<<< Forrige løp
Start ca kl. 21:20 V5-5
Kvalifisering VG Norsk Travderby De 4 beste videre til finalen søndag 13. september.

Kaldblods 2600 m. Autostart.
4-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-3 Plass : 8-1-3

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -1 -1 -0 -115 000
Teddy Gutten Støen 2600 1 Plass 2 016 995
7 år RØD H v.Horgen Tore T. Solberg Bjerke Travbane 1 19/8 - 08 / 13 2160 25,1 21
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Bergen Travpark - 25/7 - 10 / 1 2100 dg 24
Kristine Støen Kivle /Sannidal T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 05/7 - 01 / 7 2140 24,8 g 16
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Drammen Travbane 1 17/6 - 02 / 6 2540 25,1 29
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bergen Travpark 1 06/6 - 09 / 5 2120 25,0 54
2 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -15 500 2018: -14 -2 -5 -3 -3 -147 772
Gomnes Birk 2 Plass 446 772
8 år SVART V v.Lome Kongen O. Storetvedt Bergen Travpark 6 06/8 - 09 / 4 2100 30,6a 40
e. Gomnes Sol v. Mentor Mollyn O. Storetvedt Bergen Travpark 2 25/7 - 02 / 6 2120 30,1 80
Trine Veronica Opdahl-Torbjørn Wallentinsen T. Totland Bergen Travpark 6 21/2 - 02 / 15 2120 32,5 68
O. Storetvedt T. Totland Bergen Travpark 2 06/1 - 02 / 7 2100 32,9a 38
lysblå m/mørkblå ermstripe + rekl. S. Wassberg Bergen Travpark 0 18/12 - 03 / 5 2100 32,0ag 22
3 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -6 -3 -0 -1 -824 992
Myhreng Jerker 3 Plass 1 941 575
8 år SVART H v.Krageboen O. Mikkelborg Gävle 1 22/8 - 12 / 10 2140 26,1a 16
e. Gulheim Seira v. Minpil O. Mikkelborg Årjäng 1 12/7 - 06 / 2 2140 26,8a 17
Stall Vent og se O. Mikkelborg Åmål 1 28/6 - 06 / 5 2120 27,5 23
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Drammen Travbane 3 17/6 - 02 / 2 2500 27,8 g 118
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 11/6 - 04 / 9 2100 27,1a 21
4 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -948 2018: -13 -0 -0 -2 -5 -54 285
Sjø Odin 4 Plass 1 537 168
8 år MØRKBR H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Östersund 3 31/7 - 09 / 9 2140 24,4a 251
e. Stjerne Sara v. Sjefen Ø. Tjomsland Östersund 2 17/7 - 06 / 5 2140 25,8a 40
Anders Høgberg Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 4 05/7 - 01 / 5 2140 25,0 g 187
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 20/6 - 04 / 10 2060 25,9 55
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 23/5 - 06 / 5 1609 25,6a 74
5 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -67 560 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 5 Plass 1 502 898
7 år SVART H v.Spikeld E. Høitomt Forus Travbane - 04/8 - 02 / 1 2040 dg 18
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/6 - 08 / 4 2100 29,4a 34
Kreativ Transport AS /Eidsberg V. Hop Drammen Travbane 3 30/5 - 05 / 2 1700 25,8 23
E. Høitomt Ernst Karlsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 12/4 - 06 / 12 2160 28,6 31
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 18/3 - 06 / 5 2100 28,1a 20
6 2019: -7 -0 -0 -2 -4 -24 500 2018: -21 -1 -1 -2 -9 -67 500
Vertigo Håkon 6 Plass 458 500
8 år SVART H v.Alm Viktor H. Steine Bergen Travpark 5 06/8 - 03 / 3 2100 27,9a 91
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Bergen Travpark 6 25/7 - 06 / 4 2100 26,4a 655
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 3 09/7 - 02 / 7 2620 29,8 143
H. Steine H. Steine Bergen Travpark 3 02/7 - 02 / 6 1600 25,6a 82
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bergen Travpark 2 11/6 - 03 / 3 1600 26,3a 125
7 2019: -9 -2 -0 -1 -3 -49 500 2018: -14 -0 -0 -2 -3 -26 125
Odins Eld 7 Plass 693 101
8 år BRUN H v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 3 19/8 - 08 / 9 2140 26,0 261
e. Komnes Glans v. Bork Rigel V. Hop Klosterskogen Travbane 3 30/7 - 03 / 12 2100 27,1a 58
Monica Sønstegård /Sarpsborg V. Hop Momarken Travbane 6 21/7 - 07 / 6 2140 27,9ag 46
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 29/6 - 06 / 10 2100 26,2a 45
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bergen Travpark 4 16/5 - 03 / 4 2140 28,9 g 109
8 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -217 948 2018: -13 -0 -0 -1 -6 -40 643
Smedsbo Faksen* (S) 8 Plass 1 560 145
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Dannero 1 23/8 - 01 / 4 2140 24,6a 38
e. Kjøstad Besta v. Spang Best U. Ohlsson Bollnäs 1 14/8 - 06 / 8 2180 24,9 25
Sverige U. Ohlsson Östersund 6 31/7 - 09 / 5 2140 25,7ag 225
U. Ohlsson Jan-Olov Persson (T) T. Wollebæk Östersund 2 17/7 - 08 / 2 2140 24,7a 46
svart med hvite seler, todelte ermer U. Ohlsson Bollnäs 3 30/6 - 07 / 6 1640 23,6a 254
9 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 790 2018: -21 -2 -3 -2 -7 -123 600
Spik Mollyn 9 Plass 838 490
8 år BRUN H v.Spikeld A. Akselsen Drammen Travbane 5 18/8 - 04 / 11 2100 31,2a 70
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten A. Akselsen Drammen Travbane 0 17/6 - 02 / 3 2520 29,6 375
Harald Kvåle-Amund Kvåle A. Akselsen Klosterskogen Travbane 7 14/5 - 06 / 6 2100 30,7 179
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/5 - 06 / 2 2640 30,5a 103
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 28/4 - 08 / 1 2140 28,9a 199