<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20 V5-5
Monteløp
MONTÉLØP
Kaldblods 2100 m. Monté Autostart. Maks 10 startende.
5-15-årige høyest 450.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-4 Plass : 2-1-4

1 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -20 -0 -1 -1 -11 -49 500
Turbin 2100 1 Plass 505 500
11 år BRUN V v.Elding S. Løvvold Drammen Travbane 9 22/8 - 01 / 7 2140 29,7 g 21
e. Hjelset Hagi v. Braute K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 1 10/8 - 01 / 6 2140 27,4 21
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik K. Kvasnes Drammen Travbane 3 03/8 - 01 / 8 2160 27,9 40
K. Kvasnes Jon Magne Vik K. Kvasnes Biri Travbane 2 19/7 - 08 / 8 2140 27,9 165
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek R. Kruse Jarlsberg Travbane 0 02/7 - 06 / 13 2120 29,1 g 183
2 2018: -17 -0 -1 -2 -5 -92 277 2017: -22 -2 -1 -1 -7 -254 077
Finnskog Fokus 2 Plass 1 241 134
11 år BRUN V v.Spikeld G. Flåten Bjerke Travbane 0 16/9 - 05 / 9 1609 25,5a 169
e. Silje Spretta v. Pajaprins L. Trudvang Drammen Travbane 1 22/8 - 01 / 12 2140 26,7 1561
Gunnar Kværne /Sem G. Flåten Bjerke Travbane 0 19/8 - 08 / 11 2160 26,7 g 1375
L. Trudvang Gunnar Kværne E. Høitomt Leangen Travbane - 08/8 - 07 / 1 1640 dg a 237
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 03/7 - 02 / 11 1609 24,6a 493
3 2015: -19 -0 -0 -1 -6 -19 500 2014: -19 -0 -3 -2 -6 -52 000
Strand Elden 3 Plass 154 000
8 år BRUN V v.Åsaelden M. Amundsen Bjerke Travbane 0 09/9 - 01 / 11 2180 30,6 665
e. Fintessa v. Finstad Per K. Kvasnes Drammen Travbane - 22/8 - 01 / 4 2120 dg 215
Linn Beate Strand-Vidar Strand M. Amundsen Klosterskogen Travbane 6 10/8 - 01 / 4 2120 31,3 444
P. Sønsteby Linn Beate Strand L. Pedersen Biri Travbane - 19/7 - 08 / 4 2120 dg 450
Gul m/rødt sk.f. hvitt sidef,u.erm&man M. Amundsen Bjerke Travbane 5 08/7 - 02 / 9 2160 32,0 1120
4 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 4 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding J. Øveraasen Drammen Travbane 3 22/8 - 01 / 10 2140 27,7 318
e. Storsjø Dubla v. Dublan A. Valstad Klosterskogen Travbane - 10/8 - 01 / 5 2140 dg 79
Adrian Valstad Hagmann /Askim A. Valstad Drammen Travbane 4 03/8 - 01 / 9 2160 28,0 112
J. Øveraasen Jan Rune Gaustad (T) A. Valstad Biri Travbane 4 19/7 - 08 / 10 2140 28,5 306
Mørkblå m/rekl.i hvitt felt,hv.stj/erm A. Valstad Jarlsberg Travbane 4 22/6 - 09 / 10 2160 29,0 58
5 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 500 2016: -9 -0 -0 -0 -2 -6 500
Rokketroll 5 Plass 409 000
13 år SVART V v.Polar Troll M. Berdalen Drammen Travbane 0 08/9 - 05 / 1 1700 28,8a 429
e. Myrvarda v. Rappfot G. Antonsen Kala Landbane 0 11/8 - 06 / 7 1920 29,7 413
Rolf Gunnar Hagen /Hærland G. Antonsen Drammen Travbane 0 23/7 - 02 / 8 2120 31,9 3344
M. Berdalen Rolf Gunnar Hagen G. Antonsen Momarken Travbane 0 05/4 - 04 / 1 2140 30,4a 570
Vinrød,hvitt felt,svart ermst&mans,rek C. Antonsen Momarken Travbane 0 24/2 - 06 / 3 1640 31,1a 313
6 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 6 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon S. Gulbrandsen Biri Travbane 1 20/9 - 09 / 8 2140 29,2 87
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten S. Gulbrandsen Drammen Travbane 5 22/8 - 01 / 8 2140 28,3 404
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 01 / 9 2140 29,4 285
L. Pedersen Gunhild C. Henriksen E. Hafskjold Drammen Travbane - 03/8 - 01 / 6 2140 dg 56
Rød m/svart sk.felt,sidefelt&ermr,rek J. Eilertsen Bjerke Travbane 4 08/7 - 02 / 11 2180 30,9 93
7 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -0 -0 -5 -13 000
Max Reodor 7 Plass 393 500
12 år BRUN V v.Elding A. Sletsjø Drammen Travbane 7 30/5 - 05 / 7 1720 26,8 1118
e. Snerta v. Ilmin K. Kvasnes Biri Travbane 0 09/5 - 10 / 1 3100 dist 568
Andrea Sletsjø /Hof A. Sletsjø Bjerke Travbane 6 15/4 - 06 / 5 2100 27,1a 1267
T. Sletsjø Andrea Sletsjø (A) A. Sletsjø Bjerke Travbane 5 01/4 - 04 / 9 2600 28,0a 1411
Skrådelt turkis/hvit/turkis, reklame I. Olsen Jarlsberg Travbane 4 20/3 - 03 / 10 2140 30,3 757
8 2016: -9 -0 -1 -3 -2 -46 000 2015: -27 -0 -3 -2 -10 -98 000
Kengu 8 Plass 469 000
9 år LYSBRUN HP v.Moe Odin G. Flåten Sørlandets Travpark 0 16/6 - 07 / 6 2140 br g 207
e. Arna Frøkna v. Braute T. Espedal Drammen Travbane 5 30/5 - 05 / 3 1700 26,8 381
Lene Olsen /Vear G. Flåten Sørlandets Travpark 5 24/5 - 07 / 8 2160 28,7 294
S. Løvvold Geir Flåten (T) G. Flåten Biri Travbane 0 09/5 - 08 / 7 2120 28,3 g 235
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl G. Flåten Bjerke Travbane 0 06/5 - 09 / 7 2100 27,4a 589
9 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -7 466 2017: -24 -2 -6 -3 -6 -141 957
Skaane Jo* 9 Plass 531 394
9 år BRUN V v.Håkon Jo* E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 01 / 8 2140 30,1 264
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Hafskjold Bergen Travpark 0 16/5 - 05 / 6 1620 28,6 449
Sverige E. Hafskjold Sørlandets Travpark 5 25/4 - 03 / 1 2160 29,1 28
E. Hafskjold Janne Pauline Skaane E. Hafskjold Färjestad 3 03/4 - 04 / 1 2140 27,0 36
Mørkegrønn m/hv.sk.felt,svart spar E. Hafskjold Bjerke Travbane 1 18/3 - 01 / 5 2160 29,1 60
10 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 491 2017: -18 -5 -3 -1 -3 -189 636
Stram Vaier 10 Plass 722 627
10 år SVART V v.Åsajerven J. Gaustad Sørlandets Travpark 6 06/9 - 05 / 12 2180 26,7 216
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel M. Finsand Drammen Travbane 7 22/8 - 01 / 11 2140 28,5 g 43
Stall Vaier J. Eilertsen Bjerke Travbane 3 12/8 - 01 / 3 2140 27,2 290
J. Eilertsen Jan Rune Gaustad (T) J. Eilertsen Drammen Travbane 2 03/8 - 01 / 7 2160 27,8 47
Todelt svart/gull, hvit kant J. Gaustad Bjerke Travbane 3 22/7 - 04 / 8 2100 27,6a 51