<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1


Kaldblods 2100 m. Voltestart.
3-15-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-3-8 Plass : 7-3-8

1 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -19 500 2016: -18 -0 -5 -3 -5 -78 000
Ty Linn 2100 1 Plass 257 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder D. Dalen Drammen Travbane 2 03/8 - 06 / 3 1700 28,0 109
e. Ty Ina v. Rigel Jo O. Mikkelborg Biri Travbane 4 10/7 - 07 / 6 1609 27,3a 152
Nils-Ole Robøle /Heggenes N. Frøhaug Biri Travbane 1 21/6 - 03 / 1 2100 32,9a 59
G. Austevoll Nils-Ole Robøle H. Tvedt Bergen Travpark 6 06/6 - 05 / 8 2100 30,0a 279
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Kvasnes Klosterskogen Travbane - 28/5 - 04 / 1 2100 dg a 72
2 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -28 500 2017: -13 -0 -0 -3 -7 -38 000
Aarbakks Spidi 2 Plass 246 750
10 år LYSBRUN HP v.Kasper Mollyn O. Østre Drammen Travbane 1 03/8 - 06 / 1 1700 28,0 280
e. Stjernedokka v. Bestjerker O. Østre Klosterskogen Travbane 3 06/7 - 07 / 5 1700 27,6a 656
Jostein Mastereid-Anniken Mastereid O. Østre Sørlandets Travpark 0 22/2 - 02 / 8 2140 33,2ag 121
O. Østre Anniken Mastereid A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 14/2 - 08 / 8 2100 32,9a 577
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 2 13/1 - 07 / 1 1640 30,1a 84
3 2019: -9 -3 -2 -1 -2 -88 000 2018: -21 -6 -5 -2 -5 -170 000
Art Skogfari 3 Plass 572 379
8 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Kala Landbane 2 11/8 - 02 / 7 1900 28,8a 20
e. Schumina v. Schuvar E. Høitomt Momarken Travbane 4 21/7 - 02 / 6 2140 28,1a 17
Hilde Kristin Monstad-Magnus Skare E. Høitomt Kongsvinger Travbane 1 01/7 - 03 / 11 1600 26,3a 36
E. Høitomt Pål Sem (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 12/6 - 05 / 12 2120 28,6 29
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 1 02/6 - 04 / 8 2140 29,5a 22
4 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 4 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Kala Landbane 0 11/8 - 02 / 8 1900 29,5a 602
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Bjerke Travbane 0 13/6 - 04 / 5 2140 dist g 270
Sverige D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 28/5 - 04 / 9 2100 31,2a 107
V. Hop Lars M. Søvik (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 14/5 - 05 / 8 2100 29,8 97
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 09/4 - 03 / 8 2120 30,8 g 44
5 2015: -7 -0 -0 -0 -2 -5 000 2014: -7 -1 -1 -1 -1 -33 924
Bjønnum Ty 5 Plass 104 360
7 år SVART V v.Fakse* (S) K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 30/7 - 02 / 4 1609 27,8a 65
e. Brødsjø Terna v. Elding K. Ødegaard Årjäng 0 11/7 - 12 / 6 1640 30,9ag 184
Stall Jens Fredr. D.Y. & K.A. Ødegaard K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 6 19/5 - 04 / 10 1700 30,1ag 183
K. Ødegaard K. Ødegaard Färjestad 0 19/1 - 02 / 2 1680 34,7 37
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 21/11 - 02 / 4 1660 32,5 g 60
6 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 6 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin K. Johansen Bjerke Travbane 5 13/8 - 04 / 2 1609 27,3a 194
e. Gik Mina v. Ilmin D. Dalen Bjerke Travbane 0 30/7 - 02 / 2 1609 27,9a 97
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 06/7 - 07 / 12 1700 28,2a 613
D. Dalen Bjørn Larsen (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 29/6 - 05 / 6 2100 29,5 267
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Espedal Drammen Travbane 7 17/6 - 04 / 11 2100 28,4a 1032
7 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -56 633 2018: -16 -2 -1 -3 -7 -430 747
Ingbest 7 Plass 3 170 120
7 år SVART H v.Dotterud Teddy T. Solberg Sørlandets Travpark 1 18/7 - 04 / 4 2160 27,4 51
e. Ing May v. Elding T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 02/7 - 05 / 8 2120 28,0 120
Ragnar Løvseth /Skien S. Jessen Klosterskogen Travbane 5 18/6 - 05 / 9 1700 29,7a 103
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) S. Jessen Jarlsberg Travbane 4 23/5 - 01 / 5 2120 29,8 209
Blå m/gull seler&stjerner, reklame S. Jessen Drammen Travbane 1 12/5 - 02 / 4 2100 32,8 39
8 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 8 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Kala Landbane 0 11/8 - 06 / 1 1900 29,1 227
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 05 / 8 2540 29,6 334
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Biri Travbane 3 24/7 - 10 / 4 2100 29,2a 597
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 16/7 - 05 / 2 1609 27,5a 183
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 0 28/6 - 05 / 3 1660 28,6 188
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -1 -2 -58 000
Søndre Lynet 9 Plass 268 004
8 år MØRKBR V v.Feseth Lynet L. Kolle Sørlandets Travpark - 02/8 - 07 / 2 2140 dg 51
e. Søndre Donna v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark 3 26/7 - 02 / 8 2680 30,8 g 46
Arnfinn Bruflodt /Grimstad L. Kolle Sørlandets Travpark 6 17/7 - 07 / 6 2660 29,6 g 136
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 06/7 - 07 / 11 1700 27,6a 482
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 4 16/6 - 05 / 12 2180 28,1 76
10 2019: -8 -0 -2 -1 -3 -32 500 2018: -11 -1 -2 -2 -5 -63 500
Loken 10 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Neslands Loke M. Pedersen Drammen Travbane - 17/6 - 04 / 6 2100 dg a 908
e. Mai Bausa v. Elding M. Pedersen Bjerke Travbane 0 10/6 - 05 / 5 2100 28,9a 370
Anette Skulbru-Benedikte M. Skulbru T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 19/5 - 04 / 4 1700 32,5ag 79
Å. Tengsareid Gunn Snøås K. Kvasnes Sørlandets Travpark 4 10/5 - 06 / 9 2660 30,5 64
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 4 03/5 - 05 / 9 2100 28,7a 105
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000
Drosen 11 Plass 173 500
15 år MØRKBR V v.Bokli Balder J. Gaustad Bjerke Travbane 4 13/8 - 04 / 12 1609 27,3a 577
e. Huldre Drosi v. Korbest Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 02/8 - 07 / 4 2140 28,8 392
Halvor Smeland /Flatdal J. Gaustad Bjerke Travbane 0 22/4 - 03 / 6 1609 28,8a 913
J. Gaustad Halvor Smeland J. Gaustad Drammen Travbane 7 17/3 - 04 / 8 1700 30,5a 662
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 04 / 3 1700 30,2ag 437
12 2016: -12 -0 -0 -2 -6 -33 181 2015: -24 -2 -3 -2 -9 -93 504
Prins Odin 12 Plass 213 326
7 år RØD V v.Moe Odin M. Amundsen Drammen Travbane 0 03/8 - 01 / 3 2120 32,7 g 502
e. Athene Jenta v. Lettvinn O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 30/7 - 02 / 3 1609 29,9ag 50
Knut Engen /Skreia M. Amundsen Momarken Travbane P 14/7 - 21 / 4 2160 39,4 P
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Biri Travbane 0 22/5 - 05 / 6 2100 29,8a 308
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 3 05/5 - 03 / 4 2140 30,2a 289