Neste løp >>>
Start ca kl. 18:20 UNIVERNSENTER HOLMESTRANDS LØP - DNT-REKRUTTEN

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker.
3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 7.000-4.000-3.000-2.000-1.500-1.200-1.200-1.200 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-3-2 Plass : 8-3-2

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -0 -0 -3 -5 200
Vimse Molly 2100 1 Plass 5 200
7 år MØRKBR HP v.Kasper Mollyn K. Johansen Momarken Travbane 5 08/9 - 09 / 6 2160 36,1 g 125
e. Dinalill v. Slogum Jørn G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 03/9 - 01 / 2 2100 dg 331
Mette K. Mellemsether /Halden K. Johansen Drammen Travbane 0 18/8 - 03 / 1 2100 37,6 g 539
G. Austevoll Mette K. Mellemsether G. Austevoll Kala Landbane 0 11/8 - 01 / 2 1900 36,8 g 135
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane P 29/7 - 22 / 8 2160 38,7 P
2 2016: -11 -0 -0 -2 -4 -28 000 2015: -8 -4 -0 -3 -0 -119 500
Tem Mixi 2 Plass 147 500
4 år SVART HP v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 0 31/8 - 02 / 1 2100 br a 136
e. Temsølv v. Moe Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 20/8 - 01 / 3 2100 31,7 21
Stall Temfyr E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 22/6 - 21 / 8 2120 34,9 g P
V. Kals Tor-Martin Moe
Turkis,svart sidef.&underarm,sv.emblem
3 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -9 -0 -1 -0 -5 -13 900
Granheims Ila 3 Plass 15 900
8 år RØD HP v.Keik Jo K. Kvasnes Kala Landbane 8 11/8 - 01 / 11 1920 34,4 g 416
e. Graneila v. Ilmin K. Kvasnes Momarken Travbane - 14/7 - 01 / 12 2140 dg 273
Heidi Sønstegård /Berg I Østfold K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 7 18/6 - 09 / 7 2100 36,8 386
K. Kvasnes Heidi Sønstegård K. Kvasnes Biri Travbane 0 05/6 - 01 / 1 2100 36,2 g 243
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane P 13/5 - 22 / 7 2160 39,1 g P
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Sands Terna 4 Plass 24 400
7 år BRUN HP v.Særpefanten K. Malmin Jarlsberg Travbane P 20/3 - 22 / 8 2120 39,5 g P
e. Kleppan Sjura v. Braute K. Malmin Jarlsberg Travbane N 27/2 - 20 / 10 2120 43,9 N
Toril Haraldsen /Sandefjord K. Malmin Jarlsberg Travbane 29/11 - 20 / 10 2120 03,7 g N
Å. Tengsareid Toril Haraldsen
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
5 2018: -12 -0 -0 -0 -3 -14 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 5 Plass 264 991
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Momarken Travbane - 08/9 - 09 / 5 2140 dg 190
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Bjerke Travbane P 12/8 - 22 / 10 2180 38,5 g P
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Momarken Travbane - 30/3 - 20 / 8 2160 dgpp r N
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane N 25/2 - 20 / 9 2160 brp g N
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Bjerke Travbane 27/11 - 22 / 9 1680 56,5 B
6 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
Eldonfaksa 6 Plass 12 500
8 år SVART HP v.Eldfaksen* (S) T. Solberg Biri Travbane 0 28/8 - 09 / 1 2100 dist g 305
e. Fjord Frøken v. Saje (S) C. Olsen Bergen Travpark 0 11/6 - 07 / 3 2100 35,9 g 1030
Hans-Henry Dregelid /Vossestrand C. Olsen Bergen Travpark 0 21/5 - 10 / 1 2100 dist g 580
T. Solberg Heidi Moen (T) C. Olsen Bergen Travpark 0 07/5 - 01 / 7 2100 39,5 g 393
Blå m/gull seler&stjerner, reklame R. Halvorsen Bergen Travpark 0 23/4 - 07 / 4 2100 40,6 g 418
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -6 000
Elvine S.K. 7 Plass 16 700
8 år SVART HP v.Eldfaksen* (S) M. Helland Klosterskogen Travbane P 20/8 - 21 / 3 2120 36,7 P
e. Spikelin v. Spikeld S. Jessen Klosterskogen Travbane N 26/4 - 21 / 5 2100 br N
Karen Marie Skjelbred-Øyvind Skjelbred J. Undem Klosterskogen Travbane 05/12 - 22 / 2 1700 59,8 g B
M. Helland Øyvind Skjelbred
gul m/svart h og ermstriper
8 2018: -3 -1 -0 -0 -1 -106 099 2017: -15 -5 -4 -2 -3 -255 000
Bjørnemyr Texa 8 Plass 484 599
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 03/9 - 21 / 8 2120 36,6 P
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin R. Kruse Momarken Travbane 01/7 - 23 / 4 2160 50,4 B
Ida Therese Skaane-Cristoffer R. Eriksen O. Kjenner Momarken Travbane 17/6 - 23 / 7 2160 49,3 B
E. Høitomt Ida-Therese Skaane
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
9 2018: -8 -0 -3 -2 -2 -45 859 2017: -14 -1 -0 -2 -6 -46 000
Komnes Kristin 9 Plass 141 259
6 år BRUN HP v.Trø Faks G. Gundersen Bjerke Travbane P 24/6 - 22 / 11 2160 39,0 P
e. Komnes Sol v. Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 18/6 - 20 / 10 2160 52,1 B
Sigmund Jakobsen-Gunnar Grøvslien J. Gjerstad Bjerke Travbane 21/5 - 20 / 9 2160 54,3 B
V. Hop Andreas Opheim (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
10 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -25 -5 -3 -3 -4 -128 955
Hvalstad Ronja 10 Plass 137 155
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) M. Helland Jarlsberg Travbane 8 03/9 - 01 / 5 2100 38,0 g 492
e. Sitone v. Rigel Jo S. Vereide Drammen Travbane P 17/6 - 20 / 6 2120 41,9 g P
Torstein Laupsa /Hvalstad
T. Borg Torstein Laupsa
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl
11 2018: -14 -4 -2 -1 -4 -116 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 11 Plass 206 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 31/8 - 02 / 3 2100 35,6ag 667
e. Trollemma v. Ilmin G. Austevoll Bjerke Travbane P 12/8 - 22 / 11 2180 40,8 g P
Trond Solskau /Rolvsøy G. Austevoll Momarken Travbane 23/9 - 22 / 3 2160 49,0 B
O. Kjenner Trond Solskau O. Kjenner Momarken Travbane 09/9 - 22 / 9 1660 50,2 B
Svart m/oransje stolpe,rekl. G. Austevoll Momarken Travbane - 08/7 - 22 / 6 2160 dgpp N
12 2018: -6 -0 -1 -1 -1 -29 500 2017: -17 -3 -1 -2 -5 -96 000
Leikur 2120 1 Plass 156 700
7 år MØRKBR V v.Voje Faks C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 21/8 - 21 / 11 2120 39,2 P
e. Schuma v. Schuvar C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 06/10 - 22 / 5 2120 50,8 B
Jan Pettersen /Stokke C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 13/9 - 23 / 5 2120 49,9 B
C. Engebråthen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 18/8 - 21 / 12 2120 04,4 rg N
Grå m/burgunder ermer, rekl.
13 2018: -11 -0 -1 -1 -6 -32 500 2017: -16 -1 -0 -2 -8 -43 500
Dag Modin 2 Plass 107 950
6 år SVART V v.Moe Odin A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 03/9 - 01 / 6 2100 36,0 g 62
e. Dagsvinni v. Pajaprins A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 30/8 - 01 / 7 2120 36,2 g 83
Stall Lutelaget G. Tollefsen Forus Travbane - 28/7 - 01 / 4 2040 dg 269
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) G. Tollefsen Forus Travbane P 26/5 - 20 / 6 2060 38,9 g P
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv G. Tollefsen Forus Travbane 03/6 - 22 / 6 1620 52,3 g B
14 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -0 -5 000
Bravissimo 3 Plass 30 000
6 år MØRKBR V v.Spikeld J. Undem Klosterskogen Travbane - 20/8 - 01 / 4 2100 dg 304
e. Brassella v. Brago J. Undem Klosterskogen Travbane P 30/7 - 21 / 5 2120 39,8 g P
Jorunn K. Realfsen /Porsgrunn G. Flåten Jarlsberg Travbane 31/5 - 23 / 5 2100 51,0 B
J. Undem G. Flåten Jarlsberg Travbane 10/5 - 20 / 4 2100 50,0 B
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
15 2017: -11 -3 -0 -1 -3 -58 500 2016: -19 -4 -4 -0 -3 -118 864
Lyseng Balder 4 Plass 181 764
5 år MØRKBR H v.Järvsöviking* (S) S. Weberg Kala Landbane 6 11/8 - 01 / 6 1900 34,1 653
e. Eld Mija v. Lome Elden S. Weberg Bjerke Travbane P 29/7 - 22 / 7 2160 39,3 g P
Martine Karlsen /Skiptvet O. Sagholen Momarken Travbane N 19/5 - 20 / 7 2160 51,6 g N
S. Eilefsen Sonja-Irene Johansen C. Kjenner Momarken Travbane 09/9 - 24 / 8 1660 50,4 B
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek R. Brandt Bjerke Travbane 03/9 - 23 / 7 1660 53,7 g B