<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2
Hoppeløp

Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige hopper høyest 50.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-3 Plass : 5-9-3

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -1 -0 -3 -29 000
D.J.'s Magic 2100 1 Plass 83 000
7 år BRUN HP v.Magnetic Power (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 07/8 - 05 / 5 2100 19,6 g 38
e. Stabat Mater (FI) v. Lindy's Crown (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 23/7 - 03 / 7 2100 17,3a 81
Tone Johansen-Arne Gulbrandsen K. Malmin Momarken Travbane 0 09/6 - 03 / 1 2140 17,6a 72
G. Gundersen Vidar Engebretsen (T) K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 08 / 7 2100 19,4 43
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Malmin Drammen Travbane 3 31/3 - 02 / 1 2100 18,0a 36
2 2018: -15 -0 -2 -0 -7 -42 000 2017: -14 -2 -1 -3 -3 -67 000
Ursula D. (DK) 2 Plass 317 287
7 år BRUN HP v.Great Challenger (US) K. Jensen Charlottenlund 0 16/8 - 08 / 2 2000 16,8a 999
e. Maigeni (S) v. Self Confident (US) K. Jensen Odense 3 29/7 - 03 / 1 2160 17,1 123
Kåre Kolnes-Bente Jåtun K. Jensen Odense 3 08/7 - 03 / 1 2140 18,2a 42
K. Pedersen Kaj Jensen (T) K. Jensen Skive 3 01/7 - 03 / 1 1600 15,7a 53
Hvit m/blå sk.stk,ermer&sidefelt, rekl K. Jensen Billund 3 24/6 - 08 / 1 2020 16,5 233
3 2017: -20 -1 -1 -1 -10 -59 000 2016: -13 -0 -1 -1 -8 -39 000
Ladina D.E. (DE) 3 Plass 162 452
6 år BRUN HP v.Quatre Juillet* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 03/9 - 02 / 7 2100 16,0a 18
e. Lavaletta (DE) v. Speedy Soma (DE) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 27/8 - 03 / 3 2100 17,0a 14
Kjetil Wassberg /Seim E. Høitomt Bjerke Travbane 1 13/8 - 03 / 2 2100 15,8a 18
E. Høitomt Tor Olaf Halle (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 02/8 - 04 / 9 2140 17,0a 33
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark P 17/7 - 20 / 1 2140 16,3 P
4 2016: -12 -1 -3 -3 -0 -65 000 2015: -19 -1 -4 -4 -5 -71 000
Lady Bailys 4 Plass 136 000
8 år MØRKBR HP v.Herr Jægermeister* (S) A. Valstad Momarken Travbane 3 08/9 - 03 / 8 2140 18,1a 38
e. Long Leg Lady v. B.Gent L. A. Valstad Bjerke Travbane 5 20/8 - 03 / 6 2100 16,1a 70
Kristine Høgemo /Askim A. Valstad Drammen Travbane 2 03/8 - 03 / 1 2100 18,0a 42
A. Valstad Kristine Høgemo A. Valstad Momarken Travbane 2 07/7 - 08 / 11 2160 17,5 58
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl A. Valstad Jarlsberg Travbane 3 18/6 - 02 / 5 2100 17,5a 147
5 2018: -20 -3 -2 -4 -4 -133 000 2017: -17 -2 -2 -0 -9 -85 000
Kemas Starlight (S) 5 Plass 390 392
7 år M.BRUN HP v.Credit Winner* (US) K. Johansen Biri Travbane 3 04/9 - 08 / 9 2100 17,4a 46
e. Varna Boko (S) v. Viking's Way* (FR) J. Untersteiner Åby 0 14/5 - 04 / 1 2160 15,9 95
Bjørnar Heibø /Skien G. Austevoll Momarken Travbane 3 21/4 - 03 / 11 2140 17,1a 31
K. Johansen Morten M. Ottersen (T) G. Austevoll Biri Travbane 4 10/4 - 05 / 3 2100 16,9a 29
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Austevoll Bjerke Travbane 0 25/3 - 03 / 1 2100 16,5a 19
6 2016: -10 -0 -1 -0 -2 -12 000 2015: -13 -3 -0 -1 -2 -44 500
Blues Jam 6 Plass 56 500
6 år RØD HP v.Jam Pridem* (FR) M. Pedersen Sørlandets Travpark - 02/8 - 01 / 1 2640 dg 29
e. Victorys Secret (US) v. Valley Victory* (US) M. Pedersen Bjerke Travbane 1 23/7 - 03 / 4 2100 16,7a 31
Trine Kaspersen-Tom Egil Kaspersen M. Pedersen Momarken Travbane 0 07/7 - 02 / 7 2640 19,2ag 75
M. Pedersen Trine Kaspersen M. Pedersen Jarlsberg Travbane 1 18/6 - 02 / 3 2100 16,7a 67
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 0 21/5 - 03 / 3 2100 17,8ag 77
7 2018: -10 -5 -1 -1 -3 -160 000 2017: -9 -0 -0 -1 -0 -8 000
Nora Noark 7 Plass 216 000
7 år BRUN HP v.Jetstile A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 07/8 - 05 / 10 2100 19,4 151
e. Bonnie Sign (S) v. Smok'n Lantern* (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 14/7 - 05 / 7 2100 18,0a 244
Thure Bottolfs /Sandefjord Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 29/6 - 09 / 10 2100 20,1 147
V. Hop Thure Bottolfs Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 07 / 10 1609 15,1a 1123
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/5 - 03 / 1 2100 17,7a 370
8 2016: -8 -0 -0 -1 -0 -5 000 2015: -17 -0 -0 -0 -11 -29 500
Martha S.G. 8 Plass 43 500
5 år BRUN HP v.Jetstile G. Austevoll Biri Travbane 4 28/8 - 03 / 6 2100 16,4a 389
e. Ousse (S) v. Gobernador* (FR) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 07/8 - 05 / 3 2100 20,3 g 101
Steinar Grøstad /Lierskogen H. Holm Bjerke Travbane 4 23/7 - 03 / 8 2100 17,7a 542
H. Holm Vidar Engebretsen (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 06/7 - 03 / 9 2100 19,8ag 280
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane 4 17/6 - 09 / 2 2100 20,0 429
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000
Mika Stile 9 Plass 90 500
6 år BRUN HP v.Jetstile C. Kaasa Jarlsberg Travbane 2 03/9 - 04 / 11 1609 15,6a 353
e. Bitka Hanover (DK) v. Ditka Hanover* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 20/8 - 04 / 10 2100 18,1a 85
Stall Jupiter C. Kaasa Momarken Travbane 0 21/7 - 03 / 8 2640 20,9a 168
C. Kaasa Arild Kaasa (T) C. Kaasa Klosterskogen Travbane 4 18/6 - 03 / 4 1700 17,5a 187
Hvit m/blått skstk,bl/gu.bel+ermst,rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 10/6 - 01 / 13 2160 18,2 79
10 2017: -15 -0 -0 -0 -3 -13 000 2016: -18 -0 -1 -2 -7 -43 000
Rita Minor 10 Plass 156 000
5 år BRUN HP v.Rite On Line (US) K. Brenden Drammen Travbane 5 22/8 - 08 / 8 2100 17,2a 415
e. Eternity Ås (S) v. Conway Hall* (US) K. Brenden Kala Landbane 1 11/8 - 03 / 3 1900 17,2a 454
Ahne Fossen /Aurskog K. Brenden Biri Travbane - 24/7 - 03 / 5 2100 dg a 1478
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Jarlsberg Travbane 5 02/7 - 03 / 11 2100 18,1a 977
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Magnor Travbane 1 01/5 - 01 / 6 2020 21,0 137
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -15 -2 -0 -1 -4 -44 000
Magnolia 11 Plass 108 500
6 år BRUN HP v.Jetstile G. Austevoll Bjerke Travbane 3 03/9 - 02 / 3 2100 16,7a 40
e. Gerbera (S) v. Ganymede (FR) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 19/8 - 03 / 5 2100 16,5a 93
Kristin Suttle /Våle G. Austevoll Biri Travbane 2 31/7 - 03 / 5 2100 15,7a 90
G. Austevoll Russell Douglas Suttle G. Austevoll Bjerke Travbane 3 16/7 - 03 / 4 2100 16,9a 126
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 29/6 - 09 / 8 2100 20,2 57
12 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -20 -2 -1 -4 -4 -57 000
Bella Caf 12 Plass 121 000
6 år BRUN HP v.Exploit Caf* (IT) O. Østre Bjerke Travbane 5 02/9 - 01 / 5 2100 15,7a 694
e. D'or D'aunou v. Buvetier D'aunou* (FR) O. Østre Bjerke Travbane 0 19/8 - 03 / 11 2100 17,0ag 244
Stig Hogne Anholt /Stokke O. Østre Drammen Travbane - 03/8 - 05 / 9 2100 g6 ag 34
O. Østre Jan Morten Hansen (T) O. Østre Momarken Travbane 2 21/7 - 03 / 5 2640 18,7a 36
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 3 09/4 - 03 / 10 2100 16,2a 105