<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
DD-2
V5-3
Kvalifisering VG Norsk Travderby De 4 beste videre til finalen søndag 13. september.

Kaldblods 2600 m. Autostart.
4-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-3 Plass : 5-7-3

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -20 -6 -4 -3 -4 -218 186
Art Nøkkve 2600 1 Plass 260 055
5 år LYSBRUN H v.Lome Kongen E. Høitomt Momarken Travbane 1 25/8 - 04 / 8 2140 29,7a 20
e. Jerkila v. Lome Elden S. Eilefsen Bollnäs 5 14/8 - 06 / 7 2160 26,1 97
Mariann Vebostad Trudvang /Borkenes J. Mjølnerød Östersund 6 17/7 - 06 / 6 2140 27,2a 294
E. Høitomt Stian Eilefsen (T) E. Høitomt Leangen Travbane 3 27/6 - 08 / 2 2140 26,0a 60
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bergen Travpark 0 06/6 - 09 / 1 2100 26,9 394
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -18 -8 -3 -0 -4 -234 000
Tomeld Ø.K. 2 Plass 900 555
7 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld B. Øksnevad Forus Travbane 1 04/8 - 10 / 3 2040 26,0a 13
e. Tripså v. Storelan Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 17/6 - 02 / 5 2540 26,5 g 14
Stall Davenskø Å. Tengsareid Bergen Travpark 0 06/6 - 09 / 6 2120 25,7 g 13
B. Øksnevad Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 16/5 - 03 / 3 2140 24,3 14
hvit m/rød ø & ermstriper Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 04/4 - 05 / 4 2140 25,9 14
3 2015: -20 -3 -1 -4 -5 -124 777 2014: -13 -4 -1 -0 -4 -152 000
Biffen Ø.K. 3 Plass 276 777
4 år MØRKBR H v.Bork Odin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 16/8 - 03 / 6 1609 27,1ag 26
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven Å. Tengsareid Östersund 0 31/7 - 09 / 6 2140 25,7a 450
Stall Indrefilet G. Gundersen Östersund 3 17/7 - 04 / 5 2140 26,3a 910
Å. Tengsareid Tor Olaf Halle (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 05/7 - 01 / 4 2120 dg 156
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam B. Øksnevad Sørlandets Travpark 5 28/6 - 06 / 8 1609 26,6ag 80
4 2017: -12 -1 -1 -1 -7 -60 500 2016: -14 -1 -2 -1 -5 -70 500
M.H. Fantomet 4 Plass 363 091
6 år BRUN V v.Sterk Odd B. Robertsen Leangen Travbane 1 24/8 - 08 / 6 2140 27,8a 54
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon A. Robertsen Leangen Travbane 0 08/8 - 10 / 9 2160 28,7 g 354
Stall M.H. Fantomet B. Robertsen Biri Travbane 4 01/8 - 03 / 7 1609 27,3a 250
A. Robertsen Kai Helge Robertsen (A) A. Robertsen Harstad Travpark 5 11/7 - 07 / 2 2040 28,3 151
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek A. Robertsen Leangen Travbane 1 05/7 - 03 / 7 2140 28,2a 19
5 2017: -13 -2 -1 -3 -3 -191 436 2016: -8 -1 -1 -0 -2 -103 800
Kolnes Kjell 5 Plass 1 000 236
6 år SVART H v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 5 05/8 - 06 / 5 2140 24,8 137
e. Perle Tine v. Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 3 22/7 - 08 / 1 2140 25,4 39
Tor Birger Krageboen /Tveit V. Hop Jarlsberg Travbane 3 05/7 - 01 / 6 2140 25,0 43
V. Hop Monica Sønstegård (B) V. Hop Momarken Travbane 3 23/6 - 02 / 8 2160 26,3 17
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bergen Travpark 3 06/6 - 09 / 8 2140 24,8 128
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -29 -6 -5 -5 -7 -248 151
Jardar 6 Plass 749 817
7 år MØRKBR H v.Nordli Svarten A. Nilsen Leangen Travbane 1 24/8 - 07 / 12 2140 27,9a 26
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) A. Nilsen Leangen Travbane 5 08/8 - 10 / 8 2160 28,3 185
Petter Bakøy-Inger Johanne Bakøy A. Nilsen Östersund 0 31/7 - 09 / 12 2140 25,8a 2674
A. Nilsen A. Nilsen Östersund 4 17/7 - 06 / 1 2140 26,6a 399
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Orkdal Tråvpark 4 26/6 - 05 / 2 2100 29,7 g 98
7 2017: -14 -2 -0 -0 -7 -295 515 2016: -10 -2 -3 -0 -3 -250 307
Jærvsørappen 7 Plass 3 665 354
6 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Östersund 1 31/7 - 09 / 4 2140 24,2a 19
e. Tuvrappa v. Elding J. Blekkan Östersund 1 17/7 - 04 / 6 2140 25,6a 10
Jon Nergård /Svorkmo J. Blekkan Östersund 1 05/6 - 04 / 3 2180 24,6 13
J. Blekkan J. Blekkan Romme 1 22/5 - 08 / 5 2180 25,0 24
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Bjerke Travbane 1 15/4 - 06 / 1 2100 26,5a 28
8 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -46 060 2016: -19 -2 -2 -3 -3 -110 843
Reiug* 8 Plass 533 009
6 år MØRKBR H v.Skibber K. Roe Östersund 0 31/7 - 09 / 3 2140 26,8ag 71
e. Lykkesvarta v. Auvin (S) K. Roe Östersund 1 17/7 - 08 / 3 2140 24,7a 51
Sverige K. Roe Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 01 / 3 2120 26,8 g 50
K. Roe K. Roe Klosterskogen Travbane 1 29/6 - 06 / 2 2100 25,1a 112
Rød m/svart stolpe & krage K. Roe Drammen Travbane 5 17/6 - 02 / 4 2520 29,0 g 214
9 2017: -15 -2 -2 -5 -2 -152 000 2016: -18 -3 -6 -2 -7 -215 000
Lykkerus 9 Plass 625 000
6 år BRUN H v.Lome Kongen G. Gundersen Bjerke Travbane 1 05/8 - 09 / 6 2100 27,6a 13
e. Lykkevinna v. Vinningblesen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 05/7 - 01 / 2 2100 26,3 114
Johan P. Dyring-Trygve Plassen G. Gundersen Drammen Travbane 2 17/6 - 02 / 1 2500 27,0 220
G. Gundersen Trygve Plassen M. Gundersen Jarlsberg Travbane - 03/5 - 05 / 1 2100 dg a 17
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 17/4 - 03 / 9 2120 27,7 g 55