Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1


Varmblods 2140 m. Autostart.
3-12-årige høyest 32.000 kr. med høyest 500 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-2 Plass : 6-5-2

1 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -3 999 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 044
O.M.Colore* (S) 2140 1 Plass 8 599
4 år BRUN V v.Improve Ås* (S) P. Ådefors Färjestad 6 07/9 - 01 / 3 2140 18,4 g 332
e. Kalipso Eastwind (DK) v. Dahir De Prelong* (FR) M. Andersson Åmål 0 20/7 - 08 / 5 2080 dist g 329
Sverige P. Mahony Färjestad - 13/10 - 02 / 9 1640 br g 473
M. Andersson Kent Johansson P. Mahony Rättvik 5 03/10 - 01 / 4 2140 22,2 g 217
svart m/røde stjerner på hvitt sk.stk. P. Mahony Färjestad - 22/9 - 02 / 2 1640 dg g 186
2 2016: -6 -1 -0 -1 -2 -22 000 2015: -8 -0 -1 -1 -1 -11 450
Knight's Photo 2 Plass 42 950
5 år BRUN HP v.More Chips (US) S. Eilefsen Årjäng 7 30/8 - 01 / 4 2140 17,4a 312
e. Fan Tan Fannie (S) v. Mack Lobell* (US) R. Brandt Bjerke Travbane 0 30/7 - 04 / 7 2100 20,2a 521
Andrea Tveit /Figgjo R. Brandt Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 06 / 8 1609 16,9a 770
R. Brandt R. Brandt Jarlsberg Travbane 0 17/4 - 09 / 11 2100 20,5 468
rød/hvit skråstripet, logo R. Brandt Jarlsberg Travbane 2 13/3 - 07 / 5 2100 19,8 230
3 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sweet Fargo 3 Plass 37 000
8 år SVART HP v.Art On Wallstreet K. Johansen Bjerke Travbane 0 06/8 - 04 / 1 2100 18,4a 214
e. Astro Diana v. Prince Mystic* (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 23/6 - 04 / 9 2140 19,8 211
Roy Steinar Lysgård-Trine Sebakk Lysgård K. Johansen Momarken Travbane 5 09/6 - 03 / 9 2140 17,2a 345
Ø. Ruttenborg Roy Lysgård K. Johansen Biri Travbane 4 15/5 - 09 / 6 2120 19,3 178
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame K. Johansen Biri Travbane 0 26/9 - 09 / 3 2100 br ag 281
4 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -27 000 2017: -10 -0 -0 -4 -1 -37 000
Fighting Odiwa 4 Plass 113 500
6 år MELL.BR. HP v.Cromwell (US) G. Antonsen Bjerke Travbane 0 31/8 - 04 / 9 2100 16,9a 1223
e. Odine K. (DK) v. S.J.'s Photo* (US) G. Antonsen Bjerke Travbane 8 12/8 - 03 / 2 2100 17,6a 907
Stall H.K. Team G. Antonsen Drammen Travbane 3 03/8 - 03 / 5 2100 18,3a 270
G. Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane 5 21/7 - 08 / 5 2140 18,6a 138
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 6 24/6 - 10 / 1 2140 20,0 229
5 2016: -4 -2 -0 -1 -1 -50 000 2015: -6 -3 -2 -0 -0 -64 000
Hattori Hanzo 5 Plass 114 000
5 år BRUN V v.Jetstile G. Austevoll Biri Travbane - 04/9 - 03 / 7 2600 dg a 134
e. Heat On Earth v. Peace On Earth* (S) G. Austevoll Momarken Travbane P 25/8 - 20 / 6 2140 20,1 P
Jim Roger Olsen-Thor Morten Morstad A. Frønes Klosterskogen Travbane N 28/7 - 20 / 3 2100 23,8 r N
G. Austevoll Tom Forkerud (T)
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
6 2015: -10 -2 -0 -0 -4 -29 651 2014: -6 -0 -0 -0 -6 -13 220
Swift Success* (S) 6 Plass 44 936
5 år BRUN HP v.Rite on Track (S) J. Andersson Åmål 4 03/9 - 08 / 2 2080 18,1 160
e. Domani* (DK) v. Coktail Jet (FR) J. Andersson Bjerke Travbane 0 23/4 - 03 / 5 2100 17,4a 224
Sverige O. Andersson Örebro 6 02/4 - 10 / 9 2140 18,2 691
J. Andersson Ruth J. Andersson (T) O. Andersson Färjestad 8 23/11 - 12 / 4 2140 21,5 g 247
hvit med blå/hvit/rød vinkel og ermer. J. Andersson Drammen Travbane 5 03/11 - 08 / 1 2100 22,0 88
7 2016: -26 -1 -0 -5 -10 -71 500 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Pineboy Star 7 Plass 92 000
5 år BRUN V v.Magnetic Power (US) G. Gundersen Drammen Travbane 7 17/6 - 09 / 5 2100 20,6 576
e. Pine Girl (US) v. Pine Chip* (US) K. Johansen Drammen Travbane 0 09/3 - 02 / 4 1700 18,9 328
Gunnar Hagebø /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane 5 16/10 - 04 / 1 2100 21,4 254
J. Undem Gunnar Hagebø J. Undem Bjerke Travbane 0 09/10 - 03 / 7 2100 21,1a 326
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane P 16/6 - 21 / 1 2100 22,0 P
8 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Slummaker 8 Plass 27 500
7 år MØRKBR HP v.Millmaker K. Kvasnes Momarken Travbane 0 09/6 - 03 / 11 2140 br ag 952
e. Come Home Slumsister v. Deliberate Speed* (US) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 19/3 - 04 / 4 2100 21,4ag 385
Jens Aarum-Malin Vibeke Gundersen A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 19/2 - 02 / 2 2100 br ag 848
O. Kjenner Jens Aarum T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 10/2 - 02 / 9 2100 21,5a 635
Svart m/oransje stolpe,rekl. V. Hop Drammen Travbane 5 13/1 - 05 / 5 2100 20,0a 289
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000
Thunder Knight 9 Plass 26 000
6 år BRUN V v.More Chips (US) F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 27/8 - 02 / 5 2600 20,2a 386
e. Knight's Lucky v. Rite On Line (US) F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 13/8 - 03 / 11 2100 18,0a 967
Frode Mjølnerød-Mette Berg Knutsen F. Mjølnerød Biri Travbane 0 10/4 - 05 / 8 2100 20,0ag 892
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 31/3 - 02 / 11 2100 20,4a 431
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 10/3 - 01 / 6 2140 19,5a 627
10 2018: -12 -0 -1 -2 -8 -48 138 2017: -7 -1 -0 -1 -3 -24 279
Octavius Harvester* (S) 10 Plass 100 127
7 år M.BRUN V v.Super Light* (S) N. Benzon Färjestad 2 31/8 - 02 / 3 2140 17,1 123
e. Guri Harvester (S) v. Giant Force* (US) N. Benzon Årjäng 7 09/8 - 02 / 4 2140 18,7 73
Sverige N. Benzon Årjäng 0 12/7 - 02 / 1 2140 18,3 g 373
T. Horpestad Gin Svensson-Disanto (A) M. Ivarsson Färjestad 0 26/6 - 02 / 3 2140 20,0 g 179
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst M. Ivarsson Bjerke Travbane 4 10/6 - 01 / 2 2140 18,9 183
11 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Logical Shadow 11 Plass 30 000
8 år SVART V v.Classic Photo (US) K. Blakkestad Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 04 / 10 1609 16,8a 592
e. Keystone Cosmic (US) v. Sierra Kosmos* (US) K. Blakkestad Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 04 / 8 2100 19,1a 906
Frida Marie Jacobsen /Fredrikstad K. Blakkestad Kala Landbane 2 11/8 - 03 / 7 1900 17,3a 556
K. Blakkestad K. Blakkestad Momarken Travbane 0 09/6 - 03 / 8 2140 18,6a 999
Svart m/blått skulderstykke,mansj,rekl K. Blakkestad Jarlsberg Travbane - 26/4 - 10 / 4 2100 dg 212
12 2018: -13 -0 -1 -0 -3 -16 000 2017: -28 -0 -2 -4 -12 -79 500
Mr. Unicum 12 Plass 177 500
6 år MØRKBR V v.Potato Chip (US) A. Valstad Bjerke Travbane 0 01/9 - 03 / 11 2100 17,7a 1247
e. Miss Shan v. Shan Rags B. Robartson Leangen Travbane 5 17/8 - 03 / 3 2140 17,1 676
Anita Valstad Hagmann /Askim A. Valstad Leangen Travbane 8 04/8 - 03 / 10 2160 20,0 g 701
A. Valstad Torgeir Hagmann (T) A. Valstad Leangen Travbane 7 20/7 - 08 / 13 2160 19,7 92
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl A. Valstad Leangen Travbane 4 13/7 - 07 / 1 2140 18,8 172