<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
Grunncupen kval. 11 av 11

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr.
3-15-årige høyest 375.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-13 Plass : 3-9-13

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -1 -0 -0 -0 -12 000
Knøse Faks 2140 1 Plass 189 500
7 år SVART H v.Trø Faks J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 16/8 - 03 / 9 1609 27,5a 541
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin M. Høitomt Sørlandets Travpark - 02/8 - 07 / 10 2160 dg 49
Tronn T. Gundersen-Jørn H. Moum A. Berås Sørlandets Travpark 3 26/7 - 04 / 6 2140 28,2a 56
J. Eriksen Frode Hatlevik E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 16/6 - 02 / 1 2140 28,5 91
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring V. Hop Sørlandets Travpark 5 28/3 - 04 / 6 2160 27,7 244
2 2017: -4 -0 -2 -0 -2 -27 000 2016: -10 -3 -2 -0 -2 -73 500
Brenne Viking 2 Plass 290 671
8 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) R. Halvorsen Bergen Travpark 0 06/8 - 03 / 1 2100 28,6a 40
e. Brenne Stjerna v. Braute R. Halvorsen Bergen Travpark 4 25/7 - 06 / 2 2100 26,1a 689
Arnold Søberg-Egil Olsen R. Halvorsen Bergen Travpark 4 09/7 - 02 / 6 2620 30,0 97
R. Halvorsen R. Halvorsen Bergen Travpark 6 02/7 - 02 / 4 1600 26,6a 75
Blå m/hvit ermr,svart søm, rek R. Halvorsen Bergen Travpark 1 02/4 - 03 / 4 1600 28,8a 36
3 2015: -8 -5 -1 -0 -2 -185 000 2014: -4 -3 -0 -0 -0 -40 000
Tyri Balder 3 Plass 225 000
5 år SVART V v.Moe Odin Å. Tengsareid Drammen Travbane 5 22/8 - 10 / 1 2900 27,2 319
e. Lilje Spika v. Spikeld G. Flåten Drammen Travbane 4 09/8 - 06 / 3 2900 28,2 221
Geir Flåten /Vear V. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 17/7 - 07 / 9 2660 28,6 28
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 12/7 - 05 / 7 2140 28,3a 14
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 21/4 - 09 / 2 1600 28,1a 19
4 2019: -10 -0 -1 -1 -3 -28 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -18 859
Tangen Stegg 2160 1 Plass 458 158
10 år BRUN V v.Stjerne Faks G. Stenberg Klosterskogen Travbane 4 20/8 - 05 / 9 1700 27,5a 63
e. Slogum Il v. Ilmin G. Stenberg Åmål 1 02/8 - 02 / 2 2480 29,2a 17
Johnna Henningsen-John Grinde E. Rennesvik Bergen Travpark 2 25/7 - 06 / 5 2100 25,1a 72
E. Rennesvik Glenn Kramer Stenberg (T) G. Stenberg Biri Travbane 6 19/7 - 07 / 4 2100 28,6a 95
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek G. Stenberg Årjäng 4 02/7 - 04 / 6 2160 26,3 22
5 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -28 212 2018: -20 -0 -2 -2 -8 -108 942
Philip Lyn 2 Plass 1 007 304
9 år SVART H v.Briskeby Philip T. Solberg Bjerke Travbane - 08/7 - 07 / 1 2100 g5 ag 32
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 28/6 - 03 / 2 2140 25,7 19
Morten Carlsen /Bodø T. Solberg Forus Travbane 4 20/6 - 04 / 7 2060 26,6 17
T. Solberg Per Gottling (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 18/4 - 06 / 3 2100 26,9a 99
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 4 08/4 - 06 / 2 2100 26,8a 42
6 2015: -14 -3 -3 -2 -2 -126 000 2014: -16 -4 -2 -1 -5 -87 000
Sundby Scott 3 Plass 226 000
6 år SVART H v.Tangen Scott T. Borg Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 05 / 10 1700 28,8ag 96
e. Selena v. Kos Knekten T. Borg Jarlsberg Travbane 2 07/8 - 04 / 8 2620 28,2 38
Berit Garstad /Stathelle K. Kvasnes Bergen Travpark 0 25/7 - 06 / 1 2100 26,6ag 116
T. Borg Berit Garstad T. Borg Jarlsberg Travbane 1 04/7 - 06 / 7 2100 27,4 112
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 1 29/6 - 05 / 3 2100 28,3 28
7 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 4 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Drammen Travbane 3 22/8 - 05 / 2 2100 27,1 564
e. Lex Nina v. Bork Rigel K. Hauge Sørlandets Travpark 5 02/8 - 03 / 8 2160 27,0 333
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Bjerke Travbane 2 29/7 - 05 / 1 2140 28,3 177
K. Hauge Torstein Jørgensen K. Hauge Sørlandets Travpark 2 18/7 - 03 / 6 1609 26,9ag 52
Hvit m/blå erm-/sidefelt, reklame K. Hauge Sørlandets Travpark 5 28/6 - 03 / 1 2140 26,4 g 333
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000
Eld Grim 5 Plass 314 100
9 år SVART H v.Lome Elden G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 20/8 - 05 / 3 1700 27,2a 484
e. Toddy Løva v. Toddy G. Austevoll Drammen Travbane 0 09/8 - 05 / 4 2920 30,1 848
Ole Johnny Mathisen-Anne-Berit Vestby G. Austevoll Momarken Travbane 0 21/7 - 07 / 12 2140 28,5a 747
G. Austevoll Ole Johnny Mathisen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 29/5 - 06 / 2 2100 28,7 92
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 3 09/5 - 05 / 8 2120 27,8 417
9 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -5 -2 -1 -0 -0 -57 000
Tyri Gubben 6 Plass 366 000
8 år BRUN H v.Røste Bo* (S) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 22/6 - 05 / 3 2100 25,4a 45
e. Lilje Spika v. Spikeld G. Gundersen Sørlandets Travpark 0 28/3 - 04 / 10 2180 27,2 g 109
Lars J. Lunde-Trond Haugen T. Haugen Sørlandets Travpark 0 22/2 - 05 / 14 2160 30,3 g 45
G. Gundersen Trond Haugen (A) T. Haugen Sørlandets Travpark 1 25/1 - 04 / 8 2140 28,3a 26
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer T. Haugen Sørlandets Travpark P 12/10 - 20 / 6 2160 31,4 P
10 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -5 -0 -0 -0 -3 -10 000
Baytor 7 Plass 352 000
13 år MØRKBR H v.Høiby Kongen O. Mæland Forus Travbane 4 04/8 - 10 / 4 2040 29,2a 69
e. Førlands Jenta v. Baymin O. Mæland Forus Travbane 3 30/6 - 02 / 4 1620 26,5 g 230
Tor Lekvam-Tom Arild Lekvam /Jørpeland O. Mæland Forus Travbane 5 20/6 - 04 / 3 2060 26,6 232
O. Mæland Tor Lekvam O. Mæland Forus Travbane 4 26/5 - 07 / 7 2060 26,6 356
gul m/blått sk.stk/stolpe,ermstr, rekl O. Mæland Forus Travbane 3 12/5 - 07 / 7 1600 25,8a 148
11 2019: -8 -0 -0 -1 -3 -17 500 2018: -20 -0 -2 -0 -5 -43 491
Tojo Prinsen 8 Plass 910 702
10 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) G. Flåten Drammen Travbane 0 09/8 - 03 / 8 1700 27,5a 130
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen J. Undem Klosterskogen Travbane 2 30/7 - 03 / 10 2100 27,1a 48
Oddvar Dahlen /Nøtterøy G. Flåten Momarken Travbane 2 21/7 - 07 / 2 2140 26,9a 152
T. Espedal Oddvar Dahlen G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 06 / 11 2120 27,4 268
Hvit m/oransje stj,mansj,rekl/oran.fel G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 12/6 - 07 / 10 2620 27,7 117
12 2016: -6 -0 -0 -0 -4 -12 000 2015: -15 -1 -1 -2 -5 -68 000
Ås Glimten 9 Plass 421 000
11 år BRUN H v.Moe Odin A. Berås Sørlandets Travpark 2 02/8 - 03 / 9 2160 26,5 121
e. Nordli Stjerna v. Kile Pjolter A. Berås Sørlandets Travpark 4 17/7 - 09 / 10 1609 24,2a 683
Linda Vegusdal Stølen /Engesland A. Berås Sørlandets Travpark 3 28/6 - 03 / 3 2140 26,3 202
J. Undem Olaus Stølen O. Østre Sørlandets Travpark 5 16/6 - 07 / 1 2140 26,4 104
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek O. Østre Sørlandets Travpark 0 10/5 - 03 / 11 2160 27,3 102
13 2018: -21 -0 -0 -1 -7 -32 000 2017: -22 -0 -1 -1 -13 -117 384
Ty Tinn 10 Plass 791 884
8 år BRUN V v.Lome Elden K. Bjørnerød Leangen Travbane 2 08/8 - 10 / 4 2160 27,6 108
e. Ty Eldi v. Spikeld K. Bjørnerød Momarken Travbane 2 07/7 - 06 / 10 2140 26,6a 117
Elin-Merete Harvik /Hordvik K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 1 28/6 - 06 / 5 1609 25,7a 40
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 3 21/6 - 07 / 2 1609 26,2a 323
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 05/5 - 06 / 10 2640 33,0a 198
14 2019: -10 -1 -4 -1 -1 -67 000 2018: -25 -6 -6 -2 -6 -236 000
Solør Svarten 11 Plass 1 158 260
9 år SVART H v.Åsajerven G. Gudmestad Haugaland Travpark 2 18/8 - 02 / 2 1800 26,6 g 12
e. Frøken Kia v. Elding G. Gudmestad Forus Travbane 3 28/7 - 07 / 11 2060 26,4 22
Randi Alendal G. Gudmestad Forus Travbane 5 30/6 - 02 / 5 1620 26,9 g 10
G. Gudmestad G. Gudmestad Åmål 1 17/6 - 05 / 2 2080 26,5 20
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 2 09/6 - 02 / 7 2120 25,8 15
15 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -20 000 2018: -12 -4 -3 -0 -2 -313 783
Søndre Jerkeld 12 Plass 1 085 283
10 år BORKET H v.Mørtvedt Jerkeld J. Landaas Bergen Travpark 3 13/8 - 06 / 7 2100 27,0a 20
e. Søndre Lill v. Atom Vinter E. Høitomt Bjerke Travbane 1 22/7 - 04 / 5 2100 26,5a 37
Stall Søndre J. Landaas Bergen Travpark 2 02/7 - 05 / 7 1600 25,8a 45
E. Høitomt Jan-Eirik Bergesen E. Høitomt Forus Travbane 3 20/6 - 04 / 6 2060 26,5 69
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Landaas Bergen Travpark 7 06/6 - 06 / 14 2620 28,3 521