<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2
SPAREBANK1 HORTEN's LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 850.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-9-3 Plass : 4-9-3

1 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -2 -1 -1 -26 000
Stjerne Ask 2100 1 Plass 719 680
12 år BRUN H v.Moe Odin E. Hafskjold Bjerke Travbane 5 12/8 - 01 / 7 2160 27,2 1558
e. Kalsstjerna v. Korbest Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 26/7 - 06 / 8 1640 25,5 587
Asbjørn Bakkeland-Linda Bakkeland N. Holm Sørlandets Travpark 5 17/7 - 03 / 3 2140 27,9 691
G. Flåten Thore Hansen J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 14 / 5 1609 dist a 778
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 12/6 - 04 / 10 2120 27,4 669
2 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -18 250 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Henrik 2 Plass 681 559
13 år BRUN H v.Kos Knekten C. Antonsen Bjerke Travbane 0 05/8 - 06 / 3 2140 26,7 1111
e. Oddevinni v. Elding C. Antonsen Bjerke Travbane 0 22/7 - 08 / 5 2140 26,9 g 373
Ragnhild Stellander-Uno Gjerstad C. Antonsen Momarken Travbane 5 14/7 - 02 / 9 2140 26,3a 223
T. Solberg Erik Skaug (A) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 04 / 13 2120 27,5 322
Blå m/gull seler&stjerner, reklame L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 28/5 - 09 / 1 2100 27,1 g 512
3 2016: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -30 500
Jeppes Odin 3 Plass 704 652
14 år SVART V v.Moe Odin S. Bendiksen Bjerke Travbane 0 05/8 - 06 / 4 2140 27,6 777
e. Aksvarta v. Finstad Per S. Bendiksen Momarken Travbane 2 14/7 - 02 / 3 2140 26,0a 429
Reidar Mangelrød /Larvik S. Bendiksen Kongsvinger Travbane 6 01/7 - 08 / 15 1620 25,0 438
S. Bendiksen S. Bendiksen Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 04 / 9 2120 27,9 1313
Svart m/grønne ermer, sv. mansj, rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 04/6 - 05 / 10 1720 26,5 g 665
4 2018: -11 -3 -1 -2 -4 -179 240 2017: -15 -0 -2 -4 -5 -69 491
Storm Odd 4 Plass 1 573 358
10 år BRUN H v.Storm Jo U. Eriksson Östersund 0 31/7 - 04 / 8 2140 24,8a 740
e. Søstra v. Elding T. Jansson Oviken 2 21/7 - 04 / 6 2120 26,7 26
Ola Martin Foss /Fannrem B. Garberg Jarlsberg Travbane - 05/7 - 03 / 10 1609 g0 ag 182
E. Høitomt Ola Martin Foss B. Garberg Leangen Travbane 5 28/6 - 05 / 7 2140 23,2a 196
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Solhus Orkdal Tråvpark 2 26/6 - 05 / 7 2140 27,3 19
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000
Johan Herbjørn 5 Plass 710 500
12 år MØRKBR V v.Spikeld J. Undem Sørlandets Travpark 0 16/8 - 07 / 4 1640 25,7 266
e. Høiby Tina v. Troll Jahn J. Undem Sørlandets Travpark 0 02/8 - 06 / 9 1660 24,8 650
Ida-Helen M. Andersen /Birkeland J. Undem Sørlandets Travpark 0 26/7 - 06 / 4 1640 28,7 g 170
J. Undem J. Undem Sørlandets Travpark 3 12/7 - 04 / 5 1660 25,1 g 161
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 0 28/6 - 03 / 6 2180 25,5 372
6 2016: -5 -1 -0 -0 -3 -34 488 2015: -6 -1 -1 -0 -3 -65 500
Holterjerven 6 Plass 723 176
8 år SVART H v.Åsajerven O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 22/7 - 08 / 2 2140 dgp 29
e. Nanna Mollyn v. Elding O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 14/7 - 02 / 7 2140 25,8a 26
Stall Holter O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 03/9 - 06 / 11 1609 23,3a 123
K. Johansen Kjell Dolvik O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 2 14/8 - 05 / 6 1700 26,3 78
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 06/8 - 06 / 1 2100 26,3a 66
7 2016: -12 -1 -0 -0 -2 -39 000 2015: -13 -0 -0 -1 -0 -6 000
Kosak 7 Plass 597 887
11 år SVART V v.Sjefen F. Mjølnerød Biri Travbane 0 14/8 - 08 / 1 2100 29,1 g 287
e. Paja Sokka v. Pajaprins F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 05/8 - 06 / 2 2140 27,0 g 972
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Biri Travbane 0 31/7 - 13 / 1 1600 26,5 360
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 14/7 - 02 / 1 2140 27,1a 801
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 24/6 - 08 / 8 2100 29,3ag 772
8 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -7 145 2016: -5 -1 -1 -1 -1 -86 951
Ekeld 8 Plass 743 431
7 år SVART V v.Lome Elden G. Austevoll Bergen Travpark 0 25/7 - 10 / 8 2120 25,0 375
e. Jima v. Jillmin G. Austevoll Momarken Travbane - 23/6 - 02 / 4 2160 dg 84
Heidi Johansen /Eidsberg G. Austevoll Biri Travbane 0 09/5 - 10 / 5 3120 28,3 190
G. Austevoll Morten Wik G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 03/5 - 02 / 1 2100 25,3a 48
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 6 18/4 - 10 / 4 2100 24,5ag 120
9 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Slåttodin 9 Plass 744 181
12 år RØD H v.Moe Odin B. Goop Åmål 5 17/6 - 05 / 6 2120 26,2 246
e. Bork Lita v. Bork Rigel L. Kolle Sørlandets Travpark 0 16/5 - 02 / 4 1640 25,9 g 267
Bjørn Inge Ramstad-Berit Slåtto Neerbye L. Kolle Bjerke Travbane 0 29/4 - 08 / 5 1609 23,3ag 103
T. Borg Bjørn-Inge Ramstad P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 19/5 - 04 / 12 2140 27,5ag 759
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 02/5 - 21 / 3 2120 30,8 P
10 2017: -3 -1 -0 -1 -0 -24 000 2016: -17 -1 -0 -0 -9 -51 500
Arnblessen 10 Plass 749 428
12 år SVART H v.Lome Elden E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 16/8 - 07 / 7 1640 25,2 60
e. Heliblessa v. Braute E. Høitomt Sørlandets Travpark - 02/8 - 06 / 7 1640 dg 65
Gunnleif Reinertsen-Bård Hjortnes E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 26/7 - 06 / 3 1640 25,0 221
Å. Tengsareid Anne Grete Rasmussen (T) A. Rasmussen Sørlandets Travpark 0 17/7 - 03 / 1 2140 30,0 214
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Momarken Travbane 6 14/7 - 02 / 2 2140 26,4a 45
11 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -15 -0 -0 -2 -3 -27 000
Art Haaken 11 Plass 789 307
9 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 1 02/8 - 06 / 5 1640 24,9 18
e. Jerkila v. Lome Elden L. Kolle Sørlandets Travpark 1 26/7 - 06 / 2 1640 24,5 18
Janne Pauline Skaane-Christoffer R. Eriksen P. Buer Sørlandets Travpark 0 28/6 - 03 / 7 2180 24,8 28
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Forus Travbane 3 20/6 - 09 / 2 1600 23,4a 27
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 30/5 - 05 / 12 1720 24,5 26