<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:45 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 605.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-8-11 Plass : 4-8-11

1 2018: -12 -2 -2 -3 -2 -98 500 2017: -15 -1 -5 -2 -2 -118 000
Løkki Dino 1609 1 Plass 826 500
10 år SVART H v.Moe Odin V. Kals Jarlsberg Travbane 2 30/8 - 06 / 7 2100 26,0a 255
e. Steana v. Helmin Rigel P. Kals Bjerke Travbane 0 19/8 - 08 / 10 2160 26,8 g 453
Ole Gunnar Kals-Eva Kristine Kals P. Kals Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 06 / 9 2100 27,0a 61
V. Kals P. Kals Sørlandets Travpark 0 17/7 - 09 / 12 1609 25,5a 111
Turkis,svart sidef.&underarm,sv.emblem P. Kals Bjerke Travbane 3 24/6 - 08 / 11 2100 27,1a 47
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Seile Perla 2 Plass 655 000
13 år MØRKBR HP v.Lome Kongen K. Malmin Bjerke Travbane 4 26/8 - 09 / 5 1640 26,9 399
e. Dag Svarta v. Ulsvarten O. Østre Sørlandets Travpark 0 16/8 - 07 / 8 1640 25,5 369
Kari Anne Knutsen /Birkeland M. Høitomt Sørlandets Travpark 3 02/8 - 06 / 4 1640 25,4 280
M. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) O. Østre Sørlandets Travpark 4 26/7 - 06 / 9 1640 25,2 675
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek K. Malmin Sørlandets Travpark 4 17/7 - 05 / 9 2180 26,1 351
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tangen Odin 3 Plass 562 131
10 år SVART V v.Moe Odin S. Bø Forus Travbane P 17/2 - 22 / 1 2040 34,7 P
e. Slogum Vår v. Atom Vinter G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 28/12 - 06 / 8 2160 29,4 220
Gustav Larsen /Lindesnes G. Tollefsen Forus Travbane 0 25/11 - 06 / 2 2040 31,0 g 619
O. Østre Gustav Larsen G. Tollefsen Forus Travbane - 15/11 - 05 / 2 1600 dg 30
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 28/7 - 07 / 9 1720 dg 54
4 2016: -6 -0 -0 -0 -4 -12 000 2015: -15 -1 -1 -2 -5 -68 000
Ås Glimten 4 Plass 421 000
11 år BRUN H v.Moe Odin J. Undem Sørlandets Travpark 0 29/8 - 07 / 12 2160 25,8 197
e. Nordli Stjerna v. Kile Pjolter A. Berås Sørlandets Travpark 2 02/8 - 03 / 9 2160 26,5 121
Linda Vegusdal Stølen /Engesland A. Berås Sørlandets Travpark 4 17/7 - 09 / 10 1609 24,2a 683
J. Undem Olaus Stølen A. Berås Sørlandets Travpark 3 28/6 - 03 / 3 2140 26,3 202
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek O. Østre Sørlandets Travpark 5 16/6 - 07 / 1 2140 26,4 104
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -1 -1 -1 -4 -40 000
Erga Odin 5 Plass 656 000
9 år SVARTBRUN H v.Moe Odin A. Erga Forus Travbane 3 25/8 - 02 / 4 2040 26,0a 34
e. Sjefsstjerna v. Elding T. Erga Haugaland Travpark 3 18/8 - 02 / 3 1820 25,8 109
Atle Erga /Orre T. Erga Sørlandets Travpark 3 26/7 - 06 / 10 1640 25,2 50
T. Erga T. Erga Sørlandets Travpark 2 17/7 - 09 / 4 1609 24,1a 32
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Jarlsberg Travbane 2 03/7 - 02 / 9 1609 24,0a 95
6 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -19 500 2018: -20 -0 -0 -2 -5 -30 491
Tallas 6 Plass 676 491
12 år BRUN H v.Elding J. Gaustad Jarlsberg Travbane 6 30/8 - 06 / 8 2100 26,6ag 152
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Drammen Travbane 0 22/8 - 05 / 7 2120 26,5 375
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 06 / 5 2100 26,7a 22
J. Gaustad J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 17/7 - 09 / 9 1609 24,2a 80
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 28/6 - 03 / 5 2180 24,6 69
7 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2015: -12 -0 -0 -0 -2 -5 500
Tidemand Pål 7 Plass 361 500
11 år MØRKBR V v.Pål Even A. Berås Jarlsberg Travbane - 30/8 - 06 / 3 2100 dg a 824
e. Tidemand Trolla v. Perle Troll Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 16/8 - 07 / 1 1640 26,4 g 563
Torfinn Topland /Birkeland Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 02/8 - 03 / 6 2160 26,9 371
Å. Tengsareid Arild Berås (T) A. Berås Sørlandets Travpark 0 12/7 - 04 / 1 1640 28,4 g 263
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Berås Sørlandets Travpark - 16/6 - 07 / 3 2140 dg 1377
8 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 8 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Jarlsberg Travbane 1 30/8 - 06 / 1 2100 26,0a 101
e. Markaseira v. Kos Knekten T. Borg Bjerke Travbane 0 19/8 - 08 / 12 2160 br g 248
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Klosterskogen Travbane 2 10/8 - 06 / 1 2100 26,7a 84
L. Kolle Berit Garstad K. Kvasnes Sørlandets Travpark 5 18/7 - 06 / 8 2140 26,8a 793
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Borg Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 02 / 7 1609 24,8ag 133
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -0 -0 -1 -1 -8 000
Branddon 9 Plass 561 603
15 år MØRKBR V v.Lome Elden E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 30/8 - 06 / 11 2100 27,8a 798
e. Moshus Riga v. Alm Rigel M. Høitomt Sørlandets Travpark - 16/8 - 07 / 2 1640 dg 844
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 02/8 - 06 / 1 1640 26,6 652
E. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) M. Berdalen Sørlandets Travpark - 17/7 - 03 / 2 2140 dg 1965
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Johansen Bjerke Travbane 0 24/6 - 08 / 12 2100 28,7a 496
10 2018: -10 -0 -0 -0 -8 -25 470 2017: -13 -1 -0 -3 -4 -61 666
Art Nattfari 10 Plass 879 403
10 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld G. Gudmestad Forus Travbane 1 25/8 - 02 / 3 2040 25,0a 21
e. Alm Tana v. Prins Vinter G. Gudmestad Bergen Travpark 4 23/8 - 08 / 5 1600 24,4a 21
Susanna Grahn K. Handeland Bergen Travpark 1 06/8 - 05 / 2 2100 27,3 41
K. Handeland Geir Gudmestad (T) G. Gudmestad Forus Travbane 1 04/8 - 02 / 6 2060 26,7 37
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl. G. Gudmestad Sørlandets Travpark 0 17/7 - 09 / 6 1609 24,6a 52
11 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 11 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Sørlandets Travpark 0 29/8 - 07 / 7 2160 26,4 g 120
e. Lex Nina v. Bork Rigel K. Hauge Drammen Travbane 3 22/8 - 05 / 2 2100 27,1 564
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Sørlandets Travpark 5 02/8 - 03 / 8 2160 27,0 333
K. Hauge Torstein Jørgensen K. Hauge Bjerke Travbane 2 29/7 - 05 / 1 2140 28,3 177
Hvit m/blå erm-/sidefelt, reklame K. Hauge Sørlandets Travpark 2 18/7 - 03 / 6 1609 26,9ag 52