<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2
Kvalifisering Finn-Tack Hoppekriterium De 4 beste videre til finalen søndag 13. september

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-4-1 Plass : 6-4-1

1 2016: -9 -1 -1 -0 -7 -204 373 2015: -16 -2 -3 -4 -5 -282 524
Torpa Olea* 2100 1 Plass 486 897
4 år SVART HP v.Skaffer Brunen* G. Thoren Dannero 0 08/8 - 04 / 5 2140 30,9ag 233
e. Riska Lill v. Kap Pil G. Thoren Dannero 3 27/7 - 09 / 1 2140 31,7a 40
Sverige G. Thoren Hagmyren 1 11/7 - 02 / 4 2140 31,6a 60
G. Thoren Lars Selin G. Thoren Dannero 6 18/6 - 04 / 5 2140 29,7a 901
lyseblå med orange vinkel G. Thoren Östersund - 05/6 - 05 / 5 2140 dg ag 276
2 2018: -10 -1 -0 -2 -4 -28 000 2017: -8 -0 -1 -0 -4 -16 000
Birk Simir 2 Plass 51 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Wassberg Bergen Travpark 5 23/8 - 01 / 3 2100 37,8 532
e. Oda Mai v. Moe Odin K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 05/8 - 01 / 3 2140 39,8 g 837
Stall Søstrene Sisters R. Hop Bergen Travpark 0 16/7 - 09 / 2 2100 dist 493
T. Solberg Lars Inge Birkeland (A) S. Wassberg Bergen Travpark P 25/6 - 20 / 6 2120 43,4 P
Blå m/gull seler&stjerner, reklame L. Birkeland Bergen Travpark 11/9 - 23 / 2 2100 58,5 g B
3 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -15 -3 -2 -0 -4 -350 500
Karmland Siv 3 Plass 413 500
5 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) S. Wassberg Bergen Travpark 1 09/7 - 01 / 4 2120 31,1 42
e. Tangen Mi v. Alm Svarten S. Wassberg Forus Travbane 2 30/6 - 10 / 6 2060 32,4 77
Stall Karmland S. Wassberg Forus Travbane P 19/6 - 21 / 5 2060 37,0 g P
S. Wassberg John I. Naustvik F. Espeland Forus Travbane 4 01/5 - 01 / 4 2040 34,3 r 1369
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Forus Travbane P 07/4 - 20 / 3 2040 45,7 P
4 2016: -16 -0 -3 -1 -7 -322 506 2015: -18 -2 -1 -4 -4 -175 777
Jega Bottega 4 Plass 498 283
4 år SVART HP v.Lome Kongen U. Ohlsson Dannero - 08/8 - 04 / 4 2140 dg a 67
e. Bottem Støva v. Elding Ø. Tjomsland Dannero 3 27/7 - 07 / 11 2140 30,7ag 24
Paal Gulbrandsen /Askim Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 18/7 - 04 / 1 2140 dg 123
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 8 02/7 - 05 / 13 2120 32,5 g 194
mørkblå m/sølv reklame S. Wassberg Bjerke Travbane 0 13/6 - 02 / 6 2140 34,8 g 902
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -7 -0 -0 -1 -4 -26 000
Neselle 5 Plass 26 000
4 år BRUN HP v.Norheim Faksen K. Kvasnes Haugaland Travpark 4 18/8 - 08 / 6 1820 32,6 90
e. Nesalma v. Alm Svarten J. Eriksen Forus Travbane 0 28/7 - 01 / 13 2060 34,2 g 194
Jack-Ivan Mikalsen-Grethe Mikalsen J. Eriksen Sørlandets Travpark 7 12/7 - 01 / 6 2160 31,9 676
K. Kvasnes Ove Kenneth Karlsen (T) J. Eriksen Bergen Travpark 4 25/6 - 01 / 2 2100 34,8 g 571
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek Å. Tengsareid Forus Travbane 3 01/5 - 01 / 1 2040 33,8 538
6 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -6 000 2015: -12 -2 -3 -3 -2 -250 562
Lodins Madelen 6 Plass 256 562
4 år GUL HP v.Horgen Tore C. Kjenner Kala Landbane - 11/8 - 02 / 12 1900 g0 a 382
e. Lodins Merradonna v. Atom Vinter J. Mjølnerød Gävle 2 25/6 - 04 / 2 2160 31,3 17
Lundestad Ole-Runa Haugen Strømnes J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 27/5 - 01 / 3 2140 31,6 18
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Romme 2 22/5 - 12 / 1 2140 31,5 20
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 17/4 - 01 / 8 2120 30,9 151
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Odins Lilja 7 Plass 33 000
5 år BRUN HP v.Moe Odin P. Erga Forus Travbane 8 28/7 - 01 / 10 2060 34,1 232
e. Voje Lina v. Elding Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 17/7 - 01 / 8 2140 31,6 720
Cathrine Andersen /Avaldsnes R. Halvorsen Bergen Travpark 8 25/6 - 01 / 3 2100 35,4 561
Å. Tengsareid Tom Erga (T) P. Erga Forus Travbane 7 09/6 - 01 / 1 2040 37,3 g 535
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Gudmestad Sørlandets Travpark 8 07/6 - 08 / 5 2140 35,7 g 782
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -2 -2 -0 -4 -91 000
Homme Hera 8 Plass 317 500
7 år SVART HP v.Åsajerven O. Østre Bjerke Travbane 7 19/8 - 09 / 8 2160 35,0 g 88
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten O. Østre Gävle - 25/6 - 04 / 1 2140 dg 37
Helene Bjerland Hægeland-Arne Jonny Hægeland O. Østre Årjäng 0 08/6 - 04 / 3 2140 br g 74
O. Østre O. Østre Bjerke Travbane 2 27/5 - 01 / 4 2140 31,4 412
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 5 16/5 - 09 / 2 2140 36,6 g 71
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -2 -0 -4 -4 -69 500
Baugeid 9 Plass 74 500
5 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 02/7 - 09 / 3 2100 36,0 g 123
e. Gyldne Tider v. Elding L. Kolle Drammen Travbane 5 17/6 - 01 / 10 2100 34,2 g 37
Lise Hansen /Skien L. Kolle Jarlsberg Travbane P 08/5 - 21 / 8 2120 38,1 g P
B. Refsdal Torfinn Rummelhof T. Solberg Klosterskogen Travbane 29/5 - 20 / 5 1720 47,5 B
rød m/hvit krage,belte,mansj. + reklam T. Solberg Klosterskogen Travbane 06/5 - 21 / 2 1720 48,1 g B
10 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -12 000 2018: -10 -0 -0 -0 -2 -7 500
Åse Marit 10 Plass 196 000
7 år HUSKBRUN HP v.Moe Odin T. Erga Sørlandets Travpark 1 17/7 - 01 / 1 2140 31,4 110
e. Stumne Glad v. Frigg Mollyn T. Erga Bergen Travpark 0 25/6 - 01 / 1 2100 35,9 g 21
Bjørn Håkon Våge Boltfjord /Torvastad T. Erga Forus Travbane 2 26/5 - 01 / 2 2040 31,9 230
T. Erga P. Erga Forus Travbane P 01/5 - 23 / 7 2060 37,9 g P
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 04/11 - 22 / 1 2040 50,0 g B