<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
Kvalifisering Finn-Tack Hoppekriterium De 4 beste videre til finalen søndag 13. september.

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-6-8 Plass : 2-6-8

1 2016: -11 -0 -0 -2 -4 -28 000 2015: -8 -4 -0 -3 -0 -119 500
Tem Mixi 2100 1 Plass 147 500
4 år SVART HP v.H.G. Balder E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 20/8 - 01 / 3 2100 31,7 21
e. Temsølv v. Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 22/6 - 21 / 8 2120 34,9 g P
Stall Temfyr
E. Høitomt Tor-Martin Moe
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
2 2016: -9 -2 -1 -1 -3 -200 111 2015: -12 -6 -4 -1 -1 -888 012
Tangen Jerkila 2 Plass 1 088 123
4 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 21/8 - 01 / 4 2120 28,4 g 100
e. Slogum Il v. Ilmin G. Austevoll Sørlandets Travpark 2 18/7 - 04 / 2 2140 29,1 47
Morten Wik /Klavestadhaugen G. Austevoll Momarken Travbane 1 23/6 - 01 / 4 2160 29,5 194
G. Austevoll Morten Wik G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 20/3 - 07 / 2 2100 35,8 69
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane P 10/3 - 20 / 10 2160 38,7 P
3 2018: -14 -4 -2 -1 -4 -116 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 3 Plass 206 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Bjerke Travbane P 12/8 - 22 / 11 2180 40,8 g P
e. Trollemma v. Ilmin G. Austevoll Momarken Travbane 23/9 - 22 / 3 2160 49,0 B
Trond Solskau /Rolvsøy O. Kjenner Momarken Travbane 09/9 - 22 / 9 1660 50,2 B
O. Kjenner Trond Solskau G. Austevoll Momarken Travbane - 08/7 - 22 / 6 2160 dgpp N
Svart m/oransje stolpe,rekl.
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Fjeldstad Frøkna 4 Plass 34 000
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 21/8 - 09 / 11 2140 31,7 322
e. Fjeldstad Prinsessa v. Lome Elden G. Flåten Bjerke Travbane 7 05/8 - 01 / 13 2160 32,6 300
Geir Vie /Byrkjelo G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 06/7 - 01 / 5 2100 34,2 49
V. Hop Geir Flåten (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 2 02/7 - 09 / 6 2100 33,3 227
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Flåten Drammen Travbane 6 17/6 - 01 / 9 2100 34,6 245
5 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -23 045 2017: -24 -2 -4 -2 -9 -208 624
Arvesølv 5 Plass 715 488
6 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Biri Travbane 9 14/8 - 05 / 10 2120 31,9 132
e. Frøen Oda v. Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 3 05/8 - 01 / 4 2140 31,8 184
Merete Viksås /Roa T. Solberg Bjerke Travbane 7 22/7 - 09 / 5 2140 34,4 g 123
T. Solberg Merete Viksås E. Høitomt Momarken Travbane - 14/7 - 04 / 1 2640 dg 110
Blå m/gull seler&stjerner, reklame H. Holm Jarlsberg Travbane - 02/7 - 05 / 5 2100 dg 601
6 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -32 500 2016: -10 -1 -1 -0 -1 -56 110
Mjølner Tulla 6 Plass 269 370
5 år BRUN HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 05/8 - 01 / 10 2160 31,1 65
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 22/7 - 09 / 8 2160 33,2 g 89
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 07/7 - 04 / 7 2140 35,1 g 51
J. Mjølnerød C. Kjenner Drammen Travbane 1 17/6 - 01 / 1 2100 33,2 57
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 29/3 - 08 / 4 2100 34,7 22
7 2015: -8 -0 -1 -2 -1 -116 958 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bjørlikos 7 Plass 116 958
4 år BRUNSVART HP v.Alm Viktor O. Mikkelborg Dannero 3 08/8 - 04 / 9 2140 28,4a 373
e. Steine Koso v. Kos Knekten O. Mikkelborg Dannero 2 27/7 - 09 / 2 2140 30,9a 182
Bjørlia Veterinær og Avlsstasjon /Høylandet L. Kolle Sørlandets Travpark 4 17/7 - 01 / 5 2140 31,9 g 83
O. Mikkelborg Heidi Moen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 02/7 - 09 / 1 2100 33,3 534
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 17/6 - 01 / 5 2100 36,4 g 168
8 2015: -10 -1 -1 -1 -6 -119 596 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Åstas Lotta* (S) 8 Plass 119 596
3 år LYSBRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Frick Dannero 6 08/8 - 04 / 10 2140 30,8ag 628
e. Ina* v. Spang Best K. Frick Dannero 4 27/7 - 07 / 4 2140 32,1a 177
Sverige K. Frick Rättvik 0 20/6 - 10 / 11 1660 32,8 g 220
K. Frick K. Frick Östersund 7 05/6 - 05 / 1 2140 32,5ag 311
Blå/vit, diagonalt delad, revär; blå K. Frick Romme 7 12/5 - 10 / 7 2160 32,4 g 115
9 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2015: -2 -1 -0 -0 -1 -20 000
Ridder Rosa 9 Plass 28 000
4 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 02/7 - 05 / 2 2100 31,9 g 171
e. Aasfrigga v. Friggbest Å. Tengsareid Forus Travbane 1 09/6 - 01 / 3 2040 32,4 43
Kjetil Bore /Bryne Å. Tengsareid Forus Travbane P 03/3 - 20 / 1 2040 41,3 P
Å. Tengsareid Kjetil Bore (A) Å. Tengsareid Forus Travbane N 13/12 - 20 / 2 2060 dgpp r N
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 20/5 - 22 / 3 2060 52,8 B
10 2018: -8 -3 -0 -0 -0 -96 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 10 Plass 225 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 05/8 - 01 / 12 2160 dg 178
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 22/7 - 09 / 7 2160 34,7 g 101
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 23/5 - 01 / 2 2100 dg 255
G. Gundersen Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 01/4 - 09 / 12 2160 35,0 g 100
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 4 11/3 - 01 / 2 2140 34,2 g 174