Neste løp >>>
Start ca kl. 18:20 Kvalifisering Finn-Tack Hoppekriterium De 4 beste videre til finalen søndag 13. september.

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-5 Plass : 7-6-5

1 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 500 2018: -32 -2 -2 -5 -12 -114 000
Sylv Svarta 2100 1 Plass 319 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor Å. Tengsareid Forus Travbane 7 28/7 - 01 / 12 2060 33,8 g 144
e. Kap Spika v. Spikeld R. Wiig Sørlandets Travpark 3 17/7 - 01 / 2 2140 31,6 251
Stall Sylv Svarta G. Tollefsen Forus Travbane 7 30/6 - 10 / 10 2060 34,6 g 246
T. Horpestad Tor-Bjørn Horpestad G. Tollefsen Forus Travbane 4 09/6 - 01 / 4 2040 33,6 80
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst G. Tollefsen Forus Travbane 3 26/5 - 01 / 1 2040 33,6 g 335
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Arawan 2 Plass 36 500
5 år BORKET HP v.Lome Elden T. Erga Forus Travbane 2 25/8 - 01 / 5 2060 32,2 45
e. Alva Donna v. Spikeld T. Erga Forus Travbane 3 28/7 - 01 / 9 2040 33,3 106
Rune Erga /Orre T. Erga Sørlandets Travpark 1 26/7 - 01 / 6 2140 33,8 20
T. Erga T. Erga Forus Travbane P 09/6 - 22 / 3 2040 36,5 P
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 14/10 - 22 / 2 1600 46,9 B
3 2019: -5 -2 -0 -1 -0 -51 000 2018: -8 -1 -0 -1 -2 -31 000
Jarli Sota 3 Plass 199 700
7 år SVART HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Biri Travbane 1 14/8 - 09 / 3 2100 35,4 24
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 19/7 - 01 / 11 2120 32,4 724
Ola Rusten /Eina Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 10/7 - 04 / 4 2100 37,5 g 92
Ø. Ruttenborg Ola Rusten Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 21/6 - 22 / 2 2100 39,0 g P
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
4 2016: -6 -0 -1 -1 -2 -16 500 2015: -5 -1 -2 -0 -1 -51 000
Gomnes Prinsessa 4 Plass 67 500
4 år BRUN HP v.Norheim Faksen O. Wassberg Bjerke Travbane 2 05/8 - 01 / 8 2160 30,9 108
e. Gomnes Mi v. Grans Trygg O. Wassberg Bergen Travpark 1 25/6 - 01 / 5 2100 33,4 123
Lars Inge Birkeland-Lars Olav Birkeland R. Hop Bergen Travpark 2 11/6 - 07 / 1 2100 33,0 1030
O. Wassberg Lars Olav Birkeland R. Hop Bergen Travpark 7 31/5 - 01 / 1 2100 41,3 g 255
Rød m/blå ermer, reklame O. Wassberg Bergen Travpark P 21/5 - 20 / 9 2120 41,5 g P
5 2017: -5 -1 -1 -0 -2 -40 000 2016: -7 -0 -1 -1 -1 -16 000
Spikrappa 5 Plass 120 000
5 år BRUN HP v.Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 0 05/8 - 01 / 9 2160 33,9 g 38
e. Risla v. Slogum Jørn E. Høitomt Bjerke Travbane 2 22/7 - 09 / 3 2140 33,0 55
Toni Alexander Aasen /Porsgrunn E. Høitomt Drammen Travbane 2 17/6 - 01 / 2 2100 33,3 47
E. Høitomt Toni Alexander Aasen O. Mikkelborg Drammen Travbane 2 30/5 - 01 / 2 2100 34,9 111
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane P 31/3 - 20 / 2 2100 37,2 P
6 2017: -13 -0 -3 -2 -6 -57 290 2016: -20 -1 -1 -3 -6 -69 814
Lynlinn 6 Plass 268 635
5 år BRUN HP v.Spikeld O. Sagholen Kala Landbane 0 11/8 - 05 / 1 1900 br ag 209
e. Skøilinn v. Skøiar O. Sagholen Årjäng 3 27/7 - 01 / 5 2160 31,1 60
Tim Fiskerud /Hemnes O. Sagholen Biri Travbane 6 10/7 - 04 / 10 2140 34,6 16
O. Sagholen Tim Fiskerud O. Sagholen Årjäng 2 02/7 - 06 / 10 2180 29,9 137
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Årjäng 1 08/6 - 08 / 1 2140 31,8 70
7 2016: -11 -5 -1 -2 -1 -788 000 2015: -10 -2 -4 -2 -2 -454 500
Solvik Faksa 7 Plass 1 242 500
4 år M.BRUN HP v.Voje Faks L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 21/8 - 09 / 12 2140 29,5 72
e. Mona v. Spikeld L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 29/6 - 04 / 6 2100 31,8 88
Stall Solvika L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 28/5 - 07 / 8 2100 32,1 160
L. Kolle Malin Eie L. Kolle Sørlandets Travpark 2 10/5 - 01 / 1 2140 32,3 46
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 17/4 - 01 / 4 2100 33,2 228
8 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -11 -0 -0 -3 -4 -39 000
Herligheten 8 Plass 75 000
5 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Flåten Bjerke Travbane 4 19/8 - 09 / 2 2140 33,5 235
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Momarken Travbane 0 21/7 - 09 / 3 2140 35,0 334
Anita Holm /Vestfossen G. Flåten Drammen Travbane 7 14/7 - 06 / 5 2100 35,7 g 63
G. Austevoll Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 02/7 - 09 / 8 2100 33,9 106
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane P 26/4 - 20 / 8 2120 36,6 P
9 2015: -5 -4 -0 -0 -1 -398 576 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Aase 9 Plass 398 576
3 år SVART HP v.Åsajerven Ø. Tjomsland Dannero 1 08/8 - 04 / 1 2140 26,8a 23
e. Tekno Pila v. Lome Elden Ø. Tjomsland Dannero 1 27/7 - 09 / 3 2140 30,0a 15
Nils Munkhaugen /Melhus Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 31/3 - 08 / 7 2060 30,0 15
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/2 - 07 / 2 2140 31,1 13
mørkblå m/sølv reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 30/11 - 20 / 4 2160 33,6 P