Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 85.000 kr. med høyest 400 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-10-2 Plass : 4-10-2

1 2015: -13 -1 -0 -0 -4 -17 500 2014: -8 -1 -1 -2 -2 -33 000
Spicy Dream 2100 1 Plass 53 500
5 år BRUN HP v.Rite On Line (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 03/9 - 05 / 4 1609 15,8a 211
e. Dreaming Question v. Lasting Tribute (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 13/8 - 02 / 6 1609 16,6a 56
Arne Petter Titland /Stathelle G. Austevoll Drammen Travbane 5 03/8 - 05 / 2 2100 17,3a 36
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 4 23/7 - 01 / 4 1609 15,9a 245
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Momarken Travbane 0 30/6 - 02 / 7 1640 14,9a 370
2 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
C.C. Noble Augustinu 2 Plass 130 351
7 år MØRKBR H v.Kings Sugarboy (S) V. Hop Bjerke Travbane 0 02/9 - 07 / 10 2600 17,9a 1284
e. Garland's Miss (US) v. Garland Lobell (US) V. Hop Momarken Travbane 5 15/8 - 02 / 2 1640 16,2a 37
Team Gemini LXXXI & Uab N. Sostapilis T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 07 / 4 1609 13,3ag 475
V. Hop Geir Kihle (T) T. Borg Jarlsberg Travbane 4 22/6 - 03 / 1 2100 15,6a 61
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Borg Bjerke Travbane 5 11/6 - 01 / 6 2100 16,5ag 22
3 2019: -5 -1 -0 -1 -0 -22 000 2018: -9 -0 -0 -3 -1 -64 000
S.J.'s Victoria (S) 3 Plass 681 500
9 år SKIMMEL HP v.S.J.'s Photo* (US) D. Dalen Biri Travbane 4 28/8 - 05 / 4 2100 16,2a 253
e. Lina Crown (S) v. Crown Sweep (US) D. Dalen Drammen Travbane 0 09/8 - 04 / 8 2100 19,6a 619
Cecilie Jensen /Revetal D. Dalen Bjerke Travbane 7 29/7 - 02 / 14 2160 17,7 g 758
E. Rennesvik Bjørn Larsen (T) D. Dalen Momarken Travbane 6 14/7 - 06 / 1 2140 16,9ag 177
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek D. Dalen Sørlandets Travpark 4 28/6 - 08 / 6 2160 17,8 g 146
4 2016: -8 -1 -0 -0 -3 -24 000 2015: -16 -1 -0 -1 -5 -31 000
Kandahar 4 Plass 113 500
6 år BRUN V v.From Above* (S) E. Høitomt Forus Travbane 5 05/9 - 05 / 6 2040 17,1 g 105
e. Miami Beach v. Silver Pine* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 26/8 - 05 / 7 2160 18,1 486
Brit-Elin Paulsen-Rolf Høyland A. Frønes Momarken Travbane 4 15/8 - 01 / 2 2140 18,4a 122
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Bjerke Travbane P 05/8 - 22 / 1 2140 19,2 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane - 03/6 - 01 / 2 2640 dg 156
5 2017: -10 -0 -0 -1 -4 -19 500 2016: -8 -0 -1 -1 -4 -18 000
Rush Hour S.E. (S) 5 Plass 138 095
7 år BRUN HP v.From Above* (S) O. Sagholen Momarken Travbane 0 25/8 - 03 / 3 2640 20,2 g 80
e. Bumper To Bumper (S) v. Alf Palema* (US) O. Sagholen Bjerke Travbane 2 05/8 - 05 / 14 2160 16,7 415
Marthe-Lise R. Strande /Manstad O. Sagholen Momarken Travbane 0 14/7 - 06 / 9 2140 br ag 325
O. Sagholen Marthe-Lise Strande O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 12 / 10 1609 14,4a 745
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Jarlsberg Travbane 6 18/6 - 05 / 8 2100 17,1a 293
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -11 -0 -0 -0 -2 -6 000
Dirtballer (US) 6 Plass 115 000
9 år MØRKBR V v.Yankee Glide* (US) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane P 03/9 - 23 / 3 2100 18,8 P
e. Mauresmo (US) v. Windsongs Legacy* (US) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 30/8 - 04 / 3 1609 16,2a 317
Hilde Jensen-Bjørn Ove Samnøy K. Kvasnes Drammen Travbane 5 09/8 - 04 / 2 2100 18,9a 337
K. Kvasnes Hilde Jensen D. Dalen Bjerke Travbane 5 22/7 - 10 / 3 2100 16,7a 100
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 06/7 - 06 / 8 1700 br ag 72
7 2018: -11 -0 -0 -2 -5 -24 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Lucky Showman 7 Plass 164 000
7 år BRUN V v.Revenue* (S) R. Halvorsen Bergen Travpark 0 25/7 - 05 / 9 2100 16,2a 1021
e. Maydaymayday v. Gum Ball* (US) R. Halvorsen Bergen Travpark 4 09/7 - 06 / 6 2600 18,9a 172
Christian Rene Rasmussen /Kleppestø R. Halvorsen Bergen Travpark 4 25/6 - 09 / 5 2100 16,6a 260
Å. Tengsareid Tor Olaf Halle (T) R. Halvorsen Forus Travbane 0 20/6 - 05 / 12 2040 16,6a 855
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam R. Bjørnbeth Bergen Travpark 2 06/6 - 02 / 10 2100 17,2a 87
8 2015: -11 -0 -0 -1 -3 -13 107 2014: -12 -0 -2 -2 -4 -33 822
Bella Ambrosia* (S) 8 Plass 57 071
5 år M.BRUN HP v.Make It Happen (US) Ø. Johannesson Årjäng 0 23/8 - 08 / 6 2140 br ag 378
e. Belle Amber (S) v. Pale Amber* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 13/8 - 02 / 3 1609 16,0a 89
Sverige G. Austevoll Bjerke Travbane - 15/7 - 07 / 7 2100 dg a 354
G. Austevoll Stig Sjøgren (T) P. Nilsson Årjäng 0 19/6 - 04 / 4 2140 18,1a 350
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 4 09/6 - 04 / 3 2140 16,2a 90
9 2018: -8 -1 -2 -1 -2 -64 855 2017: -18 -2 -4 -2 -6 -101 225
Quentin Frontline* (S) 9 Plass 418 898
9 år BRUN V v.Rotation* (US) J. Untersteiner Åmål 2 03/9 - 08 / 5 2120 16,2 24
e. Carly (S) v. Gift Box* (US) T. Dalborg Göteborg 6 30/8 - 01 / 5 2140 21,5 g 69
Sverige M. Jakobsson Årjäng 3 23/8 - 09 / 6 2160 17,4 33
P. Midtfjeld Sophia Jacobsen (A) M. Jakobsson Årjäng 6 27/7 - 06 / 1 2640 16,9a 540
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek N. Benzon Arvika 0 13/7 - 04 / 5 2500 18,9ag 107
10 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -27 500
Wisteria Lane 10 Plass 174 680
9 år MØRKBR HP v.Thai Tanic H. Holm Biri Travbane 6 28/8 - 05 / 2 2100 16,3a 119
e. Spenda News v. Super News (US) V. Hop Bjerke Travbane 4 20/8 - 01 / 9 2100 16,8a 83
Team Austmarka L. Kolle Kala Landbane 3 11/8 - 04 / 10 1900 17,1a 119
L. Kolle Morten Lindahl V. Hop Drammen Travbane 2 03/8 - 05 / 1 2100 16,8a 109
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Bjerke Travbane - 23/7 - 01 / 7 1609 dg a 303