<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:16 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2100 m. Voltestart.
2-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Valle Turbo 2100 1 Plass 0
2 år MØRKBR V v.Briskeby Philip
e. Turbo Frøkna v. Bokli Eld
Vidar Holmlund /Raufoss
J. Kvikstad Vidar Holmlund
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler
2 2017: -1 -1 -0 -0 -0 -12 000 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Atom Vivi 2 Plass 14 000
4 år MØRKBR HP v.Tin Tveiten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 14/8 - 23 / 6 2100 56,6 B
e. Atom Monne v. Pajaprins
Tore Morten Blihovde /Svingvoll
Ø. Ruttenborg Tore Morten Blihovde
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ejo Rosa 3 Plass 0
4 år SVARTBRUN HP v.Tin Tveiten
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S)
Johan Olsen /Vestre Gausdal
H. Holm Johan Olsen
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
4 2018: -11 -3 -2 -0 -1 -116 000 2017: -4 -2 -1 -0 -1 -35 000
Thale 4 Plass 153 000
5 år SVART HP v.Bork Odin
e. Tora Stjerna v. Spikeld
Torbjørn Smedsrud-Halvor Moshus
M. Ottersen
grå m/grønt skulderstykke + reklame
5 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frons Atina 5 Plass 0
2 år SVART HP v.Tin Tveiten
e. Frons Winnie v. Gam Vinter
Bjørn Næperud /Sør-Fron
G. Austevoll Bjørn Næperud
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
6 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hvalstad Tulla 6 Plass 0
2 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy
e. Tårån v. Elding
Elisabeth L. Krogvold /Brumunddal
D. Dalen Elisabeth L. Krogvold
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
7 2018: -5 -0 -2 -0 -3 -21 000 2017: -6 -0 -1 -0 -3 -13 500
T.B.'s Trøll Tyr 2120 1 Plass 34 500
5 år BRUN V v.Feseth Lynet K. Lunde Biri Travbane 14/8 - 24 / 1 2100 55,3 B
e. Nordby Katla v. Spang Best
Tore Bakken /Tangen
K. Lunde Tore Bakken
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man
8 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -12 921 2017: -16 -3 -1 -1 -5 -163 181
Rapptor 2 Plass 216 880
5 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Østre Biri Travbane 14/8 - 23 / 5 2100 53,3 B
e. Frigg Rappa v. Friggbest
Ole Johan Østre /Eidsberg
B. Steinseth Tore Martinsen
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt
9 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -10 000
Mo Lykke 3 Plass 25 000
5 år SVART HP v.Briskeby Philip J. Svenstad Biri Travbane 10/7 - 24 / 6 2100 04,6 rg N
e. Smedsrud Mai v. Gam Vinter
Beate Moe Haugen Brørby /Hønefoss
A. Stensen Jo Svenstad (T)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hornmo Lill 4 Plass 0
5 år BRUN HP v.Lome Elden O. Østre Biri Travbane 14/8 - 24 / 4 2100 55,0 B
e. Hornmo Blessa v. Trons Trollmin*
Ole Eggen-Leif Harald Eggen
O. Østre Ole Eggen
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
11 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -26 280 2017: -11 -1 -3 -1 -3 -73 000
Balder M.B. 5 Plass 99 280
5 år BRUN V v.H.G. Balder
e. Høiby Solveig v. Steinsvad Eld
Rolf Høyland-Anita Bratten
H. Skiaker Olaf Sæthre
svart m/blå/hvit vinkel & ermringer