<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:00 V5-4
V5B-1


Kaldblods 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 130.001 kr.
3-15-årige høyest 210.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-4-3 Plass : 10-4-3

1 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -9 000 2017: -9 -0 -0 -2 -5 -28 000
Sherikan 2600 1 Plass 319 559
10 år SVART V v.Lome Elden H. Holm Bjerke Travbane 2 27/8 - 04 / 3 2100 30,0a 204
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll H. Holm Momarken Travbane 6 21/7 - 02 / 3 2140 29,2a 326
Lisbeth Fossen-Per Olav Jørgensen H. Holm Momarken Travbane 0 14/7 - 07 / 2 2140 28,5 244
T. Solberg Merete Viksås H. Holm Momarken Travbane 1 07/7 - 03 / 2 2640 30,3a 28
Blå m/gull seler&stjerner, reklame A. Frønes Biri Travbane 6 21/6 - 03 / 2 2100 33,4a 55
2 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -12 000 2017: -2 -1 -1 -0 -0 -30 000
Emil 2 Plass 230 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Antonsen Bjerke Travbane 0 27/8 - 04 / 6 2100 30,9ag 313
e. Polar Fortuna v. Braute C. Antonsen Momarken Travbane 0 30/6 - 01 / 4 2140 30,6ag 82
Bente Dramstad-Thomas Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 24/6 - 02 / 11 2660 31,8 g 537
L. Kolle Bente Dramstad C. Kjenner Bjerke Travbane 0 10/6 - 05 / 3 2100 28,9a 639
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Antonsen Magnor Travbane 0 01/5 - 04 / 8 1600 32,3 112
3 2016: -8 -2 -0 -0 -3 -54 000 2015: -23 -4 -1 -4 -5 -106 000
Finnskog Odin 3 Plass 181 000
6 år SVART V v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/8 - 04 / 5 2100 30,0ag 55
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) P. Midtfjeld Drammen Travbane 0 09/8 - 06 / 4 2900 29,0 382
Rannveig Grorud /Sem Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 05 / 7 2540 30,5 g 135
Å. Tengsareid Eirik Høitomt (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 17/7 - 07 / 7 2660 29,1 79
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/6 - 02 / 4 2660 31,5 77
4 2018: -21 -2 -3 -3 -4 -147 000 2017: -21 -4 -3 -2 -6 -251 000
Ask Eld 4 Plass 898 500
8 år MØRKBR V v.Lome Elden T. Borg Drammen Travbane 0 22/8 - 10 / 2 2900 27,6 968
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) V. Hop Drammen Travbane 5 09/8 - 05 / 1 2900 29,6 218
Einar Askvik /Grimstad V. Hop Momarken Travbane 2 21/7 - 02 / 11 2140 27,5a 64
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 1 16/6 - 05 / 6 2100 29,0a 61
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 17/4 - 04 / 7 2100 28,6 g 78
5 2018: -9 -0 -2 -1 -3 -28 000 2017: -15 -0 -0 -0 -8 -26 000
Storler Guten 5 Plass 213 000
13 år SVART V v.Mentor Mollyn M. Helland Klosterskogen Travbane 0 16/6 - 05 / 10 2100 30,0a 328
e. Troll Lisa v. Troll Jahn M. Helland Jarlsberg Travbane 4 29/5 - 04 / 10 2620 30,2 568
Rannveig Grorud /Sem M. Helland Jarlsberg Travbane 0 17/4 - 04 / 3 2100 30,0 g 723
M. Helland Rannveig Grorud M. Helland Momarken Travbane 0 05/4 - 07 / 1 2140 30,2a 656
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Momarken Travbane 0 17/3 - 01 / 6 2140 29,0ag 298
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 500
Låhne Lukas 2620 1 Plass 194 000
11 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Bjerke Travbane 5 19/8 - 05 / 11 2660 28,8 132
e. Klingilita v. Elding V. Hop Jarlsberg Travbane - 07/8 - 04 / 1 2600 g0 175
Odd-Bjørnar Ingebrigtsen-Anne Grete Rasmussen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 22/7 - 03 / 6 2660 30,0 g 144
D. Dalen Anne Grete Rasmussen (T) E. Høitomt Momarken Travbane 4 14/7 - 07 / 3 2160 27,1 343
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 29/6 - 05 / 7 2100 29,2 83
7 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -1 -2 -2 -7 -73 119
Lykke Sara 2 Plass 415 423
10 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Bjerring Bjerke Travbane - 26/8 - 02 / 4 2140 dg 222
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Momarken Travbane 5 15/8 - 06 / 10 2140 27,9ag 426
Sara Bjerring-Jarle Åsheim J. Bjerring Drammen Travbane - 23/7 - 02 / 3 2100 dg 314
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 0 15/7 - 08 / 14 2180 28,2 449
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Jarlsberg Travbane 3 04/7 - 06 / 5 2100 27,7 399
8 2017: -6 -4 -1 -0 -0 -84 000 2016: -18 -7 -3 -2 -2 -172 222
Grundsvold Loke 3 Plass 523 222
8 år SVART H v.Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 5 26/8 - 02 / 3 2140 29,4 g 162
e. Sorbstjerna v. Røder M. Ottersen Jarlsberg Travbane 4 07/8 - 04 / 2 2600 29,4 116
Team Risikoz E. Høitomt Bjerke Travbane 3 29/7 - 03 / 9 2660 30,3 65
M. Ottersen M. Ottersen Biri Travbane 0 19/7 - 07 / 12 2100 29,2ag 756
grå m/grønt skulderstykke + reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 3 25/6 - 01 / 7 1609 27,8a 123
9 2018: -10 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -10 -0 -2 -0 -3 -28 000
Skauge Faks 4 Plass 334 000
12 år BRUN V v.Bokli Eld S. Eilertsen Drammen Travbane 6 18/8 - 04 / 9 2100 31,2a 520
e. Dalby Tussa v. Hvatt Djerven A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 4 10/8 - 01 / 3 2120 30,9 368
Randi Hotvedt-Tor Gunnar Hotvedt K. Kvasnes Drammen Travbane P 28/7 - 22 / 4 2120 32,6 P
E. Knutsen Randi Hotvedt E. Knutsen Biri Travbane 0 19/7 - 07 / 8 2100 32,0a 2160
Rød m/svart reklame E. Knutsen Kongsvinger Travbane 6 01/7 - 05 / 6 1600 27,4a 99
10 2018: -20 -4 -1 -3 -5 -184 500 2017: -10 -0 -2 -2 -3 -45 000
Sprett Odin 5 Plass 444 500
8 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 21/8 - 21 / 12 2120 26,0 P
e. Spang Lenda v. Alm Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/7 - 04 / 9 2100 29,0a 28
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen H. Holm Jarlsberg Travbane 1 12/7 - 05 / 5 2620 26,5 85
E. Høitomt E. Høitomt Leangen Travbane - 21/6 - 06 / 3 2140 dg 172
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Holm Biri Travbane 1 06/6 - 06 / 2 2600 28,7a 30
11 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -14 000 2017: -13 -0 -0 -2 -5 -25 500
Aaby Knekten 6 Plass 311 000
13 år MØRKBR V v.Kos Knekten H. Holm Bjerke Travbane - 13/8 - 04 / 11 1609 dg a 96
e. Aaby Lina v. Auvin (S) H. Holm Klosterskogen Travbane 2 29/6 - 05 / 2 2100 28,3 290
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk M. Høitomt Drammen Travbane 0 17/6 - 04 / 10 2100 31,7a 430
H. Holm Per Ingar Lybekk K. Kvasnes Drammen Travbane 0 30/5 - 05 / 5 1700 30,2 g 176
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Drammen Travbane 2 12/5 - 08 / 1 1700 28,5a 29
12 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -0 -1 -0 -6 -24 500
Oddvar 7 Plass 239 362
10 år BRUN H v.Steinsvad Eld A. Rasmussen Drammen Travbane 0 18/8 - 04 / 2 2100 31,6a 115
e. Var v. Plugg A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 07/8 - 04 / 3 2600 30,2 315
Are Solgren /Sortland A. Rasmussen Sørlandets Travpark 3 02/8 - 07 / 9 2160 27,9 138
A. Rasmussen A. Rasmussen Sørlandets Travpark 2 26/7 - 04 / 2 2140 28,0a 50
Lysblå m/rødt kryss, hv.søm A. Rasmussen Momarken Travbane 5 14/7 - 07 / 9 2160 27,5 757
13 2017: -4 -0 -2 -0 -2 -42 000 2016: -12 -3 -2 -3 -1 -137 500
Tangen Faks 8 Plass 440 504
9 år BRUN H v.Åsajerven G. Austevoll Drammen Travbane 3 18/8 - 04 / 1 2100 31,0a 55
e. Slogum Il v. Ilmin G. Austevoll Årjäng 0 02/7 - 04 / 15 2160 br g 70
Bjørn Karlsson D. Aarum Åmål 0 17/6 - 05 / 1 2080 28,2 g 538
G. Austevoll Jørn-Gunnar Nilsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 14/5 - 06 / 7 2100 br g 150
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane - 08/4 - 06 / 5 2100 dg a 309
14 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -14 500 2017: -6 -1 -0 -1 -1 -24 948
Lustra Loke 9 Plass 433 448
9 år SVART H v.Alm Viktor T. Borg Biri Travbane 5 01/8 - 03 / 10 1609 27,6ag 21
e. Lannem Stjerna v. Braute T. Borg Momarken Travbane 1 14/7 - 07 / 5 2160 26,6 17
Horni AS-Hans Kristian Hoel T. Borg Sørlandets Travpark 1 16/6 - 02 / 4 2140 28,1 11
T. Borg Alf Stordal (T) T. Borg Bjerke Travbane 1 03/6 - 08 / 9 2160 28,0 11
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl E. Knutsen Bjerke Travbane 1 20/5 - 08 / 9 2100 29,2a 22
15 2018: -12 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dallas 10 Plass 169 422
10 år RØD H v.Håkon Jo* D. Dalen Momarken Travbane 0 25/8 - 04 / 5 2140 30,4ag 594
e. Krut Gertrud (S) v. Dalar Å. Tengsareid Biri Travbane - 14/8 - 07 / 12 2120 dg 481
Ingunn Karlsen-Marthe A. Kristofferstuen S. Hogner Jarlsberg Travbane P 07/8 - 22 / 2 2120 32,4 P
C. Engebråthen K. Johansen Bjerke Travbane - 29/7 - 03 / 2 2640 dg 402
Grå m/burgunder ermer, rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 0 22/7 - 03 / 9 2660 32,1 g 139