<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:13 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2100 m. Voltestart.
2-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -15 000 2018: -21 -1 -4 -3 -7 -86 412
Photolicious 2100 1 Plass 227 912
6 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US)
e. P.P. Lupin (S) v. Copiad* (S)
Kristin Alm-Andreas Opheim
G. Gundersen Andreas Opheim (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
2 2019: -5 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -17 -1 -2 -2 -6 -65 000
Tayno Longlegs 2 Plass 133 500
6 år BRUN V v.Cumulus (US)
e. Only Super v. Super News (US)
Alf-Jonny Lunde /Nannestad
K. Johansen Alf-Jonny Lunde
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek
3 2018: -10 -2 -2 -1 -2 -54 500 2017: -10 -0 -0 -2 -3 -19 000
Fourty Genius 3 Plass 76 500
5 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) T. Sandmoen Biri Travbane 28/8 - 22 / 2 2100 31,6 B
e. Four Starz Nanny (US) v. Conway Hall* (US)
Tore Sandmoen /Heradsbygd
T. Sandmoen Bjørn Steinseth (T)
blå m/t i hvit stjerne. ermringer.
4 2019: -4 -0 -1 -0 -1 -11 000 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Golden Loom 4 Plass 94 000
6 år BRUN HP v.Judge Joe* (US) A. Eggen Bjerke Travbane 19/8 - 21 / 4 1640 25,7 B
e. Cash On The Bar (US) v. Malabar Man* (US)
Stall Pro Motion
O. Østre Arild Eggen (T)
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
5 2019: -6 -0 -1 -0 -5 -17 022 2018: -9 -0 -1 -0 -4 -20 992
Rock Lobster 5 Plass 38 014
6 år MØRKBR V v.Cromwell (US)
e. Bonnie Scot v. Egon Lavec* (S)
Ida Marie Asp /Bjugn
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
6 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -26 280 2017: -11 -1 -3 -1 -3 -73 000
Balder M.B. 2120 1 Plass 99 280
5 år BRUN V v.H.G. Balder H. Skiaker Biri Travbane 28/8 - 21 / 11 2120 57,1 B
e. Høiby Solveig v. Steinsvad Eld
Rolf Høyland-Anita Bratten
D. Dalen Olaf Sæthre
svart m/blå/hvit vinkel & ermringer
7 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -15 -1 -1 -5 -4 -66 000
Mo Lykke 2 Plass 88 000
6 år SVART HP v.Briskeby Philip A. Stensen Biri Travbane 28/8 - 21 / 9 2120 51,5 B
e. Smedsrud Mai v. Gam Vinter J. Svenstad Biri Travbane 10/7 - 24 / 6 2100 04,6 rg N
Beate Moe Haugen Brørby /Hønefoss
A. Stensen Jo Svenstad (T)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
8 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -17 500 2018: -4 -1 -1 -0 -2 -20 000
Frisli Paja 3 Plass 37 500
6 år BRUN HP v.Horgen Tore
e. Veslepaja v. Perle Troll
Tor Opheim-Anita Opheim
E. Høitomt Tor Opheim (B)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
9 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -5 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solfrikk 4 Plass 5 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet G. Gundersen Biri Travbane 22/5 - 22 / 5 2120 05,2 rg N
e. Emma v. Frigg Mollyn
Lage Lagesen /Hamar
Ø. Ruttenborg Lage Lagesen
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
10 2019: -11 -0 -2 -2 -6 -49 500 2018: -11 -1 -1 -1 -2 -47 696
Ulvendina 5 Plass 161 756
6 år BRUN HP v.Lome Elden
e. Ulvendokka v. Skøiar
Thorstein Roen /Grindvoll
B. Steinseth
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt
11 2018: -10 -0 -0 -0 -8 -14 400 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Lome Lekker 6 Plass 14 400
5 år LYSBRUN HP v.Järvsöfaks (S)
e. Lome Lerka v. Spikeld
Ida Beate Vikse /Haugesund
V. Hop John Hasle
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl