<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:00 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -12 -1 -3 -1 -6 -67 991 2017: -8 -0 -3 -2 -2 -55 000
Red Hot Fire I.V. 1640 1 Plass 180 991
5 år RØD V v.Gentle Star* I. Vinterdal Leangen Travbane 07/9 - 20 / 1 1640 30,4 B
e. Cherie's Tricky v. Felix Santana* (DE)
Ida Vinterdal /Steinkjer
I. Vinterdal
Hvit,grønn ermr,mansj&belte/rød ka,rek
2 2018: -11 -0 -0 -1 -5 -19 500 2017: -18 -1 -4 -2 -4 -77 000
Danny Delight 2 Plass 143 500
5 år BRUN V v.Revenue* (S)
e. Lady Lavec G.T. v. Enjoy Lavec* (S)
Irene Løfaldli /Rindalsskogen
R. Bjørnbeth Irene Løfaldli
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame
3 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -7 000 2017: -7 -0 -0 -2 -3 -16 000
Seaborn Santana 3 Plass 23 000
5 år BRUN HP v.Thai Tanic
e. Nora Frazer v. Buvetier D'aunou* (FR)
Gaute Inge Helseth /Averøy
A. Stensen Gaute Inge Helseth (A)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
4 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -1 -1 -2 -52 000
Fanny B.R. 4 Plass 104 000
5 år MØRKBR HP v.Muscles Wiking B.R.
e. Delphi Silvio (S) v. Lindy's Crown (US)
Stall Fanny B.R.
J. Blekkan
Blå m/rød ermstripe + rekl.
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Wayni 5 Plass 0
4 år MØRKBR HP v.Gentle Star* I. Melby Leangen Travbane 07/9 - 21 / 3 1640 31,2 g B
e. Welia Laylock v. Texas (US)
Petter Baalsrud /Rindal
I. Melby
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek
6 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjerne Spik 1660 1 Plass 0
2 år BRUN H v.Voje Spik
e. Super Trolla v. Lappe Troll*
Harald Kvåle-Jorid Hoem Kvåle
A. Solhus Jakob Jakobsen
grønn m/lilla kvadrater
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Remo 2 Plass 5 000
5 år SVART V v.Moe Odin R. Bjørnbeth Leangen Travbane 24/8 - 20 / 13 1680 06,3 N
e. Remelda v. Elding
Leif Fiskvik /Skatval
A. Sjoner Petter Willmann
blå m/reklame på sv. stolpe
8 2018: -10 -1 -4 -2 -3 -76 139 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjerneiris 3 Plass 76 139
5 år M.M. BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld
e. Skarpvinna v. Pål Even
Ida F. Ytrestøyl-Heidi Ytrestøyl
E. Kristiansen Heidi Ytrestøyl
Hvit m/svart sk.stk/bl.belte, reklame
9 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hauk Odinson 4 Plass 0
2 år SVART H v.Langrustodin A. Nilsen Leangen Travbane 07/9 - 20 / 4 1660 04,5 B
e. Torderud Mai v. Spang Best
Guri Grimsgård /Alvdal
A. Nilsen Guri Grimsgård (T)
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer
10 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjølstad Eldfaks 5 Plass 0
2 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) V. Bugge Leangen Travbane 07/9 - 20 / 7 1660 05,1 N
e. Skafferstjerna v. Helmin Rigel
Siri Sprauten-Frank Slettås
V. Bugge
Blå, grått skstk & V, hvit kile m rek
11 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Røyns Trolla 1680 1 Plass 0
2 år SVART HP v.Järvsöviking* (S)
e. Røyns Lisa v. Krembest
Arild Kristian Sandvik /Brekstad
M. Fremstad
grå m/rød/svart ermstr., reklame
12 2018: -9 -8 -1 -0 -0 -355 120 2017: -13 -5 -1 -0 -3 -119 000
Rofstad Odin 2 Plass 510 120
5 år RØD H v.Moe Odin
e. Rofstadlisa v. Buås Svarten
Helge Kvaal /Kvål
B. Garberg
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek
13 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -5 000 2017: -9 -0 -0 -0 -8 -26 000
Skauga Luna 3 Plass 41 000
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks T. Langsæter Leangen Travbane 01/9 - 20 / 9 1660 01,4 B
e. Frk. Martini v. Lykkefot
Trond Levi Larsen /Tomasjord
T. Langsæter Ola Rokseth
Rød m/hvite ermer,sidef.sv.mansj/kant
14 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Høiby Lykka 4 Plass 0
2 år BRUN HP v.Bol Elden
e. Høiby Molly v. Frigg Mollyn
Tore Røstad-Sarina Berntsen Røstad
R. Walsøe Tore Røstad
hvit m/blå harlequin rute&ermstrip,rek