<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:02 V5-4


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 8.001 kr., 40 m. ved 16.001 kr.
3-15-årige høyest 32.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-7-12 Plass : 10-7-12

1 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 500 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Peppalma 2140 1 Plass 2 500
3 år SVART HP v.Alm Viktor Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 16/8 - 08 / 6 2160 37,7 g 34
e. Peppana v. Alm Svarten V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 26/7 - 01 / 7 2140 34,8 96
Sigmund Kyllingstad /Bryne V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 28/6 - 20 / 4 2160 40,9 g P
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) S. Birkeland Sørlandets Travpark 19/10 - 22 / 1 1640 49,6 g B
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark 14/9 - 23 / 8 1660 48,6 B
2 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 000
Ås Kvikken 2 Plass 41 000
7 år MØRKBR V v.Voje Faks T. Solberg Sørlandets Travpark 8 10/5 - 01 / 8 2160 41,4 g 286
e. Hisli Stjerna v. Nordli Svarten J. Undem Sørlandets Travpark P 12/4 - 20 / 5 2160 45,2 g P
Laila Olsen-Jack Ingebrigtsen J. Gaustad Sørlandets Travpark 06/7 - 22 / 2 1640 49,8 B
J. Eriksen Laila Sæle J. Undem Sørlandets Travpark 15/6 - 22 / 3 2160 54,3 g B
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring
3 2017: -4 -3 -0 -0 -0 -86 059 2016: -7 -4 -0 -0 -1 -71 946
S.T.C.C. Faksen* 3 Plass 164 536
5 år SVART V v.Norheim Faksen M. Jakobsson Årjäng 7 08/6 - 08 / 7 2160 35,3 g 66
e. Molanda v. Moe Odin T. Borg Momarken Travbane 6 19/5 - 01 / 6 2160 33,0 g 180
Sverige T. Borg Klosterskogen Travbane 7 03/4 - 02 / 10 2100 39,2 218
A. Heisholt Petter Glittum (T) P. Glittum Jarlsberg Travbane P 13/3 - 20 / 14 2120 39,2 P
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 01/9 - 22 / 9 2120 51,4 B
4 2019: -7 -0 -1 -0 -1 -13 000 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -6 000
Nesvik Spik'n 2160 1 Plass 102 500
9 år SVARTBRUN V v.Spikeld T. Erga Haugaland Travpark - 18/8 - 08 / 10 1840 dg 122
e. Lome Gry v. Åsrapp T. Erga Bergen Travpark 1 06/8 - 01 / 4 2100 33,1 31
Susann Lauritsen /Kvernaland T. Erga Forus Travbane - 30/6 - 10 / 8 2060 dg 64
T. Erga Susann Lauritsen T. Erga Forus Travbane 3 09/6 - 01 / 5 2060 32,7 272
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane P 14/4 - 20 / 3 2060 35,1 P
5 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -2 -0 -1 -37 000
Hage Loma 2 Plass 143 000
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 16/8 - 08 / 5 2160 32,9 44
e. Torpa Fia v. Krembest E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 30/7 - 09 / 5 2100 35,0 53
Stine V. Opheim Skranefjell-Leif Gunnar Opheim E. Høitomt Drammen Travbane 4 23/7 - 01 / 3 2100 36,4 53
E. Høitomt Anders Heggland J. Undem Sørlandets Travpark P 28/6 - 20 / 5 2160 38,0 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Sørlandets Travpark 14/9 - 23 / 7 1660 58,8 B
6 2015: -6 -0 -0 -0 -5 -10 500 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bokli Stegg 3 Plass 10 500
4 år MØRKBR H v.Stjerne Faks A. Berås Sørlandets Travpark 5 02/8 - 09 / 1 2140 32,6 415
e. Bokli Rikka v. Elding A. Berås Sørlandets Travpark 6 17/7 - 10 / 3 2140 33,6a 525
Ernst Karlsen /Birkeland A. Berås Sørlandets Travpark 6 28/6 - 04 / 8 2160 34,9 g 54
A. Berås Ernst Karlsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 07/6 - 08 / 3 2140 34,8 106
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 24/5 - 01 / 3 2140 35,1 27
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Magnums Caspian 4 Plass 94 677
6 år SVART V v.Järvsöviking* (S) Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 25/8 - 01 / 7 2060 31,7 12
e. Trø Vesla v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 02/8 - 09 / 3 2140 dg 52
Andre Arnøy Olsen /Stokke S. Wassberg Sørlandets Travpark 7 17/7 - 01 / 4 2140 32,6 g 28
Ø. Tjomsland V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 12/7 - 20 / 6 2160 33,3 P
mørkblå m/sølv reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark 19/10 - 22 / 3 1640 47,3 g B
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Eike Vilja 2180 1 Plass 25 000
10 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) M. Fiane Sørlandets Travpark 0 16/8 - 08 / 10 2180 35,8 g 218
e. Eikerappa v. Elding O. Østre Sørlandets Travpark 7 16/6 - 01 / 6 2180 33,5 g 518
Susanne Vik-Marthe Lindland M. Finsand Jarlsberg Travbane 0 29/5 - 05 / 15 2120 35,9 g 1668
G. Mikkelsen Susanne Vik M. Fiane Sørlandets Travpark 4 10/5 - 08 / 4 2160 33,5 538
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek M. Finsand Sørlandets Travpark 0 25/4 - 09 / 1 2140 34,5 860
9 2017: -10 -1 -3 -2 -3 -67 000 2016: -16 -2 -4 -4 -3 -95 000
Pensjonen 2 Plass 219 500
6 år SVART V v.Lome Kongen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 09 / 10 2120 35,5 244
e. Revenka v. Mentor Mollyn E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 28/5 - 07 / 6 2100 33,9 209
Bjørn Birkeland /Nodeland T. Borg Sørlandets Travpark - 28/3 - 02 / 1 2140 dg 114
M. Høitomt Bjørn Birkeland T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 19/3 - 06 / 7 2100 34,2 30
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 03/9 - 09 / 1 2140 31,3 141
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -1 -10 -81 000
Langaard Siv 3 Plass 275 500
8 år BRUN HP v.Ridder Prinsen H. Holm Jarlsberg Travbane 5 21/8 - 09 / 15 2160 29,6 551
e. Rust Mari v. Elding J. Gaustad Klosterskogen Travbane 8 10/8 - 10 / 12 2120 33,4 g 197
Stall Langaard J. Gaustad Bjerke Travbane 7 09/7 - 02 / 4 2100 32,5ag 303
L. Kolle Halvor Bø Langaard J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 08/5 - 05 / 2 2100 33,2 g 1245
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 30/4 - 08 / 11 2120 35,6 g 300
11 2019: -11 -1 -2 -0 -3 -69 880 2018: -12 -1 -0 -0 -4 -27 991
Kilerauen 4 Plass 285 954
7 år RØD V v.Krageboen J. Undem Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 08 / 12 2120 34,2 506
e. Kilerosa v. Alm Hellin J. Undem Klosterskogen Travbane 4 10/8 - 10 / 11 2120 32,5 277
Mariann Vebostad Trudvang /Borkenes J. Undem Klosterskogen Travbane 9 30/7 - 08 / 13 2120 33,4 673
J. Undem Åge Jan Kile J. Undem Sørlandets Travpark - 17/7 - 10 / 10 2140 dg a 697
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 7 02/7 - 05 / 3 2100 33,3 g 953
12 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -7 -0 -1 -0 -3 -17 000
Grude Viktor 5 Plass 154 200
9 år SVART V v.Alm Viktor O. Østre Klosterskogen Travbane 2 20/8 - 09 / 2 2100 31,8 90
e. Juni Spenta v. Nordli Svarten K. Wågenes Sørlandets Travpark 4 02/8 - 09 / 7 2160 30,1 115
Aina Bø /Klepp Stasjon K. Wågenes Sørlandets Travpark - 17/7 - 10 / 8 2140 g5 ag 60
O. Østre Anne Catrine Kleveland (B) H. Holm Jarlsberg Travbane - 12/6 - 08 / 8 2120 dg 114
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame H. Holm Klosterskogen Travbane 2 28/5 - 07 / 5 2100 31,7 g 126
13 2019: -11 -1 -0 -0 -4 -26 000 2018: -30 -1 -1 -1 -7 -58 491
Engli Ilmina 6 Plass 364 991
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 03/9 - 23 / 6 2120 36,0 g P
e. Rådimil v. Ilmin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 7 30/8 - 05 / 2 2100 31,9 g 907
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 9 21/8 - 09 / 13 2140 31,7 g 635
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 10/8 - 10 / 8 2120 33,0 250
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 4 28/7 - 02 / 8 2100 32,9 798
14 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -3 -1 -6 -48 000
Rokne Ann 7 Plass 92 000
10 år SVART HP v.Slått Eld J. Gaustad Jarlsberg Travbane 6 21/8 - 09 / 14 2140 30,5 604
e. Rokne Pia v. Alm Silver J. Gaustad Sørlandets Travpark 7 16/8 - 08 / 14 2180 34,1 224
Bjarne Steinsholt /Skien J. Gaustad Drammen Travbane 6 03/8 - 09 / 13 2120 33,5 251
J. Gaustad Bjarne Steinsholt J. Gaustad Momarken Travbane P 14/7 - 20 / 3 2160 35,6 P
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane 0 25/3 - 02 / 7 2120 dist rg 504
15 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -1 -1 -3 -3 -49 000
Torden Prinsen 8 Plass 239 200
9 år SVART V v.Bork Odin O. Østre Sørlandets Travpark 2 16/8 - 08 / 12 2180 32,1 65
e. Fjære Stjerna v. Nordli Svarten D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 28/5 - 07 / 13 2120 33,1 r 1664
Kristen Fatland-Hege Fatland O. Østre Sørlandets Travpark 5 10/5 - 08 / 6 2160 33,5 391
Å. Tengsareid Kristen Fatland O. Østre Klosterskogen Travbane 5 19/3 - 06 / 6 2100 34,4 186
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Sørlandets Travpark 4 08/3 - 07 / 6 2160 33,9 70