<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2
Finale TGN serien 2015. (ungdomsløp)

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-10 Plass : 5-9-10

1 2016: -12 -0 -0 -2 -6 -33 181 2015: -24 -2 -3 -2 -9 -93 504
Prins Odin 2100 1 Plass 213 326
7 år RØD V v.Moe Odin C. Antonsen Åmål 1 03/9 - 01 / 7 2080 28,7a 360
e. Athene Jenta v. Lettvinn C. Antonsen Momarken Travbane 0 25/8 - 04 / 6 2140 30,0a 351
Knut Engen /Skreia C. Antonsen Klosterskogen Travbane 6 20/8 - 02 / 12 2100 29,6 770
A. Akselsen Gøran Antonsen (T) M. Amundsen Drammen Travbane 0 03/8 - 01 / 3 2120 32,7 g 502
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 30/7 - 02 / 3 1609 29,9ag 50
2 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -1 -2 -2 -7 -73 119
Lykke Sara 2 Plass 415 423
10 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Bjerring Jarlsberg Travbane 6 03/9 - 05 / 7 2620 29,0 377
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Bjerke Travbane - 26/8 - 02 / 4 2140 dg 222
Sara Bjerring-Jarle Åsheim J. Bjerring Momarken Travbane 5 15/8 - 06 / 10 2140 27,9ag 426
J. Eriksen Jan Martin Bjerring (T) J. Bjerring Drammen Travbane - 23/7 - 02 / 3 2100 dg 314
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring J. Bjerring Bjerke Travbane 0 15/7 - 08 / 14 2180 28,2 449
3 2016: -4 -2 -0 -1 -1 -64 000 2015: -5 -0 -0 -1 -1 -6 000
Skaffer Elden* 3 Plass 251 500
9 år SVART H v.Lome Elden S. Wassberg Bergen Travpark 6 13/8 - 06 / 11 2100 27,2a 92
e. Skaffer Tia v. Metsgar J. Eriksen Bergen Travpark 3 06/8 - 03 / 4 2100 27,5a 198
Sverige J. Eriksen Bergen Travpark 0 31/5 - 07 / 8 2640 33,1 g 145
L. Kolle Geir Arne Eriksen (T) J. Eriksen Bergen Travpark 0 18/10 - 02 / 1 2600 br g 96
Hvit m/blå sk.stk, seler & 3/4 erm J. Eriksen Bjerke Travbane 0 06/9 - 08 / 4 2140 29,3 rg 338
4 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 4 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Forus Travbane 0 05/9 - 08 / 14 2060 31,4 254
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 20/8 - 02 / 8 2100 28,8 516
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Kala Landbane 0 11/8 - 06 / 1 1900 29,1 227
J. Eilertsen Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 05 / 8 2540 29,6 334
Todelt lys blå/svart, hvit kant K. Bjørnerød Biri Travbane 3 24/7 - 10 / 4 2100 29,2a 597
5 2019: -6 -0 -3 -0 -2 -44 000 2018: -17 -1 -4 -0 -6 -80 500
Jærvinn S.K. 5 Plass 678 048
9 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) J. Kvikstad Biri Travbane 1 28/8 - 04 / 11 2120 28,5 79
e. Spikelin v. Spikeld S. Eilertsen Bjerke Travbane 2 19/8 - 05 / 9 2660 28,6 g 53
Per Olav Kristiansen /Raufoss J. Kvikstad Bjerke Travbane 1 12/8 - 04 / 3 2140 29,0 37
M. Løve Roger Moe J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 22/7 - 03 / 3 2660 28,7 148
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek J. Kvikstad Biri Travbane 2 10/7 - 07 / 9 1609 27,1a 91
6 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -24 -1 -2 -2 -8 -63 659
Trø Kato 6 Plass 278 606
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) N. Repstad Forus Travbane 0 05/9 - 08 / 10 2060 30,3 g 236
e. Trø Spika v. Spikeld N. Repstad Sørlandets Travpark 3 16/8 - 04 / 10 2160 28,4 g 154
Stall Jumbo M. Berås Klosterskogen Travbane - 10/8 - 01 / 1 2100 dg 38
C. Kjenner Natalie Iselin Repstad (A) N. Repstad Sørlandets Travpark 5 02/8 - 07 / 5 2140 30,0 g 281
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek N. Repstad Sørlandets Travpark 0 28/6 - 05 / 11 1660 30,3 g 225
7 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -14 -0 -1 -2 -2 -22 000
Sunnmørsblesa 7 Plass 144 500
11 år SVART HP v.Bokli Balder E. Linn Biri Travbane 0 04/9 - 05 / 11 1609 28,4a 774
e. Sunnmørsjenta v. Elding E. Linn Biri Travbane 0 14/8 - 07 / 9 2120 30,4 414
Sølvi Eng /Østre Gausdal E. Linn Biri Travbane 0 01/8 - 03 / 5 1609 br ag 351
J. Hansen Susann Larsen E. Linn Biri Travbane 2 24/7 - 10 / 6 2100 29,0a 561
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek E. Linn Biri Travbane 0 21/6 - 05 / 5 2120 30,1 646
8 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -20 -6 -4 -3 -4 -218 186
Art Nøkkve 8 Plass 260 055
5 år LYSBRUN H v.Lome Kongen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 01/9 - 07 / 1 2600 30,0a 1024
e. Jerkila v. Lome Elden E. Høitomt Momarken Travbane 1 25/8 - 04 / 8 2140 29,7a 20
Mariann Vebostad Trudvang /Borkenes S. Eilefsen Bollnäs 5 14/8 - 06 / 7 2160 26,1 97
H. Tvedt Stian Eilefsen (T) J. Mjølnerød Östersund 6 17/7 - 06 / 6 2140 27,2a 294
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek E. Høitomt Leangen Travbane 3 27/6 - 08 / 2 2140 26,0a 60
9 2017: -9 -2 -1 -1 -5 -74 250 2016: -20 -3 -5 -7 -3 -181 999
Hornnes Balder 9 Plass 482 999
8 år SVART H v.Moe Odin J. Bjerring Biri Travbane 0 28/8 - 04 / 9 2120 29,2 143
e. Hornnes Tuva v. Lykke Gutten J. Bjerring Bjerke Travbane 0 05/8 - 09 / 8 2100 28,8a 466
Geir-Arne Ellefsen /Harstad J. Bjerring Bjerke Travbane 2 29/7 - 03 / 1 2640 30,7 134
A. Rasmussen Jan Martin Bjerring (T) J. Bjerring Bjerke Travbane 4 22/7 - 03 / 7 2660 29,4 155
Grønn m/gult sidefelt&erming,rekl. J. Bjerring Bjerke Travbane 4 03/6 - 08 / 8 2160 29,4 g 307
10 2015: -26 -5 -3 -3 -9 -197 500 2014: -13 -1 -5 -1 -5 -64 000
Vesle Carmen 10 Plass 268 500
7 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) O. Wassberg Bergen Travpark 0 27/8 - 07 / 5 1600 28,6ag 20
e. Vesledolly v. Elding P. Jørgensen Bergen Travpark 4 23/8 - 05 / 5 2620 29,0 52
Per Jørgensen-Tiril Furnes Jørgensen D. Dalen Momarken Travbane 6 15/8 - 06 / 9 2140 28,2a 125
I. Olsen Tiril Furnes Jørgensen (R) D. Dalen Bjerke Travbane 1 29/7 - 03 / 3 2640 30,6 39
Lysblå m/lilla ermer,lysblå mansj,rekl D. Dalen Momarken Travbane 1 21/7 - 02 / 5 2140 27,3a 75
11 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -9 000 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -11 500
Joker C.K. 11 Plass 610 855
7 år SVART H v.Bork Odin L. Kolle Bjerke Travbane 6 28/5 - 05 / 8 2100 29,5a 28
e. Romhus Molla v. Frigg Mollyn L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 14/5 - 06 / 1 2100 27,0 52
Thea Merete Kulblik /Fredrikstad H. Eggen Bjerke Travbane 2 29/4 - 05 / 2 2100 27,9a 37
M. Gundersen Sverre Hjørnerød (A) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 14/2 - 08 / 10 2100 31,2a 71
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Austevoll Momarken Travbane 2 27/12 - 09 / 9 2160 30,5 104
12 2017: -6 -1 -0 -0 -4 -31 650 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Snert* 12 Plass 214 301
9 år MØRKBR V v.Spikeld P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 25/8 - 04 / 9 2140 29,8a 427
e. Snerta v. Ilmin V. Hop Drammen Travbane 4 18/8 - 04 / 12 2100 31,1a 403
Sverige V. Hop Biri Travbane 0 01/8 - 03 / 2 1609 27,9a 228
E. Rennesvik Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 5 14/7 - 01 / 10 1700 27,9a 175
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek O. Østre Kongsvinger Travbane 0 01/7 - 05 / 7 1600 27,7a 459