<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:45 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 850.001 kr.
3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-10-7 Plass : 6-10-7

1 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2015: -12 -0 -0 -0 -2 -5 500
Tidemand Pål 1640 1 Plass 361 500
11 år MØRKBR V v.Pål Even Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 02/8 - 03 / 6 2160 26,9 371
e. Tidemand Trolla v. Perle Troll A. Berås Sørlandets Travpark 0 12/7 - 04 / 1 1640 28,4 g 263
Torfinn Topland /Birkeland A. Berås Sørlandets Travpark - 16/6 - 07 / 3 2140 dg 1377
Å. Tengsareid Arild Berås (T) M. Finsand Sørlandets Travpark 0 24/5 - 09 / 3 2140 30,0 290
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Robertsen Klosterskogen Travbane - 03/4 - 03 / 1 2100 dg a 149
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -0 -0 -1 -1 -8 000
Branddon 2 Plass 561 603
15 år MØRKBR V v.Lome Elden Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 02/8 - 06 / 1 1640 26,6 652
e. Moshus Riga v. Alm Rigel M. Berdalen Sørlandets Travpark - 17/7 - 03 / 2 2140 dg 1965
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen K. Johansen Bjerke Travbane 0 24/6 - 08 / 12 2100 28,7a 496
M. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 16/6 - 07 / 11 2160 26,8 236
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek K. Johansen Drammen Travbane 0 30/5 - 05 / 11 1720 29,4 g 860
3 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -0 -4 -14 500
Moe Hrym 3 Plass 631 000
8 år BRUN V v.Moe Odin K. Kvasnes Sørlandets Travpark 2 02/8 - 06 / 3 1640 25,4 298
e. Lykkevinna v. Vinningblesen S. Eilertsen Sørlandets Travpark 6 26/7 - 06 / 1 1640 25,4 413
Miriam Gudmestad /Nærbø K. Malmin Sørlandets Travpark 6 17/7 - 09 / 7 1609 24,5a 384
K. Kvasnes Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Forus Travbane 0 20/6 - 09 / 7 1600 24,3a 224
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Malmin Klosterskogen Travbane 7 04/6 - 05 / 13 1720 25,6 446
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000
Johan Herbjørn 4 Plass 710 500
12 år MØRKBR V v.Spikeld J. Undem Sørlandets Travpark 0 02/8 - 06 / 9 1660 24,8 650
e. Høiby Tina v. Troll Jahn J. Undem Sørlandets Travpark 0 26/7 - 06 / 4 1640 28,7 g 170
Ida-Helen M. Andersen /Birkeland J. Undem Sørlandets Travpark 3 12/7 - 04 / 5 1660 25,1 g 161
J. Undem J. Undem Sørlandets Travpark 0 28/6 - 03 / 6 2180 25,5 372
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 04 / 12 2120 28,3 g 507
5 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -15 000 2018: -18 -0 -0 -1 -7 -29 000
Åspe Viktor 5 Plass 688 500
13 år LYSBRUN V v.Alm Viktor G. Tollefsen Forus Travbane 5 04/8 - 02 / 2 2060 27,3 444
e. Åspe Turi v. Lyngsvarten G. Tollefsen Forus Travbane 4 30/6 - 09 / 1 1600 25,9 165
Kåre Birkeland /Orre G. Tollefsen Forus Travbane 6 20/6 - 09 / 6 1600 24,0a 1190
V. Tjomsland Kåre Birkeland G. Tollefsen Forus Travbane 0 09/6 - 04 / 5 2080 27,4 26
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame G. Tollefsen Forus Travbane 2 26/5 - 07 / 8 2060 26,3 528
6 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500
Nume Balder 6 Plass 675 302
10 år BRUN H v.H.G. Balder E. Knutsen Drammen Travbane P 03/8 - 20 / 6 2120 27,5 P
e. Nume Frøkna v. Pajaprins E. Knutsen Sørlandets Travpark - 26/7 - 06 / 6 1640 dg 74
Ernst-Petter Knutsen /Flesberg E. Knutsen Klosterskogen Travbane - 04/6 - 05 / 12 1720 dg 208
L. Kolle Ernst-Petter Knutsen (A) K. Johansen Jarlsberg Travbane - 23/5 - 04 / 5 2100 dg 163
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Åby 5 25/4 - 09 / 3 2160 nc 497
7 2017: -3 -1 -0 -1 -0 -24 000 2016: -17 -1 -0 -0 -9 -51 500
Arnblessen 7 Plass 749 428
12 år SVART H v.Lome Elden E. Høitomt Sørlandets Travpark - 02/8 - 06 / 7 1640 dg 65
e. Heliblessa v. Braute E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 26/7 - 06 / 3 1640 25,0 221
Gunnleif Reinertsen-Bård Hjortnes A. Rasmussen Sørlandets Travpark 0 17/7 - 03 / 1 2140 30,0 214
E. Høitomt Anne Grete Rasmussen (T) E. Høitomt Momarken Travbane 6 14/7 - 02 / 2 2140 26,4a 45
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Jessen Klosterskogen Travbane 9 04/6 - 05 / 11 1720 25,9 g 148
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Seile Perla 8 Plass 655 000
13 år MØRKBR HP v.Lome Kongen M. Høitomt Sørlandets Travpark 3 02/8 - 06 / 4 1640 25,4 280
e. Dag Svarta v. Ulsvarten O. Østre Sørlandets Travpark 4 26/7 - 06 / 9 1640 25,2 675
Kari Anne Knutsen /Birkeland K. Malmin Sørlandets Travpark 4 17/7 - 05 / 9 2180 26,1 351
O. Østre Kari Anne Knutsen (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 12/7 - 04 / 2 1640 27,0 68
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Malmin Forus Travbane - 20/6 - 09 / 4 1600 g0 ag 717
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -15 -0 -0 -2 -4 -40 500
Tøffe Toft 1660 1 Plass 1 101 950
14 år HUSKBRUN H v.Frigg Mollyn A. Berås Sørlandets Travpark 4 02/8 - 06 / 11 1660 24,4 62
e. Alm Edel v. Lykke Gutten A. Berås Sørlandets Travpark 0 18/7 - 09 / 7 2609 dist a 1196
Arild Berås /Tveit A. Berås Jarlsberg Travbane 3 05/7 - 03 / 9 1609 21,4a 608
A. Berås E. Høitomt Leangen Travbane 0 28/6 - 05 / 5 2140 23,4a 708
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Drammen Travbane 6 17/6 - 07 / 2 2100 25,6 626
10 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 2 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden K. Lier Bjerke Travbane 4 12/8 - 01 / 6 2160 27,1 599
e. Høibyterna v. Mjølner Jo P. Arvesen Biri Travbane 5 31/7 - 13 / 7 1620 25,4 g 63
Per Arvesen-Svein Knut Granum P. Arvesen Bjerke Travbane 5 29/7 - 05 / 7 2160 27,7 28
P. Arvesen P. Arvesen Sørlandets Travpark - 18/7 - 06 / 7 2140 dg a 965
rød m/grønn vinkel K. Lier Jarlsberg Travbane 4 03/7 - 14 / 4 1609 23,2a 800
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -2 -5 -54 474
Vestpol Faxen 1680 1 Plass 2 326 186
14 år BORKET H v.Järvsöfaks (S) M. Berås Sørlandets Travpark 4 17/7 - 03 / 10 2180 26,3 18
e. Gam Sølvi v. Atom Vinter M. Berås Jarlsberg Travbane 3 03/7 - 14 / 2 1609 22,2a 42
John Arne Degnes /Grimstad M. Berås Forus Travbane 2 19/6 - 08 / 7 1660 24,2 16
Ø. Tjomsland M. Berås Sørlandets Travpark 1 24/5 - 09 / 7 2200 25,0 19
mørkblå m/sølv reklame M. Berås Bergen Travpark 4 16/5 - 05 / 13 1660 23,9 88