<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 150.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-9-10 Plass : 6-9-10

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000
Drosen 2100 1 Plass 173 500
15 år MØRKBR V v.Bokli Balder J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 02 / 11 2100 30,1 g 493
e. Huldre Drosi v. Korbest J. Gaustad Bjerke Travbane 4 13/8 - 04 / 12 1609 27,3a 577
Halvor Smeland /Flatdal Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 02/8 - 07 / 4 2140 28,8 392
J. Gaustad Halvor Smeland J. Gaustad Bjerke Travbane 0 22/4 - 03 / 6 1609 28,8a 913
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane 7 17/3 - 04 / 8 1700 30,5a 662
2 2018: -4 -0 -1 -1 -0 -35 000 2017: -15 -1 -4 -2 -4 -173 318
Holene Odin 2 Plass 551 786
7 år MØRKBR H v.Moe Odin E. Schem Färjestad 5 27/4 - 04 / 4 2180 27,7 42
e. Stjerne Faksa v. Järvsöfaks (S) E. Schem Momarken Travbane 2 05/4 - 07 / 7 2140 28,9a 18
Sanda Racing Stable Aktiebolag /Nordre Toten E. Schem Momarken Travbane 1 17/3 - 01 / 4 2140 27,5a 54
E. Schem E. Schem Biri Travbane 0 08/11 - 07 / 7 2100 30,2a 1483
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Biri Travbane 5 26/10 - 03 / 7 2100 30,0a 395
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -2 -1 -3 -57 330
Finnskog Odin* 3 Plass 312 002
9 år SVART V v.Bork Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 05 / 3 2600 29,0 144
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/8 - 04 / 5 2100 30,0ag 55
Sverige P. Midtfjeld Drammen Travbane 0 09/8 - 06 / 4 2900 29,0 382
E. Høitomt Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 05 / 7 2540 30,5 g 135
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 17/7 - 07 / 7 2660 29,1 79
4 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -19 500 2016: -18 -0 -5 -3 -5 -78 000
Ty Linn 4 Plass 257 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Austevoll Biri Travbane 1 04/9 - 05 / 3 1609 27,3a 37
e. Ty Ina v. Rigel Jo G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 20/8 - 02 / 1 2100 29,1 85
Nils-Ole Robøle /Heggenes D. Dalen Drammen Travbane 2 03/8 - 06 / 3 1700 28,0 109
O. Mikkelborg Nils-Ole Robøle O. Mikkelborg Biri Travbane 4 10/7 - 07 / 6 1609 27,3a 152
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl N. Frøhaug Biri Travbane 1 21/6 - 03 / 1 2100 32,9a 59
5 2015: -9 -3 -1 -0 -2 -80 641 2014: -9 -1 -1 -1 -4 -44 500
Roa Svarten 5 Plass 176 243
6 år SVART V v.Wikvinn* T. Solberg Drammen Travbane 0 03/8 - 06 / 4 1700 29,5 g 78
e. Roa Spenta v. Kinge Stjernen T. Solberg Biri Travbane - 24/7 - 10 / 5 2100 dg a 24
Stall Roa Svarten D. Aarum Årjäng 5 02/7 - 04 / 2 2140 27,2 67
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Biri Travbane - 07/2 - 04 / 5 2600 dg 31
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Biri Travbane 1 23/1 - 03 / 5 2100 30,5a 16
6 2019: -7 -0 -1 -2 -1 -28 000 2018: -23 -2 -3 -4 -5 -156 000
Ask Eld 6 Plass 935 500
9 år MØRKBR V v.Lome Elden V. Hop Jarlsberg Travbane 2 03/9 - 05 / 4 2600 29,0 59
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) T. Borg Drammen Travbane 0 22/8 - 10 / 2 2900 27,6 968
Einar Askvik /Grimstad V. Hop Drammen Travbane 5 09/8 - 05 / 1 2900 29,6 218
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Momarken Travbane 2 21/7 - 02 / 11 2140 27,5a 64
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 1 16/6 - 05 / 6 2100 29,0a 61
7 2016: -13 -0 -1 -1 -4 -32 000 2015: -25 -0 -0 -4 -12 -83 926
Diksidiva* 7 Plass 186 200
6 år SVART HP v.Lome Elden C. Antonsen Drammen Travbane 5 22/8 - 07 / 4 2100 27,9 g 563
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten C. Antonsen Drammen Travbane 0 28/7 - 04 / 8 2100 31,3a 184
Sverige C. Antonsen Bjerke Travbane 5 15/7 - 08 / 5 2140 29,4 1491
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 0 07/7 - 03 / 11 2640 32,2ag 279
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Årjäng 0 19/6 - 06 / 5 2160 31,2 335
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 8 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Åmål 5 03/9 - 01 / 8 2080 29,2a 499
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Momarken Travbane 0 21/7 - 02 / 9 2140 dist arg 739
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Momarken Travbane 3 07/7 - 03 / 10 2640 30,9a 63
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Momarken Travbane 6 30/6 - 01 / 3 2140 30,0a 83
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Årjäng 5 19/6 - 06 / 4 2160 29,6 g 283
9 2018: -17 -1 -0 -2 -6 -67 682 2017: -28 -3 -2 -2 -10 -170 696
Mjølner Tore 9 Plass 609 461
7 år BRUN H v.Spikeld J. Mjølnerød Åmål - 03/9 - 01 / 6 2080 dg a 19
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 25/8 - 04 / 1 2140 29,9a 136
Harald Kvåle /Fannrem O. Kjenner Bjerke Travbane 0 19/8 - 05 / 7 2660 30,0 g 59
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Drammen Travbane 1 23/7 - 08 / 7 2540 30,9 20
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Momarken Travbane 1 30/6 - 01 / 7 2140 29,6a 46
10 2019: -9 -3 -2 -1 -2 -88 000 2018: -21 -6 -5 -2 -5 -170 000
Art Skogfari 10 Plass 572 379
8 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Forus Travbane 3 05/9 - 08 / 13 2060 28,4 88
e. Schumina v. Schuvar E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 20/8 - 02 / 3 2100 28,4 62
Hilde Kristin Monstad-Magnus Skare E. Høitomt Kala Landbane 2 11/8 - 02 / 7 1900 28,8a 20
P. Sem E. Høitomt Momarken Travbane 4 21/7 - 02 / 6 2140 28,1a 17
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek E. Høitomt Kongsvinger Travbane 1 01/7 - 03 / 11 1600 26,3a 36