e. Bakkmo Fuksa v. Braute K. Andersen Jarlsberg Travbane 7 02/1 - 08 / 6 2100 44,6 g 188
Kathrine Holt Hansen-Torun Holt Hansen K. Andersen Drammen Travbane 8 11/10 - 01 / 3 2100 41,3 rg 48
L. Kolle Kåre Andersen (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 01 / 5 2100 35,3 g 137
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane P 22/8 - 22 / 6 2120 36,9 P
11 2015: -5 -0 -0 -0 -4 -10 000 2014: -5 -0 -0 -0 -4 -8 000
Glafaksa 5 Plass 23 000
12 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) I. Herbjørnrød Momarken Travbane 4 08/9 - 09 / 7 2180 34,9 158
e. Ladina v. Finstad Lars I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 8 11/12 - 08 / 4 2100 37,8ag 502
Ingolf Herbjørnrød-Lise Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 7 29/11 - 04 / 2 2100 38,8 g 825
I. Herbjørnrød I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 08 / 14 2120 35,7 424
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Drammen Travbane 5 25/10 - 09 / 13 2120 35,3 852
12 2018: -13 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 6 Plass 214 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Sørlandets Travpark 4 16/8 - 08 / 4 2140 35,0 190
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Momarken Travbane - 09/6 - 07 / 3 2140 dg 457
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Momarken Travbane 0 05/5 - 10 / 5 2140 39,6 g 380
P. Arvesen Theodor Torp P. Arvesen Magnor Travbane 0 01/5 - 08 / 6 2000 dist g 357
rød m/grønn vinkel L. Kolle Biri Travbane 0 06/3 - 07 / 3 2100 43,1 r 310
13 2015: -14 -0 -0 -1 -5 -13 200 2014: -11 -0 -0 -0 -3 -6 000
Nes Troll 7 Plass 19 200
5 år BRUN V v.Troll Tarzan M. Helland Klosterskogen Travbane 7 15/9 - 02 / 6 2100 35,3 496
e. Nesbrit v. Lasso* (S) M. Helland Klosterskogen Travbane 7 10/8 - 10 / 5 2100 34,1 341
Synnøve Broen /Våle M. Helland Drammen Travbane 0 03/8 - 09 / 12 2120 34,8 466
M. Helland Eivind Gravdal (T) M. Helland Drammen Travbane 7 14/7 - 07 / 7 2100 35,5 g 692
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Klosterskogen Travbane 9 29/6 - 01 / 11 2120 35,1 1534
14 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -3 -19 500
Fru Jensen 8 Plass 47 100
6 år BRUN HP v.Spikeld L. Kolle Kala Landbane 9 11/8 - 01 / 12 1920 34,6 g 190
e. Minken v. Auvin (S) D. Dalen Klosterskogen Travbane 8 30/7 - 09 / 2 2100 36,5 g 54
Stall 3 fruer og 2 frøkner D. Dalen Momarken Travbane 8 14/7 - 01 / 10 2140 36,6 g 154
D. Dalen Bjørn Larsen (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 06/7 - 01 / 3 2100 34,8 380
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane P 08/5 - 21 / 10 2120 40,2 P
15 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -9 -0 -1 -0 -3 -12 000
Hof Tulla 9 Plass 14 000
6 år BRUN HP v.Skibber E. Høitomt Momarken Travbane 2 08/9 - 09 / 9 2180 34,4 78
e. Korrell Tulla v. Røder O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 07/7 - 01 / 13 2180 36,0 462
Iselin Mysen /Roa B. Steinseth Biri Travbane 0 21/6 - 10 / 5 2100 br 611
E. Høitomt Iselin Mysen (P) E. Høitomt Biri Travbane 8 22/5 - 10 / 6 2100 35,5 g 91
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 15/5 - 08 / 8 2100 35,8 g 199