<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:08 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1700 m. Voltestart.
2-årige.
23. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -2 -3 -2 -62 000
Whatdoesthefoxsay 1700 1 Plass 62 000
4 år BRUN V v.Revenue* (S)
e. Yankee Bailey (US) v. Donerail* (US)
Cecilie Jensen /Revetal
M. Høitomt Frode Hamre (T)
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek
2 2019: -2 -0 -0 -2 -0 -9 000 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000
Nocturne E. 2 Plass 13 000
6 år BRUN HP v.Revenue* (S) O. Østre Bjerke Travbane - 09/9 - 20 / 9 1660 dgpp N
e. Octavia (FR) v. Esotico Star* (FR)
Harald Einang-Morten Einang
T. Borg Morten Einang (B)
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl
3 2017: -11 -3 -0 -1 -6 -182 316 2016: -8 -1 -2 -0 -3 -57 332
Boulevard 3 Plass 273 530
4 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US)
e. Noelle (DK) v. Daguet Rapide* (IT)
Niels Juel
J. Juel
Beige,grønt sk.stk&seler,røde kant+rek
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -1 -3 -13 000
Del Rev E. 4 Plass 49 500
6 år BRUN HP v.Revenue* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 09/9 - 20 / 7 1660 30,8 B
e. Delmonica v. Prakastian (US)
Vidar Fjellhaug /Porsgrunn
T. Solberg Morten Einang (B)
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -1 -1 -1 -14 000
Kolnes Molly 1720 1 Plass 14 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin
e. Kapoline v. Elding
Johan Auestad /Ålgård
E. Grohs Åge Holløkken
svart m/hvitt skråbånd,mansj. gr.sømme
6 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Timann Ø.K. 2 Plass 0
2 år BRUNBROKET H v.Bork Odin
e. Timor v. Pål Even
Kristin Alm-Ragnhild Sølberg
S. Jessen Andreas Opheim (T)
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek
7 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -15 000 2018: -13 -0 -0 -3 -3 -22 000
Eiklands Faks 3 Plass 55 000
6 år BRUN V v.Voje Faks
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn
Ingar Reinskås-Reidun Østenå
J. Undem Ingar Reinskås
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
8 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Årdals Findus 4 Plass 0
2 år SVART H v.Moe Odin V. Hop Drammen Travbane 08/9 - 21 / 6 1720 11,7 N
e. Birk Elin v. Pål Even
Arthur Bø /Bø I Telemark
V. Hop Arthur Bø (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
9 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -7 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ejo Borka 5 Plass 7 500
6 år SVART HP v.Bork Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 06/9 - 20 / 3 1640 51,0 B
e. Sør Svarta v. Pål Even
Linda Tegner /Stathelle
L. Kolle Linda Tegner
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skogmann 6 Plass 2 000
6 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Drammen Travbane 08/9 - 20 / 5 1720 13,9 g N
e. Brødsjø Dokka v. Bokli Balder
Per Holger Bjørge Jensen /Drammen
E. Gravdal
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl
11 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -20 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -264 500
Ruskeli Blesa 7 Plass 345 000
6 år SVART HP v.Tekno Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 06/9 - 20 / 4 1640 50,0 B
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S)
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark
E. Høitomt Kjell Vidar Braaten (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek