Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 45.000 kr.
3-15-årige.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-1 Plass : 2-3

1 2016: -5 -0 -0 -0 -3 -10 000 2015: -5 -0 -0 -1 -2 -9 500
Budals Flikka 2140 1 Plass 62 500
8 år MØRKBR HP v.Frigg Mollyn O. Østre Sørlandets Travpark 0 28/12 - 04 / 4 2140 33,8 g 417
e. Budals Jenta v. Nordli Svarten E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 31/8 - 03 / 3 2140 33,0 61
Tone Jeanette Andersen /Grimstad L. Kolle Sørlandets Travpark 6 18/7 - 02 / 12 2140 32,1 574
E. Høitomt Tone Jeanette Andersen A. Berås Sørlandets Travpark 0 18/5 - 08 / 9 2160 31,9 g 777
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 04/5 - 05 / 9 2160 34,9 163
2 2016: -7 -0 -0 -0 -3 -8 000 2015: -18 -1 -2 -0 -8 -47 000
K.K. Maia* 2 Plass 80 000
6 år BRUN HP v.Neslands Loke H. Forberg Bjerke Travbane - 05/8 - 04 / 13 2160 dg 1590
e. Seile Maia v. Slogum Jørn H. Forberg Sørlandets Travpark 4 26/7 - 02 / 1 2640 32,5 640
Sverige H. Forberg Klosterskogen Travbane 4 06/7 - 04 / 10 2120 31,9 187
H. Forberg H. Forberg Klosterskogen Travbane 6 29/6 - 04 / 9 2120 31,6 328
Gul m/svart sk.klaff, V og mansj H. Forberg Sørlandets Travpark 8 16/6 - 01 / 10 2220 31,8 272
3 2019: -11 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -20 -1 -1 -2 -10 -92 500
Hammerstjerna 3 Plass 327 722
10 år BORKET HP v.Spikeld B. Garberg Leangen Travbane 1 17/8 - 04 / 10 2160 30,7 446
e. Rigel Brit v. Rigel Jo B. Garberg Orkdal Tråvpark 0 26/6 - 03 / 14 1720 34,4 g 470
Ivar Gafseth /Melhus B. Garberg Leangen Travbane 6 15/6 - 09 / 12 2160 33,9 262
B. Garberg B. Garberg Leangen Travbane 4 01/6 - 09 / 2 2140 34,3 73
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 7 18/5 - 03 / 11 2160 32,5 439
4 2019: -4 -1 -1 -0 -0 -23 000 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -9 000
Nygårds Viking 4 Plass 104 000
10 år BRUN V v.Alm Viktor Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 08 / 7 2120 33,2 343
e. Gam Seira v. Hvatt Djerven R. Wiig Sørlandets Travpark 0 12/7 - 05 / 1 2140 br ag 2172
Dag Nilsen /Vennesla K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 06/7 - 04 / 12 2120 33,6 g 148
Å. Tengsareid Dag Nilsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 07/6 - 05 / 12 2160 31,2 270
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 28/5 - 07 / 14 2120 31,5 732
5 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -14 279 2016: -18 -3 -2 -2 -6 -126 941
Eldodin* 5 Plass 326 239
6 år BRUN V v.Bork Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 16/8 - 04 / 3 2140 dg 18
e. Eldfaksa v. Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 03/7 - 06 / 1 2100 28,8 20
Sverige Ø. Tjomsland Forus Travbane - 19/6 - 04 / 5 2040 dg 14
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 07/6 - 05 / 5 2140 30,4 16
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 12/5 - 01 / 11 2040 31,9 g 19
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -1 -2 -58 000
Søndre Lynet 2180 1 Plass 268 004
8 år MØRKBR V v.Feseth Lynet L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 20/8 - 02 / 9 2100 29,0 211
e. Søndre Donna v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark - 02/8 - 07 / 2 2140 dg 51
Arnfinn Bruflodt /Grimstad L. Kolle Sørlandets Travpark 3 26/7 - 02 / 8 2680 30,8 g 46
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 6 17/7 - 07 / 6 2660 29,6 g 136
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 06/7 - 07 / 11 1700 27,6a 482