<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
RUMAG - LØPET.

Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 80.001 kr.
3-15-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-13 Plass : 3-5-13

1 2018: -4 -0 -1 -2 -0 -18 000 2017: -12 -2 -2 -2 -3 -69 000
Støa Stili 2040 1 Plass 231 750
7 år BRUN HP v.Alm Viktor G. Gudmestad Haugaland Travpark 1 18/8 - 04 / 2 1800 28,4 278
e. Pålsflya v. Pål Even G. Gudmestad Forus Travbane 0 11/8 - 01 / 2 2060 31,9 g 349
Mariann Borgen /Stavanger R. Halvorsen Forus Travbane 0 19/6 - 04 / 12 2060 34,2 g 747
G. Gudmestad F. Ringheim Bergen Travpark 8 11/6 - 08 / 11 2140 35,3 g 68
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl H. Eggen Bergen Travpark 4 06/6 - 03 / 1 2100 31,9 212
2 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -11 -0 -2 -1 -2 -32 000
Valle Indianna 2 Plass 148 000
7 år SVART HP v.Briskeby Philip R. Wiig Haugaland Travpark 6 18/8 - 04 / 9 1820 30,1 287
e. Ellil v. Elding R. Wiig Bergen Travpark 3 25/7 - 02 / 3 2100 31,0 103
Svein Kjetil Nygård /Sirevåg M. Mæland Forus Travbane 4 30/6 - 04 / 1 2040 31,1 312
G. Tollefsen Svein Kjetil Nygård T. Solberg Forus Travbane 0 20/6 - 02 / 2 2040 31,3 453
rød m/hvitt kryss G. Tollefsen Forus Travbane 4 09/6 - 02 / 3 2060 32,7 g 443
3 2019: -8 -0 -2 -1 -1 -27 000 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -16 000
Høvåg Ask 3 Plass 231 500
8 år MØRKBR V v.Moe Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 26/8 - 10 / 9 1640 30,4 16
e. Høvåg Faksi v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 06/8 - 02 / 7 2100 27,8a 13
Johan Auestad /Ålgård Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 23/7 - 04 / 2 2100 29,3a 15
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 12/7 - 01 / 11 2180 30,3 20
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 29/6 - 04 / 2 2100 31,7 16
4 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -16 -0 -1 -1 -5 -40 000
Stensvik Maja 4 Plass 334 889
10 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 27/8 - 05 / 12 2120 29,6 98
e. Kos Marie v. Kos Knekten C. Morken Haugaland Travpark 5 18/8 - 01 / 2 1800 30,9 673
Stall Helt Krise J. Eriksen Forus Travbane 0 11/8 - 01 / 10 2080 31,4 g 579
L. Kolle Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Forus Travbane 0 04/8 - 06 / 3 2040 30,7 g 353
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl R. Hop Bergen Travpark 0 12/3 - 07 / 4 2100 34,1 g 432
5 2015: -14 -4 -1 -1 -4 -72 500 2014: -5 -3 -1 -1 -0 -59 000
Grude Eld 2060 1 Plass 131 500
5 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 16/8 - 04 / 7 2160 27,4 44
e. Anna Dorotea v. Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 26/7 - 02 / 7 2680 29,9 g 25
Stall Bluen R. Wiig Sørlandets Travpark 3 17/7 - 07 / 2 2660 28,9 g 305
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 20/6 - 02 / 7 2060 29,9 109
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 24/5 - 05 / 3 2140 34,3 g 29
6 2018: -13 -3 -0 -2 -3 -106 000 2017: -5 -1 -1 -0 -1 -35 000
Solbakken Jerv 2 Plass 389 500
7 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) S. Wassberg Forus Travbane 4 25/8 - 04 / 5 2570 31,7 26
e. Garli Elna v. Elding Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 17/7 - 07 / 1 2660 29,9 183
Stall Årbogen 2 M. Gudmestad Forus Travbane 7 30/6 - 04 / 7 2060 31,2 g 105
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Forus Travbane 2 20/6 - 02 / 11 2060 29,7 59
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 25/4 - 09 / 4 2180 30,6 14
7 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kapitana 3 Plass 239 000
9 år HUSKBRUN HP v.Alm Viktor T. Erga Forus Travbane 1 28/7 - 05 / 15 2080 27,6 23
e. Kapdonna v. Spikeld T. Erga Forus Travbane 0 02/5 - 08 / 8 2040 br g 91
Svein Jakobsen /Orre T. Erga Forus Travbane 3 14/4 - 08 / 8 2040 30,3ag 23
T. Erga Svein Jakobsen T. Erga Forus Travbane 2 30/12 - 04 / 4 2060 30,1 21
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 1 25/11 - 09 / 3 2040 30,8 16
8 2017: -18 -0 -1 -1 -9 -55 766 2016: -11 -3 -0 -1 -4 -82 000
Eigelands Spretten 4 Plass 242 509
7 år SVART V v.Moe Odin Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 25/7 - 02 / 7 2120 30,0 g 14
e. Eigelands Frøkna v. Braute Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 12/7 - 05 / 10 2140 28,6ag 66
Kenneth Larsson-Iselin Sundberg Larsson T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 27/9 - 04 / 4 2100 30,6 g 304
G. Mikkelsen Kåre Refsland E. Høitomt Bjerke Travbane 6 25/8 - 06 / 6 2100 29,1a 96
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek J. Kontio Dannero 0 09/8 - 06 / 3 2140 27,7a 766
9 2017: -5 -0 -0 -0 -3 -11 500 2016: -19 -2 -4 -1 -4 -89 000
Ognøy Emiil 5 Plass 289 500
7 år BRUN V v.Bork Odin Å. Tengsareid Forus Travbane 1 25/8 - 04 / 7 2590 30,2 42
e. Vik Pia v. Lome Elden Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 06/7 - 07 / 1 1700 30,1ag 107
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn Å. Tengsareid Forus Travbane 1 20/6 - 02 / 12 2060 29,7 31
V. Hop Ove Kenneth Karlsen (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 12/6 - 05 / 9 2120 28,6 53
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Forus Travbane 1 26/5 - 11 / 9 2080 29,7 14
10 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -24 -1 -2 -2 -8 -63 659
Trø Kato 6 Plass 278 606
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) N. Repstad Sørlandets Travpark 3 16/8 - 04 / 10 2160 28,4 g 154
e. Trø Spika v. Spikeld M. Berås Klosterskogen Travbane - 10/8 - 01 / 1 2100 dg 38
Stall Jumbo N. Repstad Sørlandets Travpark 5 02/8 - 07 / 5 2140 30,0 g 281
N. Repstad N. Repstad Sørlandets Travpark 0 28/6 - 05 / 11 1660 30,3 g 225
Rosa m/blå mansj, ermr,krag&belte,rekl N. Repstad Klosterskogen Travbane 4 16/6 - 05 / 1 2100 29,5a 167
11 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -0 -0 -0 -7 -21 000
Talula X. 7 Plass 154 000
7 år LYSBRUN HP v.Ridder Prinsen G. Gudmestad Forus Travbane 6 28/7 - 05 / 12 2080 29,2 g 249
e. Lille Siv v. Bork Rigel G. Gudmestad Forus Travbane 4 21/7 - 02 / 1 2040 31,7 92
Hanne-Marie Ruud /Bjørkelangen G. Gudmestad Bergen Travpark 2 16/7 - 07 / 3 1600 29,1a 121
P. Buer Geir Gudmestad (T) S. Jessen Forus Travbane 0 30/6 - 04 / 12 2060 31,9 773
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re R. Wiig Forus Travbane 0 19/6 - 05 / 4 2060 32,1 334
12 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -1 000 2016: -7 -1 -1 -0 -1 -20 000
Odin Frøkna 8 Plass 125 000
7 år SVART HP v.Moe Odin L. Hauge Bergen Travpark 6 27/8 - 03 / 8 1600 29,9a 24
e. Mørtvedt Frøkna v. Kos Knekten R. Haghighat Bergen Travpark 2 13/8 - 01 / 5 1600 28,6a 29
Helge W. Jensen /Fyllingsdalen L. Hauge Bergen Travpark 1 06/8 - 09 / 3 2100 29,8a 768
O. Wassberg Helge W. Jensen J. Landaas Bergen Travpark 7 25/7 - 02 / 9 2120 30,6 404
Rød m/blå ermer, reklame L. Hauge Bergen Travpark 3 16/7 - 07 / 1 1600 29,2a 272
13 2019: -9 -3 -2 -1 -2 -88 000 2018: -21 -6 -5 -2 -5 -170 000
Art Skogfari 9 Plass 572 379
8 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 20/8 - 02 / 3 2100 28,4 62
e. Schumina v. Schuvar E. Høitomt Kala Landbane 2 11/8 - 02 / 7 1900 28,8a 20
Hilde Kristin Monstad-Magnus Skare E. Høitomt Momarken Travbane 4 21/7 - 02 / 6 2140 28,1a 17
E. Høitomt Pål Sem (T) E. Høitomt Kongsvinger Travbane 1 01/7 - 03 / 11 1600 26,3a 36
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 12/6 - 05 / 12 2120 28,6 29
14 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 10 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 20/8 - 02 / 8 2100 28,8 516
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Kala Landbane 0 11/8 - 06 / 1 1900 29,1 227
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 05 / 8 2540 29,6 334
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 3 24/7 - 10 / 4 2100 29,2a 597
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 16/7 - 05 / 2 1609 27,5a 183
15 2015: -11 -0 -2 -2 -3 -31 000 2014: -14 -0 -0 -2 -7 -32 000
Arnsilver 11 Plass 117 228
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld G. Tollefsen Forus Travbane 0 25/8 - 04 / 11 2590 dist 56
e. Heliblessa v. Braute O. Østre Sørlandets Travpark 2 16/8 - 04 / 4 2160 28,3 449
Stall Skjevi R. Wiig Forus Travbane 0 04/8 - 06 / 7 2060 31,5 g 81
P. Midtfjeld Gunn Merete Sør-Reime R. Wiig Forus Travbane 7 28/7 - 05 / 10 2080 29,3 g 58
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek L. Løkken Forus Travbane 3 30/6 - 04 / 8 2060 29,7 130