<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:13 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2100 m. Voltestart.
2-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -13 -0 -3 -2 -3 -41 000 2017: -15 -4 -3 -0 -3 -126 500
Photolicious 2100 1 Plass 167 500
5 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US)
e. P.P. Lupin (S) v. Copiad* (S)
Kristin Alm-Andreas Opheim
G. Gundersen Andreas Opheim (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
2 2018: -15 -1 -2 -2 -6 -65 000 2017: -10 -1 -1 -1 -3 -54 500
Tayno Longlegs 2 Plass 119 500
5 år BRUN V v.Cumulus (US)
e. Only Super v. Super News (US)
Alf-Jonny Lunde /Nannestad
K. Johansen Alf-Jonny Lunde
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek
3 2018: -9 -2 -2 -1 -2 -54 500 2017: -10 -0 -0 -2 -3 -19 000
Fourty Genius 3 Plass 76 500
5 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) T. Sandmoen Biri Travbane 28/8 - 22 / 2 2100 31,6 B
e. Four Starz Nanny (US) v. Conway Hall* (US)
Tore Sandmoen /Heradsbygd
T. Sandmoen Bjørn Steinseth (T)
blå m/t i hvit stjerne. ermringer.
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -22 -1 -2 -1 -10 -62 500
Golden Loom 4 Plass 83 000
5 år BRUN HP v.Judge Joe* (US) A. Eggen Bjerke Travbane 19/8 - 21 / 4 1640 25,7 B
e. Cash On The Bar (US) v. Malabar Man* (US)
Stall Pro Motion
O. Østre Arild Eggen (T)
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
5 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 912 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rock Lobster 5 Plass 6 912
5 år MØRKBR V v.Cromwell (US)
e. Bonnie Scot v. Egon Lavec* (S)
Tone Britt Madsen /Jevnaker
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
6 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -26 280 2017: -11 -1 -3 -1 -3 -73 000
Balder M.B. 2120 1 Plass 99 280
5 år BRUN V v.H.G. Balder H. Skiaker Biri Travbane 28/8 - 21 / 11 2120 57,1 B
e. Høiby Solveig v. Steinsvad Eld
Rolf Høyland-Anita Bratten
D. Dalen Olaf Sæthre
svart m/blå/hvit vinkel & ermringer
7 2018: -11 -0 -1 -5 -2 -41 000 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -10 000
Mo Lykke 2 Plass 58 000
5 år SVART HP v.Briskeby Philip A. Stensen Biri Travbane 28/8 - 21 / 9 2120 51,5 B
e. Smedsrud Mai v. Gam Vinter J. Svenstad Biri Travbane 10/7 - 24 / 6 2100 04,6 rg N
Beate Moe Haugen Brørby /Hønefoss
A. Stensen Jo Svenstad (T)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
8 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -17 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frisli Paja 3 Plass 17 000
5 år BRUN HP v.Horgen Tore
e. Veslepaja v. Perle Troll
Tor Opheim-Anita Opheim
E. Høitomt Tor Opheim (B)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solfrikk 4 Plass 0
4 år BRUN H v.Feseth Lynet G. Gundersen Biri Travbane 22/5 - 22 / 5 2120 05,2 rg N
e. Emma v. Frigg Mollyn
Lage Lagesen /Hamar
Ø. Ruttenborg Lage Lagesen
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
10 2018: -7 -1 -0 -1 -1 -35 963 2017: -9 -2 -0 -1 -5 -64 560
Ulvendina 5 Plass 100 523
5 år BRUN HP v.Lome Elden
e. Ulvendokka v. Skøiar
Thorstein Roen /Grindvoll
B. Steinseth
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt
11 2018: -8 -0 -0 -0 -6 -12 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Lome Lekker 6 Plass 12 000
5 år LYSBRUN HP v.Järvsöfaks (S)
e. Lome Lerka v. Spikeld
Ida Beate Vikse /Haugesund
V. Hop John Hasle
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl