<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
Stallmannsløp

Varmblods 2100 m. Voltestart.
3-12-årige høyest 108.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-11-3 Plass : 9-11-3

1 2019: -5 -0 -0 -0 -4 -12 679 2018: -20 -0 -1 -0 -13 -40 523
C.C. Siri 2100 1 Plass 210 438
8 år MØRKBR HP v.Kings Sugarboy (S) K. Brenden Bjerke Travbane 6 13/8 - 05 / 11 2100 16,9a 342
e. C.C. Paradise v. Supergill* (US) K. Brenden Bjerke Travbane 0 29/7 - 02 / 9 2160 17,8 298
Leif Brenden-Odd Brenden K. Brenden Drammen Travbane 4 23/7 - 04 / 1 1700 17,8 58
K. Brenden Leif Brenden K. Brenden Biri Travbane 0 10/7 - 03 / 12 1609 16,5a 430
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Momarken Travbane 0 30/6 - 02 / 5 1640 14,9a 720
2 2018: -10 -0 -0 -1 -1 -12 000 2017: -16 -0 -0 -0 -1 -2 000
Red's Chipchip 2 Plass 127 000
11 år BRUN V v.Chipmate* (US) J. Larsen Momarken Travbane 0 15/8 - 02 / 4 1640 16,8a 435
e. She's Red v. Gunslinger Spur (US) J. Larsen Drammen Travbane 5 23/7 - 04 / 6 1720 16,9 581
Jan Enok Arnesen /Rygge J. Larsen Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 04 / 3 2100 16,5a 871
H. Tvedt Jan Enok Arnesen D. Dalen Bjerke Travbane 0 11/6 - 01 / 7 2100 17,2a 219
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Jarlsberg Travbane 4 23/5 - 03 / 2 2100 16,3a 478
3 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -1 -8 -36 000
Mr. Beach 3 Plass 230 000
10 år BRUN V v.Adams Hall* (US) M. Strand Klosterskogen Travbane 3 30/7 - 04 / 1 2100 17,1a 65
e. Mussi Denn (DE) v. Arnaqueur* (FR) M. Strand Momarken Travbane 0 21/7 - 05 / 4 1640 16,1a 125
Øivind Strand-Morten Strand M. Strand Jarlsberg Travbane 6 03/7 - 04 / 12 2100 15,5a 554
C. Kjenner Øivind Strand E. Høitomt Bjerke Travbane 5 25/6 - 04 / 3 1609 15,6a 58
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Jarlsberg Travbane 2 29/5 - 03 / 10 2100 18,0a 386
4 2017: -7 -2 -0 -0 -2 -51 636 2016: -11 -1 -1 -0 -5 -43 000
Super Julio 4 Plass 168 505
8 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) J. Eilertsen Drammen Travbane 4 28/7 - 01 / 3 2100 18,4a 131
e. Superina Land v. Super News (US) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane P 06/7 - 20 / 2 2100 20,1 P
Lamvik Project S. Weberg Årjäng 8 10/6 - 09 / 3 2160 18,5 513
J. Eilertsen Silje Bugge S. Weberg Klosterskogen Travbane 0 03/6 - 02 / 7 1700 18,9 139
Todelt svart/gull, hvit kant S. Eilertsen Momarken Travbane 4 11/5 - 08 / 4 2140 19,4 159
5 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -14 -1 -0 -2 -3 -28 000
L.A. Calling 5 Plass 51 738
6 år BRUN V v.Cigar Bar (US) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 02 / 3 2100 18,2 g 417
e. Mucho Viento (US) v. Mr. Vic* (US) J. Undem Sørlandets Travpark 0 26/7 - 05 / 10 2140 19,2a 225
Karl Sigvart Arnesen /Skien T. Solberg Biri Travbane 1 10/7 - 09 / 6 2120 17,7 86
D. Dalen Karl Sigvart Arnesen J. Undem Klosterskogen Travbane 6 29/6 - 07 / 8 1700 17,1a 1226
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Undem Klosterskogen Travbane - 18/6 - 03 / 3 1700 dg a 203
6 2017: -14 -0 -0 -1 -4 -16 000 2016: -16 -0 -0 -0 -4 -10 000
American 6 Plass 117 500
9 år BRUN V v.Angus Hall* (US) E. Vinvand Sørlandets Travpark 0 12/7 - 03 / 5 2160 br rg 976
e. Helina Land v. Speedy Tomali (US) S. Løvvold Klosterskogen Travbane 7 29/6 - 03 / 11 1700 17,1a 321
Ingeborg Knutsen /Birkeland K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 16/6 - 08 / 4 1609 16,4a 148
O. Kjenner Kari Anne Knutsen (T) K. Johansen Sørlandets Travpark 0 01/11 - 02 / 6 1609 br ag 189
Svart m/oransje stolpe,rekl. E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 12/10 - 03 / 6 1609 16,8a 283
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Solliedox 7 Plass 232 000
8 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 01 / 11 1700 16,9a 151
e. Twisty v. Gunslinger Spur (US) V. Hop Momarken Travbane 4 21/3 - 02 / 8 1640 16,0a 755
Asbjørn Lognvik-Eldbjørg Lognvik T. Borg Drammen Travbane 4 09/3 - 05 / 5 2100 17,2a 200
A. Akselsen Asbjørn Lognvik T. Borg Klosterskogen Travbane 6 11/12 - 01 / 12 2100 19,2a 165
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 24/11 - 01 / 6 2100 18,7a 75
8 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -7 -0 -1 -0 -3 -16 000
Playful Lavec 8 Plass 105 000
5 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) L. Kolle Momarken Travbane 0 15/8 - 02 / 10 1640 16,4a 73
e. Joyful Lavec (US) v. Enjoy Lavec* (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 07/8 - 06 / 6 1609 15,0ag 144
Truls Roar Wivestad /Horten K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 30/7 - 04 / 5 2100 17,4a 91
K. Kvasnes Truls Roar Wivestad L. Kolle Momarken Travbane 0 14/7 - 06 / 11 2140 17,3a 70
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek L. Kolle Momarken Travbane 5 18/10 - 09 / 11 2140 17,0a 265
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 000
Last Hooray 9 Plass 250 000
8 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 3 16/8 - 06 / 8 1609 14,2a 129
e. Dream Lashes v. Victory Abroad* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 10/8 - 02 / 7 2100 17,9 20
Frank Ringheim /Hylkje L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 30/7 - 06 / 3 2100 17,1a 61
J. Rasmussen Tor Olaf Halle (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 29/6 - 07 / 7 1700 16,9ag 49
blå m/bred gul v-formet stolpe J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 5 29/5 - 03 / 7 2100 18,3a 225
10 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -9 000 2016: -22 -0 -2 -2 -10 -54 000
Utopia Zafirah 10 Plass 130 924
7 år BRUN HP v.Steinlager (S) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 02 / 5 2100 18,9 g 508
e. Irma Tilly (S) v. Coktail Jet (FR) J. Hansen Drammen Travbane 5 28/7 - 01 / 6 2100 18,4a 91
Jeanette Ryen /Barkåker D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 06/7 - 06 / 11 1700 17,6a 173
S. Eilertsen Jeanette Ryen J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 6 22/6 - 04 / 1 2100 16,7a 715
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 04/6 - 09 / 10 2100 17,3a 567
11 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -1 -1 -1 -6 -50 500
Seabreeze Ås (US) 11 Plass 360 367
8 år RØD HP v.Deweycheatumnhowe* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 7 09/8 - 04 / 4 2100 19,5ag 50
e. Wingait Ås (S) v. Mack Lobell* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 30/7 - 06 / 8 2100 17,3ag 298
Helge Ellefsen /Porsgrunn G. Austevoll Bjerke Travbane 2 09/7 - 01 / 1 2600 18,2a 27
M. Høitomt Helge Ellefsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 16/6 - 04 / 12 2100 17,2a 73
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek G. Austevoll Bjerke Travbane 0 03/6 - 07 / 9 2100 16,2a 99
12 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -19 -0 -1 -0 -4 -17 000
Miss Graceful* (S) 12 Plass 66 885
7 år BRUN HP v.Mr. Pine Chip (US) N. Holm Kala Landbane 0 11/8 - 04 / 3 1900 19,5ag 209
e. Little Donna (S) v. Alf Palema* (US) O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 06 / 6 2100 17,7a 584
Sverige O. Kjenner Momarken Travbane 0 14/7 - 06 / 6 2140 17,5a 729
K. Pedersen Asbjørn Eng O. Kjenner Momarken Travbane - 30/6 - 05 / 2 2140 dg a 438
Hvit m/blå sk.stk,ermer&sidefelt, rekl M. Gundersen Momarken Travbane 0 09/6 - 01 / 8 2140 16,9a 1072