<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2
BREDDEPREMIERINGSLØP

Kaldblods 2100 m. Voltestart.
3-15-årige høyest 10.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-3-4 Plass : 9-3-4

1 2018: -14 -0 -0 -1 -7 -30 000 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 2100 1 Plass 111 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Bjerring Drammen Travbane 0 03/8 - 09 / 2 2100 35,2 g 182
e. Rigel Edda v. Alm Rigel J. Bjerring Drammen Travbane 0 14/7 - 07 / 4 2100 36,3 g 171
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes J. Bjerring Jarlsberg Travbane P 12/6 - 20 / 6 2120 35,3 P
J. Bjerring Odd Arne Aaland J. Bjerring Momarken Travbane - 02/6 - 09 / 1 2140 dg 1053
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 01 / 13 2120 br g 677
2 2015: -8 -0 -0 -1 -3 -8 400 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Flå Klypa 2 Plass 8 400
6 år SVART HP v.Elding H. Holm Drammen Travbane 3 14/7 - 06 / 6 2100 34,9 g 569
e. Flå Kila v. Lasso* (S) H. Holm Jarlsberg Travbane 6 08/5 - 01 / 3 2100 36,3 157
Dagfinn Sundseth & Stall Fåtta Gratis H. Holm Momarken Travbane - 17/3 - 08 / 1 2140 dg 133
M. Gundersen Dagfinn Sundseth H. Holm Drammen Travbane 0 09/3 - 07 / 4 2100 37,4 g 297
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Momarken Travbane 0 24/2 - 08 / 13 2160 38,1 273
3 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -20 -1 -1 -0 -6 -43 000
Perfekt 3 Plass 134 384
8 år BRUN V v.Tangen Scott G. Austevoll Drammen Travbane 5 03/8 - 09 / 6 2120 33,4 123
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen G. Austevoll Momarken Travbane 4 21/7 - 09 / 2 2140 34,5 431
Carina Simonsen-Ronny Simonsen J. Landaas Bergen Travpark 5 09/7 - 09 / 3 2100 35,1 g 655
O. Østre Carina Simonsen L. Larsen Bergen Travpark 0 25/6 - 10 / 14 2140 dist g 707
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Landaas Bergen Travpark 0 11/6 - 08 / 2 2100 37,2 g 149
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -1 -2 -3 -22 500
Aasmann 4 Plass 40 500
6 år BRUN V v.H.G. Balder K. Johansen Biri Travbane 5 19/7 - 01 / 1 2100 33,2 58
e. Vasilissa v. Spang Best K. Johansen Bjerke Travbane P 27/5 - 21 / 11 2180 37,5 P
Ronny Bakke-Kaj Christiansen K. Johansen Bjerke Travbane 14/8 - 20 / 12 1680 49,9 B
K. Johansen Ronny Bakke K. Johansen Bjerke Travbane 31/7 - 21 / 6 1640 53,5 B
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
5 2016: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000 2015: -10 -0 -0 -0 -8 -18 000
Granefaksa 5 Plass 23 000
7 år SVART HP v.Trø Faks E. Holm Biri Travbane 0 19/7 - 01 / 13 2120 35,4 122
e. Granelill v. Helmin Rigel E. Holm Momarken Travbane 4 07/7 - 01 / 6 2140 33,8 703
Einar Helmen /Gran E. Holm Biri Travbane P 05/6 - 20 / 10 2120 38,3 P
V. Hop Einar Helmen E. Holm Biri Travbane N 28/4 - 20 / 8 2120 53,8 rg N
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Holm Biri Travbane N 20/4 - 21 / 11 2120 51,3 N
6 2016: -7 -1 -1 -0 -4 -30 000 2015: -4 -1 -0 -0 -3 -14 000
Ty Lita 6 Plass 44 000
5 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 30/7 - 09 / 9 2100 34,8 33
e. Ty Ina v. Rigel Jo G. Austevoll Biri Travbane 4 19/7 - 01 / 10 2100 33,0 395
Nils-Ole Robøle /Heggenes O. Mikkelborg Biri Travbane P 05/6 - 20 / 9 2120 39,1 P
G. Austevoll Nils-Ole Robøle D. Dalen Klosterskogen Travbane - 24/11 - 08 / 1 2100 dg 458
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl D. Dalen Biri Travbane P 12/9 - 20 / 7 2120 44,0 P
7 2016: -8 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -1 -0 -2 -1 -20 500
Nimba 7 Plass 20 500
5 år BRUN HP v.Tin Tveiten G. Gundersen Kala Landbane 3 11/8 - 01 / 4 1900 33,3 379
e. Øyjerka v. Atom Vinter K. Mathisen Biri Travbane - 19/7 - 01 / 7 2100 dg 575
Christopher Rakstad /Lena K. Mathisen Biri Travbane P 24/4 - 20 / 8 2120 41,4 g P
G. Gundersen Kim Mathisen (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
8 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -18 -1 -1 -0 -9 -36 400
Horgen Juel 8 Plass 39 400
6 år RØD V v.Steinsvad Eld M. Helland Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 09 / 3 2100 33,2 g 453
e. Yxbo Tøsen (S) v. Gaute E. Gravdal Drammen Travbane - 03/8 - 09 / 8 2120 dg 517
Stall Siste Sjanse E. Gravdal Drammen Travbane 0 14/7 - 07 / 1 2100 36,5 g 276
E. Gravdal E. Gravdal Sørlandets Travpark - 16/6 - 01 / 3 2140 dg 152
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane - 12/6 - 09 / 2 2100 dg 206
9 2018: -14 -2 -0 -4 -1 -93 102 2017: -27 -5 -1 -3 -6 -158 166
Sol Faksa 9 Plass 369 768
7 år BRUN HP v.Trø Faks V. Hop Bjerke Travbane P 15/7 - 22 / 6 2160 36,3 P
e. Komnes Sol v. Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 06/10 - 22 / 4 2120 54,4 B
Merete Viksås /Roa M. Helland Jarlsberg Travbane 13/9 - 22 / 14 2140 56,7 g B
H. Holm Merete Viksås
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
10 2018: -6 -1 -0 -0 -5 -42 000 2017: -14 -2 -1 -1 -6 -82 000
Jærvsøælva (S) 10 Plass 150 000
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Momarken Travbane 3 14/7 - 01 / 7 2140 34,1 141
e. Horgen Vesla* v. Lykke Gutten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 08/5 - 10 / 1 2100 37,0 51
Stall Gepa E. Høitomt Bjerke Travbane P 18/3 - 20 / 8 2160 39,9 P
E. Høitomt Geir Sandersen
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
11 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -11 -0 -0 -1 -6 -16 048
Storm Kvikken 11 Plass 20 548
5 år MØRKBR V v.Lome Elden O. Østre Årjäng 5 12/5 - 05 / 1 2140 37,0 28
e. Solbunfrøkna v. Mjølner Kvikk O. Østre Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 01 / 3 2100 34,8 471
Line J. Johnsen Solberg-Camilla C. Johnsen T. Espedal Jarlsberg Travbane 0 30/1 - 08 / 3 2100 br 241
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 22/8 - 08 / 5 2100 37,4 88
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame K. Kvasnes Jarlsberg Travbane P 02/5 - 22 / 10 2120 39,0 P