Neste løp >>>
Start ca kl. 18:20 Spor etter grunnlag
MONTÉLØP
Kaldblods 1600 m. Monté Autostart. Maks 10 startende.
5-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-5-6 Plass : 9-5-6

1 2017: -9 -1 -0 -4 -3 -61 000 2016: -20 -2 -3 -0 -7 -112 500
Karmøy Juni 1600 1 Plass 426 500
9 år BRUN HP v.Elding M. Stokke Haugaland Travpark 4 18/8 - 01 / 4 1820 29,0 175
e. Karmøystjerna v. Lasso* (S) M. Stokke Forus Travbane P 21/7 - 21 / 1 2040 31,0 P
Rune Bønes /Bønes G. Tollefsen Forus Travbane 0 20/6 - 07 / 2 2040 31,4 622
M. Stokke Alf Østebø H. Tvedt Bergen Travpark 0 21/5 - 07 / 6 1600 30,3a 96
Hvit m/sølv sidefelt, grønn ermr, rekl H. Tvedt Bergen Travpark 0 11/4 - 07 / 15 1620 28,3 1605
2 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -0 -5 -1 -3 -62 500
Vikar 2 Plass 265 000
8 år BRUN V v.Viggo* L. Larsen Haugaland Travpark - 18/8 - 01 / 3 1820 dg 231
e. Eld Kari* v. Elding L. Larsen Bergen Travpark P 06/8 - 21 / 2 2120 32,4 P
Ida Beate Vikse /Haugesund S. Wassberg Forus Travbane 0 04/8 - 10 / 6 2040 29,4a 206
L. Larsen Ida Beate Vikse (A) S. Wassberg Bergen Travpark - 02/7 - 05 / 3 1600 dg a 53
Rød m/gull sidef,sk.klaff, ermr,hv.kan S. Wassberg Bergen Travpark 3 11/6 - 03 / 11 1600 26,8a 91
3 2015: -9 -0 -0 -1 -0 -4 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Drageblæsen 3 Plass 489 150
15 år BRUN V v.Nordli Svarten J. Landaas Bergen Travpark 0 23/8 - 08 / 3 1600 28,5a 589
e. Mayruletta v. Solett J. Landaas Bergen Travpark 0 11/6 - 09 / 3 2100 28,0a 854
Vidar Drageset-Rune Drageset /Voss V. Steine Bergen Travpark 0 16/5 - 05 / 4 1620 29,7 1465
L. Rotneim Vidar Drageset J. Landaas Bergen Travpark 0 07/5 - 08 / 2 1600 26,9ag 259
gul m/svarte hengsl.,ermstr,belte+mans L. Rotneim Bergen Travpark 3 19/4 - 04 / 11 2160 29,4 634
4 2017: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2016: -11 -0 -0 -0 -3 -10 000
Søndre Prinsen 4 Plass 723 550
14 år BRUNSVART V v.Pål Even Å. Tengsareid Bergen Travpark 5 23/8 - 08 / 7 1600 25,0a 97
e. Søndre Lill v. Atom Vinter E. Høitomt Biri Travbane 0 31/7 - 13 / 6 1620 25,5 125
Stall Sondre P. Buer Forus Travbane 0 20/6 - 09 / 12 1600 24,9a 360
S. Kløften Jan-Eirik Bergesen P. Buer Bergen Travpark 3 07/5 - 08 / 6 1600 26,1a 40
Lysblå,mørkblå kile&und.arm,hv.søm,rek P. Buer Bergen Travpark 3 02/4 - 07 / 7 1600 25,1a 75
5 2017: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2016: -8 -0 -0 -1 -3 -15 000
Seier Kongen 5 Plass 802 452
11 år BRUN V v.Lome Kongen E. Storetvedt Haugaland Travpark 3 18/8 - 01 / 9 1860 26,9 351
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll E. Storetvedt Bergen Travpark 0 09/7 - 03 / 4 2100 25,9a 153
Ine Ådland Skaar-Morten Ådland E. Storetvedt Bergen Travpark 3 21/5 - 04 / 8 2160 27,0 117
E. Storetvedt Ine Ådland Skaar E. Storetvedt Bergen Travpark 7 16/5 - 05 / 8 1640 25,7 130
Gull m/svarte felt,ermr,mansj, rek E. Storetvedt Bergen Travpark 1 19/4 - 04 / 8 2160 27,4 16
6 2018: -5 -0 -2 -0 -1 -21 000 2017: -30 -1 -3 -4 -9 -126 500
Vertigo Bjørn 6 Plass 1 281 500
10 år BRUN H v.Spikeld H. Steine Bergen Travpark 1 23/8 - 08 / 8 1600 23,3a 42
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Momarken Travbane 6 15/8 - 10 / 10 2140 24,7a 492
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark - 06/8 - 05 / 11 2120 dg 73
V. Steine Håkon B. Steine (A) H. Steine Bergen Travpark 5 25/7 - 10 / 10 2120 24,8 1155
Rød m/hvitt kors&mansj,sv.kanter+rekl H. Steine Bergen Travpark 3 09/7 - 03 / 5 2100 25,0a 69
7 2017: -3 -0 -1 -1 -0 -17 000 2016: -15 -1 -2 -3 -6 -72 500
Komnes Judo 7 Plass 947 225
13 år BRUN V v.Spikeld T. Erga Forus Travbane 2 25/8 - 02 / 7 2040 25,1a 45
e. Sambas Stjerna v. Alm Rigel T. Erga Bergen Travpark 0 06/8 - 05 / 10 2120 28,5 g 111
Anette Erga /Orre P. Erga Forus Travbane 4 04/8 - 02 / 8 2080 26,3 123
C. Sund Tom Erga (T) K. Kvasnes Sørlandets Travpark 1 17/7 - 03 / 9 2160 26,1 g 21
Svart m/hv.ermr/sidef/rekl,rød søm T. Erga Bergen Travpark 3 25/6 - 02 / 5 2640 27,6 73
8 2018: -5 -1 -1 -0 -3 -43 500 2017: -24 -4 -1 -6 -7 -152 000
Vertigo Prins 8 Plass 1 697 272
10 år LYSBRUN H v.Spikeld S. Wassberg Haugaland Travpark 1 18/8 - 02 / 4 1840 24,2 g 50
e. Håketine v. Bork Rigel G. Austevoll Momarken Travbane 2 15/8 - 10 / 1 2140 24,3a 271
Kjell Sunde-Roy Espedal H. Steine Bergen Travpark P 06/8 - 21 / 3 2120 30,3 P
H. Steine Kjell Sunde (A) S. Wassberg Forus Travbane 2 04/8 - 02 / 7 2080 26,0 45
Grønn m/hvitt plusstegn & mansjetter S. Wassberg Forus Travbane 0 09/6 - 03 / 7 2060 26,7 16
9 2018: -4 -4 -0 -0 -0 -256 000 2017: -18 -9 -2 -4 -2 -800 000
Ulsrud Tea 9 Plass 5 302 554
11 år SVART HP v.Åsajerven K. Kvasnes Haugaland Travpark 1 18/8 - 01 / 10 1860 24,9 10
e. Nebbenes Tea v. Elding K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 12/8 - 01 / 10 2200 23,8 10
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Sørlandets Travpark 2 18/7 - 06 / 11 2140 24,0a 39
K. Kvasnes Ove Kenneth Karlsen (T) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 03/7 - 14 / 9 1609 20,4a 15
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek S. Wassberg Bjerke Travbane 3 14/6 - 09 / 8 1609 20,2a 1055