<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
Kvalifisering VG Hoppederby De 6 beste videre til finalen søndag 13. september.

Kaldblods 2100 m. Autostart.
4-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-8-10 Plass : 3-8-10

1 2015: -6 -0 -1 -0 -4 -22 433 2014: -8 -0 -3 -0 -4 -63 139
Finnskog Nåja* 2100 1 Plass 85 572
4 år BORKET HP v.Bork Odin D. Selin Gävle 5 13/8 - 08 / 1 1660 29,3 g 162
e. Silje Spretta v. Pajaprins L. Svedin Bollnäs 2 03/8 - 06 / 5 2180 28,8 169
Sverige F. Fransson Bollnäs 4 23/7 - 03 / 1 1640 32,1 32
K. Johansen Fredrik Fransson (A) K. Johansen Kongsvinger Travbane 6 01/7 - 03 / 7 1600 27,9a 45
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. H. Kulblik Hagmyren - 19/6 - 11 / 1 1640 dg a 380
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -0 -4 -21 000
Lyseng Stjerna 2 Plass 100 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder V. Hop Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 01 / 5 2120 31,9 73
e. Lyseng Jenta v. Lome Kongen G. Austevoll Bjerke Travbane 4 13/6 - 04 / 4 2140 30,0 673
Steffen Berg /Mosvik G. Austevoll Drammen Travbane 5 30/5 - 02 / 1 2100 31,6 65
G. Austevoll Torgeir Lyseng Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 22/5 - 04 / 5 2100 dg 103
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 26/4 - 03 / 1 2100 30,1 29
3 2017: -13 -2 -1 -1 -3 -367 000 2016: -10 -1 -0 -2 -3 -164 153
Brenne Rødi 3 Plass 2 650 378
6 år RØD HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Östersund 4 31/7 - 06 / 2 2140 25,4a 12
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Östersund 1 17/7 - 03 / 3 2140 26,4a 10
Johnny Rein-Morten Fevang Johansen J. Mjølnerød Bollnäs 0 30/6 - 07 / 2 1640 br ag 14
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Romme 1 22/5 - 05 / 4 2180 26,2 14
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Gävle 1 23/4 - 07 / 3 2200 26,5 12
4 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 4 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 02 / 4 2100 br g 237
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Kala Landbane 0 11/8 - 02 / 8 1900 29,5a 602
Sverige V. Hop Bjerke Travbane 0 13/6 - 04 / 5 2140 dist g 270
V. Hop Lars M. Søvik (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 28/5 - 04 / 9 2100 31,2a 107
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 14/5 - 05 / 8 2100 29,8 97
5 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -14 500 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 5 Plass 184 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Kvikstad Bjerke Travbane 7 12/8 - 09 / 4 2140 31,6 158
e. Maurstad Mi v. Spang Best J. Kvikstad Biri Travbane 0 24/7 - 04 / 6 2100 31,2 g 111
Magne Stenslie /Raufoss J. Kvikstad Biri Travbane 4 10/7 - 05 / 4 2100 31,3 g 35
J. Kvikstad Magne Stenslie J. Kvikstad Biri Travbane 7 21/6 - 10 / 13 2120 33,1 g 83
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane 0 22/5 - 09 / 10 2120 33,3 g 78
6 2018: -5 -1 -0 -0 -2 -44 000 2017: -16 -3 -2 -0 -3 -275 000
Trø Hera 6 Plass 549 277
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Östersund 0 31/7 - 06 / 6 2140 25,8a 540
e. Trø Spika v. Spikeld Ø. Tjomsland Östersund 3 17/7 - 03 / 2 2140 27,8a 103
Stall Trø Hera Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 13/6 - 04 / 8 2160 29,3 g 32
Å. Tengsareid Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 02/5 - 08 / 1 2040 27,9 21
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 14/4 - 04 / 6 2080 28,6 29
7 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -7 -2 -0 -1 -2 -48 449
Bjørnemyr Victoria 7 Plass 232 991
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor O. Kjenner Biri Travbane 6 14/8 - 07 / 3 2100 30,7 g 363
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 0 15/7 - 02 / 10 2160 30,0 216
Ole-Christian Kjenner-Monica Mathiesen O. Kjenner Kongsvinger Travbane 3 01/7 - 03 / 3 1600 26,5a 116
O. Kjenner O. Kjenner Årjäng 2 19/6 - 06 / 2 2140 30,0 37
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Drammen Travbane 2 30/5 - 02 / 6 2100 31,0 70
8 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -18 500 2017: -9 -0 -0 -1 -4 -36 949
Tante Ragnhild 8 Plass 1 213 013
7 år SVART HP v.Bork Odin H. Holm Momarken Travbane 0 15/8 - 04 / 4 2140 27,0ag 58
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo G. Gundersen Östersund 2 31/7 - 06 / 9 2140 25,1a 269
Morten Langli /Oslo G. Gundersen Östersund 2 17/7 - 07 / 6 2140 27,4a 25
G. Gundersen Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 3 13/6 - 04 / 12 2180 27,9 24
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 3 13/5 - 09 / 13 2160 27,0 86
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Gylden Jenta 9 Plass 178 500
7 år BRUN HP v.Bork Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 15/7 - 08 / 4 2140 28,1 g 15
e. Gylden Perla v. Pajaprins Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 27/5 - 02 / 9 2160 28,2 18
Bent Olav Wigdal /Vikersund Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 08/5 - 05 / 11 2120 29,5 32
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 28/3 - 02 / 3 2140 30,9 16
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 08/3 - 07 / 7 2160 32,2 16
10 2017: -4 -1 -3 -0 -0 -175 000 2016: -3 -1 -0 -0 -1 -55 000
Ness Tjo Stjerna 10 Plass 1 026 500
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Momarken Travbane 2 15/8 - 04 / 5 2140 25,9ag 96
e. Paja Stjerna v. Pajaprins T. Solberg Bergen Travpark 1 25/7 - 08 / 15 2120 27,5 26
Suldal Hestesenter AS- Stall Myra AS O. Wassberg Bergen Travpark 1 16/7 - 08 / 4 2100 27,7 32
T. Solberg John Ragnvald Ness T. Solberg Bergen Travpark 0 11/4 - 07 / 3 1600 30,2 g 93
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 03/4 - 08 / 1 2100 30,4 69
11 2018: -6 -1 -1 -1 -0 -66 491 2017: -20 -3 -5 -3 -3 -226 000
Rødmyrsfakså 11 Plass 726 491
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Gudmestad Forus Travbane 0 04/8 - 06 / 8 2080 29,3 36
e. Lontå v. Elding G. Gudmestad Bergen Travpark 5 25/7 - 08 / 13 2120 27,9 112
Anita Larsen /Sveio G. Gudmestad Sørlandets Travpark 2 17/7 - 05 / 4 2140 27,5 17
G. Gudmestad J. Eriksen Forus Travbane 2 30/6 - 04 / 14 2080 28,8 54
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 1 19/6 - 05 / 6 2080 27,1 177