<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
Frøystad Landbrukservices løp

Kaldblods 1800 m. Tillegg 20 m. for 4-15-årige. 20 m. ved vunnet 10.001 kr. Maks 10 startende pr distanse.
3-15-årige høyest 30.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-7 Plass : 3-5-7

1 2018: -13 -6 -3 -0 -2 -157 000 2017: -17 -4 -0 -1 -6 -99 500
Godtepåsen 1800 1 Plass 322 500
6 år BRUN H v.Alm Viktor R. Wiig Forus Travbane 2 04/8 - 01 / 4 2040 35,1 378
e. Sjefå v. Sjefen R. Wiig Forus Travbane - 28/7 - 01 / 5 2040 dg 527
Stall Godt Med Mot R. Wiig Forus Travbane 0 26/5 - 01 / 5 2040 37,7 g 165
R. Wiig Heidi Nessa R. Wiig Forus Travbane P 07/4 - 20 / 1 2040 41,4 P
svart m/blå ermstriper og reklame R. Wiig Forus Travbane 19/8 - 22 / 3 1600 54,1 g B
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -0 -3 -10 000
Lykkens Lillegutt 1820 1 Plass 72 500
6 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) R. Halvorsen Bergen Travpark 5 09/7 - 01 / 1 2120 34,2 g 212
e. Kolnes Rappa v. Moe Odin R. Halvorsen Bergen Travpark 5 11/6 - 08 / 6 2120 33,8 g 99
Stall Mosekusken R. Halvorsen Bergen Travpark 3 21/5 - 10 / 2 2100 35,2 463
R. Halvorsen Anette Rasmussen R. Halvorsen Forus Travbane 6 01/5 - 01 / 8 2060 35,0 469
Blå m/hvit ermr,svart søm, rek R. Halvorsen Bergen Travpark 8 19/4 - 01 / 9 2120 35,6 296
3 2015: -2 -1 -0 -1 -0 -21 500 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vest Vinn 2 Plass 21 500
3 år SVART H v.Alm Viktor O. Wassberg Bergen Travpark 1 31/5 - 01 / 5 2100 32,0 17
e. Førlands Fina v. Alm Hellin S. Wassberg Forus Travbane 3 12/5 - 01 / 6 2040 31,8 222
Kjell Sunde-Roy Espedal K. Sunde Forus Travbane P 01/5 - 23 / 11 2060 34,5 P
S. Wassberg Kjell Sunde (A) S. Wassberg Forus Travbane 25/11 - 22 / 4 1620 52,8 g B
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Forus Travbane 02/9 - 22 / 9 2060 50,5 B
4 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -2 044 2015: -4 -0 -0 -0 -2 -4 500
Kolnes Lynet 3 Plass 6 544
5 år SVART V v.Alm Viktor L. Løkken Forus Travbane 5 04/8 - 01 / 6 2040 35,6 153
e. Vosseflya v. Kos Knekten Å. Tengsareid Forus Travbane 5 30/6 - 10 / 4 2040 34,9 64
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 07/6 - 08 / 6 2140 dg 60
L. Løkken Å. Tengsareid Forus Travbane P 01/5 - 23 / 8 2060 35,8 P
Blå,rød ermr,mans,belte/ hvit kant,rek
5 2018: -12 -1 -0 -0 -6 -35 500 2017: -18 -0 -2 -1 -9 -54 500
Tysvær Odin 4 Plass 154 000
7 år SVART V v.Bork Odin Å. Tengsareid Forus Travbane 8 04/8 - 01 / 9 2040 35,7 g 121
e. Tangen Toja v. Alm Svarten Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 26/7 - 01 / 3 2140 35,3 g 55
Karen Vikse /Haugesund P. Buer Forus Travbane P 09/6 - 22 / 4 2040 39,0 g P
Å. Tengsareid Irene Våge
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
6 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -7 -0 -0 -1 -4 -26 000
Neselle 5 Plass 26 000
4 år BRUN HP v.Norheim Faksen J. Eriksen Forus Travbane 0 28/7 - 01 / 13 2060 34,2 g 194
e. Nesalma v. Alm Svarten J. Eriksen Sørlandets Travpark 7 12/7 - 01 / 6 2160 31,9 676
Jack-Ivan Mikalsen-Grethe Mikalsen J. Eriksen Bergen Travpark 4 25/6 - 01 / 2 2100 34,8 g 571
K. Kvasnes Ove Kenneth Karlsen (T) Å. Tengsareid Forus Travbane 3 01/5 - 01 / 1 2040 33,8 538
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek Å. Tengsareid Forus Travbane P 21/4 - 20 / 5 2060 37,0 g P
7 2018: -16 -2 -2 -1 -6 -80 315 2017: -14 -0 -1 -2 -6 -34 000
M.H. Sylvia 1840 1 Plass 153 015
8 år BRUN HP v.Moe Odin E. Høitomt Forus Travbane 5 19/6 - 04 / 11 2060 31,6 636
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon E. Høitomt Forus Travbane 0 26/5 - 11 / 5 2040 32,5 g 108
Stall M.H. Sylvia, Larvik G. Mikkelsen Forus Travbane 0 01/5 - 04 / 10 2060 33,3 g 1148
G. Mikkelsen Svein-Ove Fløisvik G. Mikkelsen Forus Travbane 0 21/4 - 08 / 10 2060 33,8 g 83
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek P. Buer Forus Travbane 6 07/4 - 07 / 8 2100 35,3 g 270
8 2015: -11 -0 -4 -0 -4 -30 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Jorunn 2 Plass 30 000
5 år BRUN HP v.Bork Odin P. Buer Forus Travbane 0 28/7 - 05 / 1 2040 32,4 367
e. Snerta v. Ilmin G. Gudmestad Forus Travbane 4 30/6 - 10 / 14 2080 32,8 453
Tor Rune Gudmestad /Nærbø G. Gudmestad Forus Travbane 0 26/5 - 11 / 4 2040 33,8 155
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 4 01/5 - 04 / 2 2040 33,3 233
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 2 21/4 - 08 / 6 2040 33,8 54
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -1 -0 -0 -0 -7 000
Horgen Azorea 3 Plass 32 750
8 år HUSKBRUN HP v.Järvsöfaks (S) T. Totland Bergen Travpark 0 06/8 - 08 / 5 2120 br g 1186
e. Horgen Blanka v. Atom Vinter T. Totland Bergen Travpark 0 16/7 - 09 / 6 2120 br 574
Kristin Andersen /Bjørnevatn T. Totland Bergen Travpark 7 25/6 - 10 / 4 2120 33,8 342
J. Landaas C. Olsen Bergen Travpark 0 11/6 - 08 / 10 2140 br 583
hvit m/tre gule ermringer. blå søm +re J. Landaas Bergen Travpark 6 31/5 - 09 / 9 2120 35,6 g 364
10 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000
Nesvik Spik'n 4 Plass 83 500
8 år SVARTBRUN V v.Spikeld T. Erga Bergen Travpark 1 06/8 - 01 / 4 2100 33,1 31
e. Lome Gry v. Åsrapp T. Erga Forus Travbane - 30/6 - 10 / 8 2060 dg 64
Susann Lauritsen /Kvernaland T. Erga Forus Travbane 3 09/6 - 01 / 5 2060 32,7 272
T. Erga Susann Lauritsen T. Erga Forus Travbane P 14/4 - 20 / 3 2060 35,1 P
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane - 31/3 - 08 / 3 2040 dg 404
11 2018: -12 -1 -1 -1 -9 -53 000 2017: -14 -2 -2 -1 -7 -78 000
Boen Odin 5 Plass 152 000
7 år BORKET V v.Bork Odin J. Eriksen Forus Travbane 0 28/7 - 05 / 2 2040 32,9 140
e. Gam Krona v. Bokli Balder J. Eriksen Bergen Travpark 4 16/7 - 01 / 7 2120 33,5 98
Sunniva Døskeland /Sandane J. Eriksen Bergen Travpark 3 09/7 - 09 / 4 2120 31,7 64
J. Eriksen Geir Arne Eriksen (T) J. Eriksen Forus Travbane 6 30/6 - 10 / 13 2080 33,1 179
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring J. Eriksen Forus Travbane 4 19/6 - 04 / 3 2040 32,1 458