<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 25.001 kr.
3-15-årige høyest 45.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-6-5 Plass : 2-6-5

1 2015: -6 -1 -0 -0 -4 -19 602 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
B.A.S.Goggen* (S) 2140 1 Plass 19 602
4 år BRUN V v.Fjeldstad Goggen P. Nilsen Momarken Travbane 0 25/8 - 02 / 3 2140 33,6ag 82
e. B.A.S.Lotti (S) v. Toddy P. Nilsen Årjäng 5 12/7 - 01 / 8 2160 35,0 g 138
Sverige M. Jakobsson Årjäng 7 21/5 - 09 / 4 2140 34,6 g 42
P. Nilsen M. Jakobsson Årjäng 1 12/5 - 05 / 1 2140 35,5 g 115
blå med rødt belte. P. Ådefors Årjäng 8 19/4 - 01 / 4 2160 35,6 g 319
2 2018: -20 -2 -0 -7 -2 -132 487 2017: -27 -5 -1 -3 -6 -158 166
Sol Faksa 2 Plass 409 153
7 år BRUN HP v.Trø Faks H. Holm Bjerke Travbane 1 03/9 - 03 / 7 2100 30,8a 25
e. Komnes Sol v. Moe Odin H. Holm Biri Travbane 1 28/8 - 09 / 7 2120 30,9 36
Merete Viksås /Roa H. Holm Drammen Travbane 1 18/8 - 02 / 9 2100 32,9 270
T. Solberg Merete Viksås V. Hop Bjerke Travbane P 15/7 - 22 / 6 2160 36,3 P
Blå m/gull seler&stjerner, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 06/10 - 22 / 4 2120 54,4 B
3 2018: -10 -0 -1 -0 -2 -13 500 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -17 000
Låhne Lina 3 Plass 70 500
8 år BRUN HP v.Voje Faks E. Kristiansen Momarken Travbane 6 25/8 - 02 / 2 2140 33,4a 431
e. Klingilita v. Elding E. Kristiansen Klosterskogen Travbane - 10/8 - 09 / 8 2120 dg 1359
Anders Magne Låhne /Sem E. Kristiansen Momarken Travbane - 14/7 - 04 / 8 2660 dg 616
E. Kristiansen E. Kristiansen Klosterskogen Travbane 0 06/7 - 04 / 9 2100 34,7 g 1556
rød m/svart kile i hvit v E. Kristiansen Jarlsberg Travbane 0 29/5 - 05 / 4 2120 36,7 g 476
4 2018: -19 -1 -1 -1 -5 -45 000 2017: -12 -1 -0 -3 -5 -43 000
Kongs Stjerna 4 Plass 213 200
8 år MØRKBR HP v.Sarpen F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 8 21/8 - 09 / 9 2120 32,2 441
e. Skautun Prinsessa v. Ara Svarten F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 21/7 - 09 / 11 2160 34,3 680
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Kongsvinger Travbane 8 01/7 - 10 / 11 1620 32,3 g 677
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Biri Travbane 0 21/6 - 09 / 11 2120 34,5 g 140
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 5 12/6 - 08 / 4 2100 32,5 882
5 2016: -11 -0 -1 -0 -2 -16 000 2015: -21 -0 -1 -4 -10 -54 000
Skøi Mona 5 Plass 70 000
9 år BRUN HP v.Skøiar G. Austevoll Biri Travbane 6 28/8 - 07 / 4 2600 32,2 135
e. Eldmona v. Elding G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 21/8 - 09 / 8 2120 30,4 142
Dorthe Madsdatter Gaustad /Hamar L. Kolle Bjerke Travbane 0 12/8 - 09 / 1 2140 34,5 g 264
G. Austevoll Steinar Hammersborg (T) G. Austevoll Drammen Travbane 2 28/7 - 02 / 1 2100 31,7 g 92
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 21/7 - 09 / 1 2140 33,6 680
6 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -61 500
Lome Lotta 6 Plass 290 500
7 år MØRKBR HP v.Spikeld O. Kjenner Jarlsberg Travbane 1 21/8 - 09 / 3 2100 29,7 36
e. Lomepila v. Åsrapp J. Mjølnerød Kala Landbane 1 11/8 - 01 / 8 1900 31,5 20
Leidulf Storhaug /Kleppe J. Mjølnerød Momarken Travbane - 07/7 - 01 / 9 2140 dg 23
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane P 28/4 - 20 / 13 2160 35,6 P
burgunder m/gul hestesko & to ermringe S. Weberg Drammen Travbane 30/11 - 19 / 5 1720 50,3 g B
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -1 -2 -3 -43 000
Tingel Spretten 7 Plass 136 000
11 år SVART H v.Bokli Eld N. Holm Drammen Travbane 1 14/7 - 06 / 12 2100 31,9 15
e. Tingel Blesa v. Kos Knekten N. Holm Klosterskogen Travbane 1 06/7 - 01 / 9 2100 33,1 15
Nils Olav Holm-Geir Back N. Holm Momarken Travbane P 23/6 - 20 / 12 2160 32,7 P
N. Holm Geir Back N. Holm Momarken Travbane P 17/9 - 20 / 8 2160 40,2 P
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame S. Johansen Jarlsberg Travbane P 30/4 - 20 / 13 2120 47,3 P
8 2018: -7 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -6 -0 -0 -1 -0 -7 000
Helt Konge 8 Plass 65 000
8 år LYSBRUN V v.Lome Kongen M. Gjermundrød Bjerke Travbane 3 03/9 - 03 / 5 2100 31,1a 221
e. Arna Frøkna v. Braute M. Gjermundrød Bjerke Travbane 0 12/8 - 09 / 8 2140 32,1 1103
Maren Andrea Varild Gjermundrød /Sandefjord M. Gjermundrød Drammen Travbane 4 14/7 - 07 / 12 2100 34,8 66
M. Gjermundrød M. Gjermundrød Klosterskogen Travbane 6 29/6 - 01 / 15 2120 34,4 g 290
Gull m/blå sidef/krage/ermr, hv mansj M. Gjermundrød Jarlsberg Travbane 6 12/6 - 08 / 3 2100 32,7 1129
9 2015: -6 -0 -1 -1 -3 -15 500 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkebon 2160 1 Plass 46 500
6 år SVART V v.Lome Elden O. Østre Momarken Travbane 3 25/8 - 02 / 7 2140 33,1a 365
e. Lykkebo Rigla v. Bork Rigel T. Solberg Biri Travbane 0 24/7 - 04 / 5 2100 32,9 396
Ole-Johnny Ottosen /Fredrikstad O. Østre Klosterskogen Travbane 6 14/5 - 09 / 2 2100 32,0a 97
O. Østre Ole-Johnny Ottosen O. Østre Momarken Travbane P 28/4 - 20 / 11 2160 33,6 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/2 - 01 / 3 2100 38,0a 273
10 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -2 -3 -1 -1 -88 000
Smedsrud Annica 2 Plass 129 200
10 år BRUN HP v.Steinsvad Eld K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 26/8 - 10 / 5 1640 31,5 g 72
e. Røde Pippi v. Alm Svarten K. Kvasnes Biri Travbane 2 14/8 - 05 / 5 2120 30,4 59
Hans-Martin Smedsrud-Marianne Sevaldrud K. Kvasnes Drammen Travbane 1 28/7 - 02 / 2 2100 31,3 48
K. Kvasnes Hans-Martin Smedsrud K. Kvasnes Drammen Travbane 1 14/7 - 07 / 8 2100 33,5 175
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Biri Travbane - 21/6 - 09 / 2 2100 dg 352
11 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 3 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 07/7 - 04 / 5 2140 34,4 460
e. Toftetrolla v. Lauvin T. Espedal Bjerke Travbane 0 24/6 - 09 / 15 2160 33,5 709
Kjell Viktor Hansen /Flateby G. Flåten Sørlandets Travpark - 16/6 - 05 / 1 2140 dg 230
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 12/6 - 09 / 7 2120 31,5 306
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 29/5 - 05 / 7 2120 33,4 232
12 2018: -14 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 4 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) B. Strømnes Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 10 / 10 2120 32,2 g 306
e. Jotrolla v. Troll Jahn B. Strømnes Momarken Travbane 6 14/7 - 04 / 4 2640 33,5 871
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 06/7 - 04 / 5 2100 34,4 g 1671
B. Strømnes Jenny Martine Theodorsen (R) K. Bjørnerød Biri Travbane 0 21/6 - 09 / 12 2120 35,0 g 881
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Drammen Travbane 0 30/5 - 03 / 5 2100 36,6 g 703
13 2018: -10 -1 -0 -2 -4 -46 491 2017: -15 -1 -0 -4 -4 -48 000
Hauglid Storm 5 Plass 183 991
8 år BRUN V v.Klack Jo* (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 25/8 - 02 / 8 2140 32,9ag 46
e. Hauglid Tina v. Lome Elden O. Mikkelborg Biri Travbane 5 14/8 - 05 / 12 2120 31,6 g 206
Øystein Klever /Leirsund T. Borg Bjerke Travbane 0 23/7 - 04 / 8 2100 31,0ag 347
P. Midtfjeld Øystein Klever K. Johansen Momarken Travbane 0 07/7 - 04 / 9 2140 34,4 g 311
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Borg Jarlsberg Travbane 5 12/6 - 09 / 15 2120 31,3 64
14 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -1 -0 -0 -0 -10 222
Aarbakks Ola 6 Plass 55 777
7 år BRUN V v.Røste Bo* (S) A. Rasmussen Årjäng 1 30/8 - 07 / 9 2160 31,3 86
e. Fjære Besta v. Spiktoto A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 7 20/8 - 08 / 8 2120 32,0 300
Kari Haukås Aarbakk /Tuddal E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 10/8 - 10 / 7 2120 32,0 58
E. Høitomt Anne Grete Rasmussen (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 08 / 14 2120 34,0 98
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 06/7 - 04 / 1 2100 32,4 52
15 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -16 -0 -0 -0 -4 -11 689
Turbo Martin 7 Plass 48 689
7 år SVART V v.Åsajerven M. Gundersen Biri Travbane 0 14/8 - 05 / 15 2120 32,8 g 633
e. Arjavesla v. Haakesjur G. Gundersen Biri Travbane 0 24/7 - 09 / 7 2100 32,8 350
Leif Brenden /Skotterud G. Gundersen Momarken Travbane 6 07/7 - 04 / 8 2140 33,9 266
M. Gundersen Thor Ingar Nielsen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 09 / 11 2120 32,9 g 200
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Magnor Travbane 6 01/5 - 02 / 6 2000 34,8 g 136