<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:31 V5-5
DD-2


Kaldblods 1640 m. Autostart.
3-15-årige høyest 140.000 kr. med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-5-9 Plass : 2-5-9

1 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2016: -10 -0 -0 -0 -3 -7 147
Vår Vinni 1640 1 Plass 123 591
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten R. Aarlie Bjerke Travbane 0 27/8 - 04 / 11 2100 32,4a 682
e. Vårlill v. Elding P. Sem Drammen Travbane 0 12/5 - 08 / 10 1700 30,8a 921
Knut Weum /Tyristrand G. Austevoll Drammen Travbane 0 17/3 - 04 / 2 1700 30,8a 335
J. Undem Knut Weum T. Borg Bjerke Travbane 0 28/2 - 03 / 11 1660 33,1 622
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek G. Austevoll Biri Travbane 0 09/1 - 02 / 7 2100 35,9a 172
2 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -10 -1 -0 -0 -1 -36 982
Faks Mollyn 2 Plass 463 763
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane 1 10/9 - 04 / 7 2100 27,2a 67
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Bjerke Travbane 4 27/8 - 04 / 12 2100 30,0a 291
Stall Rotnes E. Schem Biri Travbane 5 24/7 - 10 / 3 2100 29,2a 141
E. Schem E. Schem Bjerke Travbane 0 16/7 - 05 / 9 1609 29,0ag 36
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane 5 24/6 - 02 / 7 2660 31,2 69
3 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -11 -0 -2 -1 -1 -25 089
Hvalstad Birken 3 Plass 163 240
7 år GULBLAKK V v.Bork Odin D. Dalen Bjerke Travbane 0 10/9 - 04 / 4 2100 31,8ag 538
e. Ruskelisjura v. Bork Rigel L. Trudvang Biri Travbane N 28/8 - 23 / 1 2100 dgpp N
Torstein Laupsa /Hvalstad J. Eriksson Boden 0 27/7 - 05 / 3 2140 35,5ag 102
D. Dalen Glenn Kramer Stenberg (T) D. Dalen Harstad Travpark - 11/7 - 11 / 5 1600 g4 ag 231
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Harstad Travpark 7 21/6 - 04 / 9 2060 32,4 g 91
4 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 4 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 02 / 6 2100 29,9 g 394
e. Gik Mina v. Ilmin K. Johansen Bjerke Travbane 5 13/8 - 04 / 2 1609 27,3a 194
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez D. Dalen Bjerke Travbane 0 30/7 - 02 / 2 1609 27,9a 97
K. Johansen Bjørn Larsen (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 06/7 - 07 / 12 1700 28,2a 613
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 29/6 - 05 / 6 2100 29,5 267
5 2015: -9 -3 -1 -0 -2 -80 641 2014: -9 -1 -1 -1 -4 -44 500
Roa Svarten 5 Plass 176 243
6 år SVART V v.Wikvinn* T. Solberg Bjerke Travbane 4 16/9 - 04 / 5 2100 27,8a 76
e. Roa Spenta v. Kinge Stjernen T. Solberg Drammen Travbane 0 03/8 - 06 / 4 1700 29,5 g 78
Stall Roa Svarten T. Solberg Biri Travbane - 24/7 - 10 / 5 2100 dg a 24
E. Høitomt Erik Killingmo (T) D. Aarum Årjäng 5 02/7 - 04 / 2 2140 27,2 67
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Biri Travbane - 07/2 - 04 / 5 2600 dg 31
6 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -35 000 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 6 Plass 295 264
9 år SVART V v.Moe Odin L. Kolle Momarken Travbane 0 09/6 - 05 / 7 1640 dist ag 607
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten C. Antonsen Drammen Travbane 0 12/5 - 08 / 11 1700 29,3a 317
Heine Bernhus-Emil Bernhus Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 24/2 - 05 / 6 1700 35,5ag 712
O. Kjenner Heine Bernhus L. Kolle Biri Travbane 0 28/1 - 05 / 5 1609 31,0ag 363
Svart m/oransje stolpe,rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 6 14/1 - 04 / 12 2100 31,6a 359
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -2 -2 -1 -62 963
Valle Milli 7 Plass 239 274
9 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Kjenner Åmål 6 16/8 - 02 / 2 1680 31,0 225
e. Ellil v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 0 16/7 - 05 / 6 1609 28,4a 259
Ingvild Charlen T. Evertsen /Bogøy K. Kvasnes Momarken Travbane 0 30/6 - 01 / 1 2140 30,0a 407
G. Gundersen Annette Stordal (A) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/6 - 04 / 6 2100 30,8a 796
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 04 / 12 2120 32,8 719
8 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 8 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 0 01/9 - 02 / 4 2100 29,6a 573
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 02 / 4 2100 br g 237
Sverige V. Hop Kala Landbane 0 11/8 - 02 / 8 1900 29,5a 602
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 13/6 - 04 / 5 2140 dist g 270
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 28/5 - 04 / 9 2100 31,2a 107
9 2016: -13 -0 -1 -1 -4 -32 000 2015: -25 -0 -0 -4 -12 -83 926
Diksidiva* 9 Plass 186 200
6 år SVART HP v.Lome Elden C. Antonsen Bjerke Travbane 0 16/9 - 04 / 7 2100 28,8a 705
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten C. Antonsen Drammen Travbane 5 22/8 - 07 / 4 2100 27,9 g 563
Sverige C. Antonsen Drammen Travbane 0 28/7 - 04 / 8 2100 31,3a 184
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 5 15/7 - 08 / 5 2140 29,4 1491
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 0 07/7 - 03 / 11 2640 32,2ag 279
10 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -14 657 2014: -13 -2 -0 -1 -5 -45 326
Art Land Fari 10 Plass 95 927
7 år SVART V v.Moe Odin C. Antonsen Momarken Travbane 0 08/9 - 06 / 4 2140 30,4ag 974
e. Mørtvedt Jerkila v. Jerker T. Antonsen Årjäng 0 30/8 - 05 / 12 2160 31,8 188
Thomas Antonsen /Mysen G. Antonsen Åmål 3 16/8 - 02 / 3 1680 30,7 38
G. Antonsen Cato Antonsen (T) M. Amundsen Drammen Travbane - 28/7 - 04 / 11 2100 dg a 220
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Bjerke Travbane 5 16/7 - 05 / 7 1609 28,0a 102
11 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 11 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 12/9 - 03 / 4 2100 27,1a 315
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Forus Travbane 0 05/9 - 08 / 14 2060 31,4 254
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 20/8 - 02 / 8 2100 28,8 516
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Kala Landbane 0 11/8 - 06 / 1 1900 29,1 227
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 05 / 8 2540 29,6 334
12 2015: -7 -0 -0 -0 -2 -5 000 2014: -7 -1 -1 -1 -1 -33 924
Bjønnum Ty 12 Plass 104 360
7 år SVART V v.Fakse* (S) K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 02 / 5 2100 br 242
e. Brødsjø Terna v. Elding K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 30/7 - 02 / 4 1609 27,8a 65
Stall Jens Fredr. D.Y. & K.A. Ødegaard K. Ødegaard Årjäng 0 11/7 - 12 / 6 1640 30,9ag 184
K. Ødegaard K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 6 19/5 - 04 / 10 1700 30,1ag 183
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Färjestad 0 19/1 - 02 / 2 1680 34,7 37