<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:50 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2140 m. Voltestart.
2-årige.
24. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Shake It Up 2140 1 Plass 0
2 år BRUN HP v.Great Challenger (US)
e. Megabit (S) v. Lindy's Crown (US)
Stein O. Grinaker-Heidi Elisabeth Grinaker
O. Østre
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -1 -4 -14 000
Good Smile 2 Plass 14 000
6 år MØRKBR HP v.Giant Chill* (US) N. Holm Momarken Travbane 15/8 - 21 / 5 2140 28,4 B
e. Good Living v. Felix Santana* (DE)
Marianne Holm-Bjørn Tore Holm
N. Holm Marianne Holm
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame
3 2018: -8 -0 -1 -1 -3 -23 000 2017: -8 -1 -0 -0 -2 -18 000
K.N. Lindys Sunshine 3 Plass 41 000
5 år BRUN HP v.Revenue* (S)
e. Lindy Tibur v. Soir Des Tibur
Bente Storvik /Ottestad
B. Steinseth
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt
4 2019: -7 -1 -1 -1 -3 -37 000 2018: -17 -0 -2 -1 -9 -56 500
A. Priori 4 Plass 154 000
6 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR)
e. Blueridge Pride (US) v. Mutineer (US)
Arne Andreassen /Son
S. Weberg
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Felix Venator H. 5 Plass 0
6 år BRUN V v.Enjoy Lavec* (S) W. Hestad Momarken Travbane 25/8 - 23 / 5 2140 36,2 g N
e. Dance For Money v. Rubintor Pri (DE)
Wenche Hestad /Skiptvet
W. Hestad
Rød m/hvit sirkel, svarte ermer/hv.man
6 2019: -4 -0 -1 -0 -3 -26 081 2018: -20 -7 -2 -4 -4 -210 583
Solkongen 2160 1 Plass 410 276
6 år SVART V v.Alm Viktor J. Mjølnerød Momarken Travbane 15/8 - 20 / 7 2160 50,6 B
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven
Terje Haglund /Mysen
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Kjell 2 Plass 0
4 år SVART H v.Järvsöfaks (S)
e. Norheim Elle v. Elding
Jorunn Svendsen /Andebu
E. Killingmo
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl.
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -16 -1 -3 -1 -10 -149 020
Tekno Teddy 3 Plass 325 338
6 år SVART V v.Tekno Odin O. Sagholen Momarken Travbane 15/8 - 20 / 4 2160 51,0 B
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S)
Kristin F. Strøm-Jorun Furulund
O. Sagholen
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl
9 2019: -6 -0 -2 -2 -0 -60 000 2018: -22 -4 -5 -3 -6 -496 000
Troll Solen 4 Plass 1 144 200
6 år MØRKBR H v.Voje Faks C. Kjenner Momarken Travbane 15/8 - 21 / 7 2160 50,2 B
e. Troll Spika v. Spikeld
Eirik Djuve /Sola
C. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T)
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek
10 2018: -8 -0 -2 -0 -3 -26 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Dan Viking 5 Plass 75 500
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) T. Solberg Momarken Travbane 15/8 - 20 / 8 2160 52,0 B
e. Alm Diana v. Tand Troll* (S)
Kjersti Skofsrud-Adrian Skofsrud
T. Solberg Trond Skofsrud (T)
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
11 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kitty C.K. 6 Plass 0
2 år BRUN HP v.Wik Stjernen
e. Romhus Molla v. Frigg Mollyn
Thea Merete Kulblik /Fredrikstad
S. Hjørnerød
blå m/lysgrønne seler & hestehode i sk
12 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ruskeli Faks 7 Plass 0
2 år SVART H v.Voje Faks K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 03/9 - 22 / 10 2120 53,8 B
e. Storsjø Frøya v. Lykke Gutten
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet
K. Ødegaard
blå m/rød bunn.