<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V76-7
V5-4
DD-2


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr.
3-15-årige høyest 525.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-6-9 Plass : 13-6-9

1 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -13 000 2016: -18 -1 -2 -3 -6 -81 000
Haugestad Jon 2140 1 Plass 408 000
9 år MØRKBR H v.Lex Jon E. Gravdal Jarlsberg Travbane 5 07/8 - 04 / 9 2640 28,2 350
e. Dora Mi v. Alm Hellin H. Eggen Biri Travbane - 01/8 - 08 / 1 2100 dg a 276
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 4 22/7 - 04 / 9 2100 27,7a 537
E. Gravdal E. Gravdal Momarken Travbane 0 07/7 - 06 / 5 2140 29,3a 210
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Sørlandets Travpark 0 16/6 - 07 / 9 2140 27,8 198
2 2015: -8 -0 -0 -1 -3 -16 000 2014: -10 -0 -1 -1 -4 -31 500
Engtun Blesen 2 Plass 350 000
9 år BRUNSVART H v.Steinsvad Eld V. Hop Drammen Travbane 3 09/8 - 03 / 7 1700 26,8a 220
e. Gulheim Vesla v. Minpil H. Holm Biri Travbane 0 22/5 - 07 / 11 2100 br a 131
Arne Bjerkely /Jevnaker H. Holm Bjerke Travbane 0 13/5 - 03 / 9 2600 30,6a 189
H. Holm Arne Bjerkely H. Holm Bjerke Travbane 5 15/4 - 06 / 11 2100 27,0a 1074
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 6 01/4 - 04 / 10 2600 28,1a 590
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Anton 3 Plass 398 000
10 år RØD H v.Steinsvad Eld G. Austevoll Drammen Travbane 5 09/8 - 03 / 2 1700 26,9ag 70
e. Myrviks May v. Braute O. Kjenner Momarken Travbane 0 21/7 - 07 / 8 2140 br ag 156
Mari Knutsen /Gran E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 06 / 8 2120 28,0 g 60
O. Kjenner Erling Knutsen E. Høitomt Biri Travbane 0 21/6 - 07 / 6 1609 26,7ag 64
Svart m/oransje stolpe,rekl. E. Høitomt Bjerke Travbane 3 03/6 - 05 / 4 2100 25,7a 116
4 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -12 500 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -19 000
Eldjon 4 Plass 361 192
9 år MØRKBR H v.Elding O. Sagholen Drammen Travbane 6 09/8 - 03 / 1 1700 27,1a 83
e. Slogum Marte v. Lappe Troll* E. Bergløf Årjäng - 11/7 - 09 / 7 2160 dg 386
Bjørn Dingstad /Kråkstad O. Sagholen Jarlsberg Travbane - 04/7 - 06 / 10 2120 g6 g 30
O. Sagholen Bjørn Dingstad O. Sagholen Åmål 2 17/6 - 05 / 4 2080 26,9 44
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 2 02/6 - 07 / 11 1640 27,0a 30
5 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -1 -6 000
Gurifax 5 Plass 517 000
12 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) E. Høitomt Drammen Travbane 1 09/8 - 03 / 5 1700 26,5a 19
e. Kos Jenta v. Troll Jahn M. Høitomt Biri Travbane 4 01/8 - 08 / 9 2100 26,9a 51
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein E. Høitomt Momarken Travbane 1 07/7 - 06 / 8 2140 26,5a 60
E. Høitomt Stein Guriby T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 29/6 - 06 / 3 2100 25,8a 38
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Malmin Biri Travbane 2 21/6 - 07 / 10 1609 26,2a 126
6 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -122 000 2018: -20 -8 -2 -2 -5 -421 838
Valle Mattis 6 Plass 1 069 338
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) O. Kjenner Biri Travbane 2 01/8 - 08 / 2 2100 26,6a 51
e. Sunnmørsjenta v. Elding K. Johansen Momarken Travbane 3 21/7 - 07 / 7 2140 27,0ag 62
Morten Lien /Begna O. Kjenner Klosterskogen Travbane 1 06/7 - 08 / 2 1700 25,2a 15
K. Johansen Brynjulf Bjørge K. Johansen Biri Travbane 0 21/6 - 07 / 7 1609 27,0ag 47
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bergen Travpark 2 06/6 - 06 / 13 2620 27,3 73
7 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -20 -2 -3 -0 -9 -119 000
Gjøndin 7 Plass 477 500
8 år MØRKBR H v.Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 0 09/8 - 03 / 3 1700 27,8ag 82
e. Aldina v. Alm Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 2 22/7 - 04 / 2 2100 27,0a 50
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord D. Dalen Momarken Travbane 5 07/7 - 06 / 3 2140 27,1a 47
D. Dalen Bjørn Larsen (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 05 / 12 2100 27,4a 107
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Johansen Jarlsberg Travbane 5 29/5 - 06 / 9 2120 27,3 g 51
8 2016: -21 -0 -1 -4 -7 -81 500 2015: -22 -0 -3 -1 -7 -48 500
Skjegge Vilje 8 Plass 426 490
13 år MØRKBR HP v.Rigel Jo A. Christensen Drammen Travbane 7 09/8 - 03 / 11 1700 27,1a 708
e. Skjegge Lill v. Elding A. Christensen Sørlandets Travpark 2 07/6 - 09 / 4 2160 27,3 212
Anne Christensen /Morgedal A. Christensen Sørlandets Travpark 6 16/5 - 04 / 4 2140 28,0 137
A. Christensen A. Christensen Bjerke Travbane 6 29/4 - 09 / 1 2140 28,2 696
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Klosterskogen Travbane 5 16/4 - 07 / 5 1700 27,4a 257
9 2019: -9 -2 -0 -1 -3 -49 500 2018: -14 -0 -0 -2 -3 -26 125
Odins Eld 9 Plass 693 101
8 år BRUN H v.Moe Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 3 30/7 - 03 / 12 2100 27,1a 58
e. Komnes Glans v. Bork Rigel V. Hop Momarken Travbane 6 21/7 - 07 / 6 2140 27,9ag 46
Monica Sønstegård /Sarpsborg V. Hop Klosterskogen Travbane 3 29/6 - 06 / 10 2100 26,2a 45
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bergen Travpark 4 16/5 - 03 / 4 2140 28,9 g 109
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 22/4 - 09 / 10 2100 26,1a 179
10 2018: -12 -2 -2 -3 -2 -98 500 2017: -15 -1 -5 -2 -2 -118 000
Løkki Dino 2160 1 Plass 826 500
10 år SVART H v.Moe Odin P. Kals Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 06 / 9 2100 27,0a 61
e. Steana v. Helmin Rigel P. Kals Sørlandets Travpark 0 17/7 - 09 / 12 1609 25,5a 111
Ole Gunnar Kals-Eva Kristine Kals P. Kals Bjerke Travbane 3 24/6 - 08 / 11 2100 27,1a 47
P. Kals Vilde M. Kals (A) P. Kals Sørlandets Travpark 2 16/6 - 07 / 10 2160 25,0 62
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek P. Kals Bjerke Travbane 2 03/6 - 05 / 5 2100 25,4a 65
11 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 2 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld E. Høitomt Leangen Travbane - 08/8 - 07 / 1 1640 dg a 237
e. Silje Spretta v. Pajaprins G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 03/7 - 02 / 11 1609 24,6a 493
Gunnar Kværne /Sem E. Høitomt Kongsvinger Travbane - 01/7 - 08 / 6 1600 dg 69
G. Flåten Gunnar Kværne G. Flåten Bjerke Travbane 0 10/6 - 07 / 7 1609 25,3a 119
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane - 03/6 - 05 / 1 2100 dg a 194
12 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 3 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Klosterskogen Travbane 2 10/8 - 06 / 1 2100 26,7a 84
e. Markaseira v. Kos Knekten K. Kvasnes Sørlandets Travpark 5 18/7 - 06 / 8 2140 26,8a 793
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 02 / 7 1609 24,8ag 133
T. Borg Berit Garstad T. Borg Sørlandets Travpark 4 16/6 - 07 / 12 2160 25,2 90
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 0 03/6 - 05 / 11 2100 28,7ag 75
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -1 -1 -0 -115 000
Teddy Gutten Støen 4 Plass 2 016 995
7 år RØD H v.Horgen Tore T. Solberg Bergen Travpark - 25/7 - 10 / 1 2100 dg 24
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 05/7 - 01 / 7 2140 24,8 g 16
Kristine Støen Kivle /Sannidal T. Solberg Drammen Travbane 1 17/6 - 02 / 6 2540 25,1 29
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Bergen Travpark 1 06/6 - 09 / 5 2120 25,0 54
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Sørlandets Travpark 1 24/5 - 07 / 3 2140 25,7 24
14 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -10 147 2015: -21 -0 -1 -1 -6 -26 190
Lykke Berit 5 Plass 539 421
11 år BRUN HP v.Spikeld J. Bjerring Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 06 / 6 2100 27,4a 155
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Bjerke Travbane 6 29/7 - 05 / 5 2160 27,8 435
Stall Grønhovd J. Bjerring Momarken Travbane 0 14/7 - 02 / 12 2140 26,7a 292
J. Bjerring D. Dalen Momarken Travbane 0 23/6 - 02 / 2 2140 27,3 220
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Jarlsberg Travbane 3 12/6 - 04 / 2 2100 28,1 70
15 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -1 -0 -1 -3 -32 500
Hvindjerven 6 Plass 482 413
10 år BRUN V v.Hvatt Djerven P. Hvattum Klosterskogen Travbane 4 10/8 - 06 / 7 2100 26,9ag 193
e. Hvindiana v. Nilas P. Hvattum Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 04 / 4 2100 28,5 109
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Bjerke Travbane 0 20/5 - 06 / 4 1609 26,1ag 67
P. Hvattum P. Hvattum Magnor Travbane - 01/5 - 06 / 10 1620 dg 273
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Biri Travbane - 06/3 - 01 / 4 1609 dg a 61