<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V5-3
V75-1
FLÅ BIL OG TRAKTOR AS' LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr., 40 m. ved 650.001 kr., 60 m. ved 1.100.001 kr.
3-15-årige.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-6-2 Plass : 10-6-2

1 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -13 000 2016: -18 -1 -2 -3 -6 -81 000
Haugestad Jon 2100 1 Plass 408 000
9 år MØRKBR H v.Lex Jon E. Gravdal Bjerke Travbane 0 19/8 - 08 / 1 2140 26,6 885
e. Dora Mi v. Alm Hellin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 5 07/8 - 04 / 9 2640 28,2 350
Eivind Gravdal /Hof H. Eggen Biri Travbane - 01/8 - 08 / 1 2100 dg a 276
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 4 22/7 - 04 / 9 2100 27,7a 537
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Momarken Travbane 0 07/7 - 06 / 5 2140 29,3a 210
2 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 2 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Sørlandets Travpark 5 02/8 - 03 / 8 2160 27,0 333
e. Lex Nina v. Bork Rigel K. Hauge Bjerke Travbane 2 29/7 - 05 / 1 2140 28,3 177
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Sørlandets Travpark 2 18/7 - 03 / 6 1609 26,9ag 52
K. Hauge Torstein Jørgensen K. Hauge Sørlandets Travpark 5 28/6 - 03 / 1 2140 26,4 g 333
Hvit m/blå erm-/sidefelt, reklame K. Hauge Sørlandets Travpark 6 16/6 - 07 / 4 2140 26,9 427
3 2015: -7 -0 -0 -0 -3 -17 000 2014: -15 -3 -4 -1 -4 -163 000
Finstad Jerken 3 Plass 331 145
6 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Kala Landbane 4 11/8 - 06 / 6 1920 27,7 g 105
e. Engelund Lappa v. Lapp Nils (S) O. Østre Färjestad 0 27/4 - 09 / 1 2660 br g 209
Stian Gudim Wik /Skjeberg L. Kolle Bjerke Travbane 0 01/4 - 04 / 6 2600 29,0a 261
O. Østre Jarle Wik L. Kolle Drammen Travbane 0 14/3 - 10 / 2 2100 27,6 g 625
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 27/2 - 02 / 2 2100 28,9a 15
4 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -12 000 2018: -11 -0 -0 -6 -3 -49 000
Kodran 4 Plass 578 383
10 år MØRKBR H v.Lome Elden M. Gundersen Biri Travbane - 01/8 - 08 / 10 2100 g0 ag 38
e. Korra v. Kos Knekten E. Høitomt Harstad Travpark 1 11/7 - 07 / 7 2040 26,7 13
Even Opheim Alm /Gran G. Gundersen Leangen Travbane 1 27/6 - 08 / 6 2140 25,4ag 30
G. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 12/6 - 07 / 4 2600 27,3 50
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 1 22/5 - 05 / 5 2100 26,6a 26
5 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Røste Lill 2120 1 Plass 645 500
12 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) K. Lunde Biri Travbane 3 14/8 - 08 / 2 2100 27,3 g 63
e. Eldsokka v. Elding K. Lunde Bjerke Travbane 1 29/7 - 05 / 11 2160 27,5 g 74
Geir Lunde-Kåre Maagaard K. Lunde Momarken Travbane 4 14/7 - 02 / 8 2140 26,2a 92
K. Lunde Geir Lunde K. Lunde Kongsvinger Travbane 5 01/7 - 08 / 10 1620 24,7 73
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man K. Lunde Bjerke Travbane 2 24/6 - 08 / 6 2100 26,9a 123
6 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -31 991 2017: -13 -4 -2 -1 -5 -219 545
Gandolf 2 Plass 1 071 895
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld P. Midtfjeld Leangen Travbane 4 08/8 - 07 / 12 1640 23,9a 54
e. Slogum Mi v. Pilmin O. Sagholen Årjäng 2 11/7 - 09 / 6 2160 24,8 138
Sverre Klemetsdal /Tranby O. Sagholen Årjäng 0 21/5 - 05 / 1 2140 29,4 g 21
O. Sagholen Sverre Klemetsdal O. Sagholen Biri Travbane 6 09/5 - 10 / 4 3100 27,0 108
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Färjestad 2 27/4 - 09 / 5 2680 26,6 36
7 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -19 500 2018: -20 -0 -0 -2 -5 -30 491
Tallas 3 Plass 676 491
12 år BRUN H v.Elding J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 06 / 5 2100 26,7a 22
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 17/7 - 09 / 9 1609 24,2a 80
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 28/6 - 03 / 5 2180 24,6 69
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 1 03/6 - 05 / 10 2100 25,3a 517
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane 0 30/5 - 05 / 9 1720 27,3 g 310
8 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -38 500 2018: -7 -0 -1 -1 -1 -26 000
Alsaker Piril 2140 1 Plass 1 837 122
12 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) V. Hop Biri Travbane 0 01/8 - 04 / 1 2100 24,0 g 317
e. Thuli Pila v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 22/7 - 08 / 10 2160 25,0 81
Arthur Bø /Bø I Telemark Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 09/7 - 03 / 7 2100 24,9a 32
V. Hop Arthur Bø (T) T. Borg Bjerke Travbane 0 18/4 - 10 / 9 2100 25,0a 390
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 0 04/4 - 10 / 8 2120 26,0 124
9 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2016: -23 -2 -3 -1 -7 -115 785
Nordby Ask 2 Plass 823 523
8 år SVART V v.Briskeby Philip T. Solberg Bjerke Travbane 3 05/8 - 06 / 1 2140 24,7 53
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) O. Østre Bergen Travpark 4 25/7 - 10 / 9 2120 24,7 530
Carl Gunnar Myhre /Larvik T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 23/5 - 04 / 8 2100 26,0 70
T. Solberg Petter Glittum (T) T. Borg Bergen Travpark 2 16/5 - 09 / 1 2600 25,0a 164
Blå m/gull seler&stjerner, reklame M. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 03/5 - 02 / 2 2100 25,6a 146
10 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -12 000 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000
Jærvsø Ole 3 Plass 1 136 626
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) H. Holm Momarken Travbane 1 15/8 - 10 / 3 2140 24,0a 44
e. Rapptora v. Åsrapp H. Holm Biri Travbane 1 31/7 - 13 / 8 1620 23,3 25
Italy Stable & Roy Karlsen H. Holm Bjerke Travbane 1 22/7 - 08 / 9 2160 24,1 76
H. Holm Erik Killingmo (T) J. Dagsvold Drammen Travbane N 24/2 - 21 / 2 2120 br g N
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 14/2 - 04 / 11 1620 28,4 287