<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:10 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rauno 2100 1 Plass 0
7 år BRUN V v.Buvetier D'aunou* (FR) H. Tvedt Bjerke Travbane N 12/8 - 22 / 4 2140 19,9 r N
e. Pyret Eme (S) v. Alf Palema* (US)
Erik Korsvolla & Stall Bøyding
H. Tvedt Erik Korsvolla
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek
2 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Dark Thunder 2 Plass 149 000
8 år BRUN HP v.Face Of Speed (S) E. Høitomt Biri Travbane 0 09/5 - 06 / 7 1609 16,1a 296
e. Veronerail (US) v. Donerail* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 29/4 - 01 / 12 2100 18,3a 86
Jan Bragerhaug-Torill Trøen G. Gundersen Bjerke Travbane 4 03/4 - 05 / 6 2100 16,4a 287
A. Stensen Jan Bragerhaug O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 01/3 - 05 / 3 2100 19,8 289
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Hop Biri Travbane 6 31/1 - 06 / 4 2100 17,6a 244
3 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -5 395 2018: -17 -1 -0 -3 -6 -35 909
C.C. Dobilas 3 Plass 104 424
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) K. Brenden Momarken Travbane 28/10 - 22 / 3 2140 31,1 B
e. C.C. Paradise v. Supergill* (US)
Kenneth Brenden-Thomas Brenden
K. Brenden Leif Ingvar Brenden
gul m/svart skråbånd.
4 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -60 000 2018: -17 -3 -4 -3 -5 -167 491
Make Me 4 Plass 410 491
7 år BRUN HP v.Make It Happen (US) M. Ottersen Biri Travbane 26/9 - 22 / 2 2100 25,4 B
e. Sceptre Boko (S) v. Alf Palema* (US) M. Ottersen Biri Travbane 12/9 - 24 / 4 2100 27,6 B
Stall Precise
M. Ottersen
grå m/grønt skulderstykke + reklame
5 2016: -17 -0 -2 -2 -6 -38 000 2015: -7 -0 -0 -1 -3 -15 500
Creanette 5 Plass 53 500
4 år SVART HP v.Credit Winner* (US)
e. Baroness Kemp (S) v. Pine Chip* (US)
Cecilie Bråthen-Ansgar Sylte
C. Bråthen Finn Holmen (T)
svart m/hvite ermer/sk.stk,gullstj,rek
6 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -7 -0 -1 -2 -4 -39 000
Silviana 2120 1 Plass 97 000
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor Ø. Austevoll Bergen Travpark 09/7 - 20 / 2 1600 51,3 B
e. Uldina v. Elding Ø. Austevoll Bergen Travpark 27/6 - 20 / 3 2120 48,3 B
Ivar Henriksen /Brumunddal
J. Kvikstad Ivar Henriksen
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler
7 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ulven Storm 2 Plass 194 500
11 år HV. OG BR. V v.Bokli Balder O. Brænden Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 04 / 2 2100 30,4a 210
e. Ulvenrappa v. Åsrapp K. Lunde Biri Travbane 3 30/8 - 02 / 13 2120 28,8 1659
Thorstein Roen /Grindvoll O. Brænden Drammen Travbane 0 01/7 - 04 / 8 1700 31,5ag 250
B. Steinseth Thorstein Roen O. Brænden Bjerke Travbane 0 11/6 - 02 / 8 2100 32,0ag 391
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt O. Brænden Drammen Travbane 5 30/5 - 04 / 9 1700 30,4a 315
8 2018: -4 -0 -2 -0 -2 -24 500 2017: -12 -0 -2 -3 -7 -59 698
Torderud Stjernen 3 Plass 169 698
6 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld S. Ruud Drammen Travbane 1 23/7 - 01 / 4 2100 35,6 30
e. Torderud Ella v. Bokli Eld S. Ruud Kongsvinger Travbane 0 01/7 - 10 / 1 1600 33,7 283
Øystein Sørby /Kirkenær S. Ruud Jarlsberg Travbane 5 22/6 - 01 / 7 2100 35,8 g 365
S. Ruud Øystein Sørby S. Ruud Magnor Travbane P 01/5 - 20 / 2 2020 39,2 g P
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip Ø. Ruttenborg Biri Travbane 01/8 - 22 / 5 2120 54,5 B
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Spang Pernille 4 Plass 2 000
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder G. Austevoll Biri Travbane - 22/5 - 20 / 8 2120 dgpp r N
e. Stranda Pernille v. Spikeld E. Høitomt Biri Travbane 23/6 - 23 / 3 2100 52,1 B
Stall Vilja E. Høitomt Biri Travbane 13/6 - 24 / 4 2100 53,3 g B
G. Austevoll Tor Ørjan Johansen
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -3 -1 -2 -35 500
Skjeggejomi 5 Plass 79 000
8 år BRUN HP v.Lome Elden
e. Skjeggeblessa v. Braute
Marianne Mølmen /Gjøvik
M. Mølmen
Grønn m/beige M,mansj,ermstr,kra&belte