<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V4-2
VG Hoppederby.

Kaldblods 2100 m. Autostart.
4-årige hopper.
Premier: 375.000-187.500-110.000-75.000-50.000-(35.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-9 Plass : 1-4-9

1 2017: -13 -2 -1 -1 -3 -367 000 2016: -10 -1 -0 -2 -3 -164 153
Brenne Rødi 2100 1 Plass 2 650 378
6 år RØD HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 01/9 - 02 / 3 2100 26,7a 13
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Östersund 4 31/7 - 06 / 2 2140 25,4a 12
Johnny Rein-Morten Fevang Johansen J. Mjølnerød Östersund 1 17/7 - 03 / 3 2140 26,4a 10
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bollnäs 0 30/6 - 07 / 2 1640 br ag 14
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Romme 1 22/5 - 05 / 4 2180 26,2 14
2 2015: -8 -3 -1 -0 -1 -638 468 2014: -11 -4 -1 -3 -2 -328 277
Patsi 2 Plass 966 745
4 år SVART HP v.Åsajerven Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 01/9 - 01 / 2 2100 27,1a 10
e. Tekno Pila v. Lome Elden Ø. Tjomsland Momarken Travbane 1 15/8 - 04 / 7 2140 25,2a 12
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Östersund 1 31/7 - 06 / 4 2140 23,9a 46
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Östersund 2 17/7 - 05 / 4 2140 27,6ag 76
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 5 20/6 - 07 / 6 2060 28,3 241
3 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -19 000 2016: -6 -2 -0 -0 -4 -110 000
Lille Eline 3 Plass 563 886
6 år BRUN HP v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 2 01/9 - 01 / 4 2100 27,2a 123
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Momarken Travbane 3 15/8 - 04 / 3 2140 26,1a 155
Jan Tore Alund /Snertingdal M. Ottersen Östersund 6 31/7 - 06 / 1 2140 25,7a 284
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T) M. Ottersen Östersund 1 17/7 - 05 / 3 2140 27,1a 103
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Jansson Bollnäs 0 29/6 - 07 / 1 2160 28,5 g 268
4 2017: -4 -1 -3 -0 -0 -175 000 2016: -3 -1 -0 -0 -1 -55 000
Ness Tjo Stjerna 4 Plass 1 026 500
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Bjerke Travbane 3 01/9 - 02 / 10 2100 27,1ag 52
e. Paja Stjerna v. Pajaprins T. Solberg Momarken Travbane 2 15/8 - 04 / 5 2140 25,9ag 96
Suldal Hestesenter AS- Stall Myra AS T. Solberg Bergen Travpark 1 25/7 - 08 / 15 2120 27,5 26
T. Solberg John Ragnvald Ness O. Wassberg Bergen Travpark 1 16/7 - 08 / 4 2100 27,7 32
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bergen Travpark 0 11/4 - 07 / 3 1600 30,2 g 93
5 2015: -6 -0 -1 -0 -4 -22 433 2014: -8 -0 -3 -0 -4 -63 139
Finnskog Nåja* 5 Plass 85 572
4 år BORKET HP v.Bork Odin K. Johansen Bjerke Travbane 4 01/9 - 02 / 1 2100 28,9a 844
e. Silje Spretta v. Pajaprins D. Selin Gävle 5 13/8 - 08 / 1 1660 29,3 g 162
Sverige L. Svedin Bollnäs 2 03/8 - 06 / 5 2180 28,8 169
K. Johansen Fredrik Fransson (A) F. Fransson Bollnäs 4 23/7 - 03 / 1 1640 32,1 32
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Kongsvinger Travbane 6 01/7 - 03 / 7 1600 27,9a 45
6 2017: -10 -0 -0 -2 -5 -41 000 2016: -19 -4 -3 -3 -4 -205 000
Wikvinni 6 Plass 320 715
6 år RØD HP v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 01/9 - 01 / 6 2100 28,0a 659
e. Marthe Røder v. Røder O. Østre Kala Landbane 1 11/8 - 05 / 5 1900 27,3a 34
Martin Wik /Skjeberg O. Østre Bjerke Travbane 5 05/8 - 04 / 9 2160 30,0 g 72
T. Borg Martin Wik O. Østre Östersund 5 17/7 - 05 / 2 2140 29,6a 912
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 04/6 - 07 / 3 2100 dg a 52
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Gylden Jenta 7 Plass 178 500
7 år BRUN HP v.Bork Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 6 01/9 - 02 / 9 2100 29,1ag 113
e. Gylden Perla v. Pajaprins Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 15/7 - 08 / 4 2140 28,1 g 15
Bent Olav Wigdal /Vikersund Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 27/5 - 02 / 9 2160 28,2 18
L. Kolle Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 08/5 - 05 / 11 2120 29,5 32
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 28/3 - 02 / 3 2140 30,9 16
8 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -2 147 2015: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000
Jerkeld Stjerna 8 Plass 434 439
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 6 01/9 - 01 / 5 2100 28,9a 508
e. Limo Jenta v. Alm Svarten O. Østre Momarken Travbane 0 15/8 - 04 / 2 2140 br a 309
Jarle Wik-Torill Hansson O. Østre Biri Travbane 0 08/11 - 03 / 3 2100 41,8a 134
O. Østre Jarle Wik O. Østre Momarken Travbane 2 18/10 - 06 / 8 2140 30,5a 278
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 6 07/10 - 03 / 7 2140 31,9ag 33
9 2018: -13 -0 -1 -1 -7 -79 130 2017: -9 -0 -0 -1 -4 -36 949
Tante Ragnhild 9 Plass 1 273 643
7 år SVART HP v.Bork Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 2 01/9 - 02 / 8 2100 26,8a 83
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo H. Holm Momarken Travbane 0 15/8 - 04 / 4 2140 27,0ag 58
Morten Langli /Oslo G. Gundersen Östersund 2 31/7 - 06 / 9 2140 25,1a 269
G. Gundersen Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Gundersen Östersund 2 17/7 - 07 / 6 2140 27,4a 25
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 3 13/6 - 04 / 12 2180 27,9 24
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Goroso Gasell 10 Plass 121 500
7 år BRUN HP v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane 3 01/9 - 01 / 9 2100 27,7ag 723
e. Valle Møy v. Sjefen V. Hop Momarken Travbane 0 15/8 - 04 / 6 2140 28,3a 636
Siv Johanne Ørstad-Morten Rognmo V. Hop Bjerke Travbane 6 15/7 - 08 / 7 2140 29,5 g 196
V. Hop Siv Johanne Ørstad T. Solberg Jarlsberg Travbane - 04/7 - 01 / 10 2120 dg 81
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 4 22/6 - 08 / 8 2120 30,9 72
11 2018: -5 -1 -0 -0 -2 -44 000 2017: -16 -3 -2 -0 -3 -275 000
Trø Hera 11 Plass 549 277
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 01/9 - 02 / 6 2100 28,9a 299
e. Trø Spika v. Spikeld Å. Tengsareid Östersund 0 31/7 - 06 / 6 2140 25,8a 540
Stall Trø Hera Ø. Tjomsland Östersund 3 17/7 - 03 / 2 2140 27,8a 103
Å. Tengsareid Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 13/6 - 04 / 8 2160 29,3 g 32
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 02/5 - 08 / 1 2040 27,9 21
12 2015: -12 -2 -0 -1 -4 -56 953 2014: -7 -1 -0 -0 -3 -25 501
Järvsö Magda* (S) 12 Plass 82 454
4 år SVARTBRUN HP v.Järvsöfaks (S) J. Persson Bjerke Travbane 5 01/9 - 01 / 10 2100 28,7a 391
e. Jærvsø Berta* (S) v. Moe Odin J. Persson Bollnäs 1 03/8 - 06 / 6 2180 28,8 15
Sverige J. Persson Bollnäs 1 17/7 - 03 / 8 2140 30,3 57
J. Persson J. Persson Rättvik 5 20/6 - 10 / 2 1640 29,8 79
blå med gult kryss. J. Olsen Hagmyren 4 11/6 - 08 / 6 2160 31,3 433