<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
Kvalifisering VG Norsk Travderby De 4 beste videre til finalen søndag 13. september.

Kaldblods 2600 m. Autostart.
4-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-9 Plass : 5-7-9

1 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -59 000 2018: -19 -6 -1 -0 -3 -125 545
Alsaker Pumbaa 2600 1 Plass 467 178
8 år BRUN H v.Åsajerven V. Hop Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 04 / 1 2500 32,3 g 33
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten V. Hop Biri Travbane 1 24/7 - 04 / 2 2100 29,8 38
Stall Pumbaa V. Hop Jarlsberg Travbane 4 03/7 - 06 / 3 2100 29,1 441
V. Hop Kai Hj. Grønli V. Hop Jarlsberg Travbane 9 12/6 - 09 / 13 2120 31,7 g 98
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Grohs Klosterskogen Travbane 6 03/4 - 07 / 3 2100 33,3 194
2 2015: -5 -1 -1 -1 -0 -32 043 2014: -11 -0 -4 -1 -4 -112 000
Homme Balder* 2 Plass 144 043
6 år SVART V v.H.G. Balder O. Østre Drammen Travbane 1 18/8 - 04 / 4 2100 30,8a 18
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten O. Østre Leangen Travbane 0 27/6 - 08 / 8 2140 br ag 67
Sverige O. Østre Rättvik 3 20/6 - 02 / 2 2140 26,6 32
O. Østre O. Østre Momarken Travbane 2 09/6 - 05 / 1 1640 23,5a 118
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 0 17/3 - 01 / 7 2140 29,3a 45
3 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -32 000 2018: -20 -0 -4 -3 -9 -179 262
Torpa Nicklas 3 Plass 1 086 148
8 år BRUN H v.Lome Kongen O. Sagholen Kala Landbane 1 11/8 - 06 / 9 1920 26,5 23
e. Torpa Fly v. Krembest O. Sagholen Åmål 2 20/7 - 01 / 6 2100 27,5 g 19
Stall Prosecco O. Sagholen Bollnäs 2 30/6 - 07 / 1 1640 23,4a 59
O. Sagholen O. Sagholen Rättvik 2 20/6 - 02 / 3 2160 25,4 95
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bergen Travpark 4 06/6 - 09 / 3 2120 25,7 442
4 2019: -4 -1 -1 -1 -1 -76 500 2018: -19 -5 -4 -2 -3 -212 021
Gaardens Viktor 4 Plass 653 964
8 år SVART V v.Alm Viktor J. Blekkan Leangen Travbane 1 08/8 - 10 / 5 2160 26,6 31
e. Edle Mollyn v. Høiby Kongen J. Blekkan Biri Travbane 1 19/7 - 07 / 9 2100 27,6a 53
Beate Halvei Klomstad-Ole Mathias Klomstad B. Ekløf Leangen Travbane 0 27/6 - 08 / 11 2140 27,1ag 26
J. Blekkan Beate Halvei Klomstad B. Ekløf Östersund 4 05/6 - 04 / 1 2160 26,5 82
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 1 27/4 - 06 / 11 2160 27,2 18
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -15 162 2018: -18 -1 -5 -3 -7 -444 698
Smedheim Solan 5 Plass 3 336 494
8 år BORKET H v.Bork Odin G. Gundersen Östersund 2 31/7 - 09 / 2 2140 24,2a 26
e. Lila v. Bokli Balder G. Gundersen Östersund 1 17/7 - 06 / 9 2140 25,2a 13
Eirik Djuve /Sola G. Gundersen Bergen Travpark 2 06/6 - 09 / 7 2140 24,7 69
G. Gundersen Kjetil Djøseland (T) G. Gundersen Bergen Travpark 2 16/5 - 03 / 5 2160 24,7 26
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Forus Travbane 2 02/5 - 02 / 3 2040 25,9a 12
6 2015: -9 -0 -1 -0 -4 -52 612 2014: -13 -3 -4 -4 -1 -341 808
Kalle Växus* (S) 6 Plass 394 420
4 år M.BRUN H v.Järvsöfaks (S) P. Linderoth Dannero 4 23/8 - 01 / 5 2140 26,9a 1269
e. Tummelisa* v. Elding J. Persson Östersund 0 17/7 - 06 / 7 2140 28,6a 176
Sverige J. Kontio Bollnäs 4 30/6 - 07 / 4 1640 23,9a 276
U. Ohlsson Jan-Olov Persson (T) J. Kontio Rättvik 5 20/6 - 02 / 11 2180 25,7 322
svart med hvite seler, todelte ermer J. Persson Östersund 0 05/6 - 07 / 13 1660 28,3 g 230
7 2016: -2 -0 -1 -0 -0 -15 333 2015: -15 -4 -4 -1 -2 -403 238
Järvsö Tore* (S) 7 Plass 561 679
5 år M.BRUN H v.Horgen Tore J. Persson Dannero 2 23/8 - 01 / 7 2140 24,6a 12
e. Tumlan* (S) v. Järvsöfaks (S) J. Persson Bollnäs 2 14/8 - 06 / 10 2200 24,1 37
Sverige J. Persson Östersund 5 31/7 - 09 / 10 2140 25,6ag 172
J. Persson J. Persson Östersund 3 17/7 - 08 / 9 2140 24,7a 19
blå med gult kryss. J. Persson Bollnäs 1 30/6 - 07 / 2 1640 23,3a 55
8 2019: -8 -0 -1 -1 -1 -46 974 2018: -25 -2 -2 -1 -6 -289 147
Pave Faks 8 Plass 1 173 182
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Leangen Travbane 0 24/8 - 08 / 11 2140 29,6ag 24
e. Pave Eldmina v. Elding K. Johansen Leangen Travbane - 08/8 - 10 / 6 2160 dg 60
John Mogset /Storås O. Lindqvist Östersund 4 31/7 - 09 / 1 2140 25,5a 887
K. Johansen John Mogset O. Lindqvist Östersund 2 17/7 - 04 / 1 2140 26,2a 514
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. I. Vinterdal Leangen Travbane 2 05/7 - 03 / 8 2140 28,4a 37
9 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -4 -1 -2 -3 -152 000
Torpa Nils 9 Plass 228 000
5 år BRUNBORKET H v.Bork Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 12/8 - 04 / 6 2160 28,4 g 65
e. Spikmolly* v. Mentor Mollyn Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 29/7 - 03 / 7 2660 30,3 92
Folkehesten Leangen Å. Tengsareid Biri Travbane 4 19/7 - 07 / 1 2100 28,0a 232
Å. Tengsareid Malene Berdalen (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 28/5 - 05 / 3 2100 29,8ag 72
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 04/4 - 05 / 7 2140 29,1 g 334