Neste løp >>>
Start ca kl. 18:20 Kvalifisering VG Hoppederby De 6 beste videre til finalen søndag 13. september.

Kaldblods 2100 m. Autostart.
4-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-9 Plass : 2-4-9

1 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -14 -0 -1 -4 -2 -68 364
Tangen Irene 2100 1 Plass 421 498
5 år BRUN HP v.Bork Odin G. Austevoll Momarken Travbane 4 15/8 - 04 / 1 2140 26,4a 285
e. Slogum Il v. Ilmin G. Flåten Östersund 0 31/7 - 06 / 12 2140 26,8a 680
Laila Laane /Stokke G. Flåten Östersund 4 17/7 - 05 / 6 2140 28,8ag 35
G. Austevoll Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 08 / 10 2120 27,2 178
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 22/6 - 05 / 6 2100 26,9a 342
2 2015: -8 -3 -1 -0 -1 -638 468 2014: -11 -4 -1 -3 -2 -328 277
Patsi 2 Plass 966 745
4 år SVART HP v.Åsajerven Ø. Tjomsland Momarken Travbane 1 15/8 - 04 / 7 2140 25,2a 12
e. Tekno Pila v. Lome Elden Ø. Tjomsland Östersund 1 31/7 - 06 / 4 2140 23,9a 46
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Östersund 2 17/7 - 05 / 4 2140 27,6ag 76
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Forus Travbane 5 20/6 - 07 / 6 2060 28,3 241
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 10/6 - 02 / 9 2160 29,6 163
3 2019: -14 -0 -1 -0 -2 -14 000 2018: -18 -0 -0 -0 -8 -28 000
Vertigo Lotta 3 Plass 355 000
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Steine Bergen Travpark 0 13/8 - 08 / 1 2100 31,0 g 188
e. Rei Spika v. Spikeld H. Steine Bergen Travpark 0 16/7 - 08 / 2 2100 dist g 232
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 01 / 6 2120 30,8 340
H. Steine H. Steine Bergen Travpark 4 07/5 - 04 / 2 2100 31,8 687
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bergen Travpark 0 22/3 - 06 / 12 2120 33,0 g 351
4 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -19 000 2016: -6 -2 -0 -0 -4 -110 000
Lille Eline 4 Plass 563 886
6 år BRUN HP v.H.G. Balder E. Høitomt Momarken Travbane 3 15/8 - 04 / 3 2140 26,1a 155
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) M. Ottersen Östersund 6 31/7 - 06 / 1 2140 25,7a 284
Jan Tore Alund /Snertingdal M. Ottersen Östersund 1 17/7 - 05 / 3 2140 27,1a 103
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T) T. Jansson Bollnäs 0 29/6 - 07 / 1 2160 28,5 g 268
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 13/6 - 04 / 9 2160 28,3 143
5 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -2 147 2015: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000
Jerkeld Stjerna 5 Plass 434 439
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Momarken Travbane 0 15/8 - 04 / 2 2140 br a 309
e. Limo Jenta v. Alm Svarten O. Østre Biri Travbane 0 08/11 - 03 / 3 2100 41,8a 134
Jarle Wik-Torill Hansson O. Østre Momarken Travbane 2 18/10 - 06 / 8 2140 30,5a 278
O. Østre Jarle Wik O. Østre Momarken Travbane 6 07/10 - 03 / 7 2140 31,9ag 33
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 0 27/9 - 08 / 8 2100 28,2a 411
6 2017: -10 -0 -0 -2 -5 -41 000 2016: -19 -4 -3 -3 -4 -205 000
Wikvinni 6 Plass 320 715
6 år RØD HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Kala Landbane 1 11/8 - 05 / 5 1900 27,3a 34
e. Marthe Røder v. Røder O. Østre Bjerke Travbane 5 05/8 - 04 / 9 2160 30,0 g 72
Martin Wik /Skjeberg O. Østre Östersund 5 17/7 - 05 / 2 2140 29,6a 912
Å. Tengsareid Martin Wik E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 04/6 - 07 / 3 2100 dg a 52
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/5 - 02 / 1 2140 29,8 52
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -0 -3 -11 000
Global Ruska 7 Plass 268 350
6 år GUL HP v.Horgen Tore T. Wollebæk Östersund 0 31/7 - 06 / 5 2140 26,4a 427
e. Global Linsi v. Lome Elden J. Mjølnerød Östersund 3 17/7 - 05 / 1 2140 28,3ag 23
Edina Ydersbond /Hemnes J. Mjølnerød Bollnäs 4 29/6 - 07 / 2 2160 28,1 261
J. Mjølnerød Ø. Kihlstrøm Romme 2 22/5 - 05 / 3 2160 27,6 88
burgunder m/gul hestesko & to ermringe Ø. Kihlstrøm Gävle 2 23/4 - 07 / 1 2180 27,6 74
8 2016: -9 -2 -0 -0 -1 -53 000 2015: -16 -3 -1 -0 -0 -61 578
Norheim Faksine 8 Plass 195 078
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 1 19/8 - 05 / 1 2640 29,2 g 51
e. Norheim Elle v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 05/7 - 01 / 1 2100 dg 533
Stall Faksine J. Rasmussen Sørlandets Travpark - 28/6 - 05 / 10 1660 g0 g 129
T. Solberg Erik Killingmo (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 13/6 - 04 / 10 2160 32,4 g 88
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 07/6 - 03 / 5 2160 31,7 g 32
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Goroso Gasell 9 Plass 121 500
7 år BRUN HP v.Åsajerven V. Hop Momarken Travbane 0 15/8 - 04 / 6 2140 28,3a 636
e. Valle Møy v. Sjefen V. Hop Bjerke Travbane 6 15/7 - 08 / 7 2140 29,5 g 196
Siv Johanne Ørstad-Morten Rognmo T. Solberg Jarlsberg Travbane - 04/7 - 01 / 10 2120 dg 81
V. Hop Siv Johanne Ørstad V. Hop Jarlsberg Travbane 4 22/6 - 08 / 8 2120 30,9 72
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 3 27/5 - 02 / 7 2140 29,5 g 223
10 2015: -12 -2 -0 -1 -4 -56 953 2014: -7 -1 -0 -0 -3 -25 501
Järvsö Magda* (S) 10 Plass 82 454
4 år SVARTBRUN HP v.Järvsöfaks (S) J. Persson Bollnäs 1 03/8 - 06 / 6 2180 28,8 15
e. Jærvsø Berta* (S) v. Moe Odin J. Persson Bollnäs 1 17/7 - 03 / 8 2140 30,3 57
Sverige J. Persson Rättvik 5 20/6 - 10 / 2 1640 29,8 79
J. Persson J. Olsen Hagmyren 4 11/6 - 08 / 6 2160 31,3 433
blå med gult kryss. K. Åkerlund Bergsåker 7 28/5 - 03 / 3 2160 32,6 g 717
11 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -5 207 2017: -19 -4 -5 -3 -4 -248 315
Romanova* 11 Plass 427 085
7 år BRUN HP v.Moe Odin J. Blekkan Östersund 0 31/7 - 06 / 8 2140 26,1a 897
e. Nordlands Gyda v. Rappfot J. Blekkan Östersund 4 17/7 - 03 / 4 2140 28,9ag 290
Sverige K. Frick Rättvik 8 06/7 - 07 / 14 2160 31,6 558
J. Blekkan K. Frick Rättvik 0 20/6 - 02 / 5 2140 30,0 g 872
Blå m/rød ermstripe + rekl. K. Frick Romme 0 22/5 - 05 / 6 2160 30,5 692