Neste løp >>>
Start ca kl. 18:20 Hako Ground & Garden løpet.

Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr.
3-12-årige høyest 12.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-2 Plass : 5-3-2

1 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Prince Of My Heart 2100 1 Plass 2 000
4 år MØRKBR H v.From Above* (S) T. Solberg Drammen Travbane P 03/8 - 20 / 1 2100 21,2 g P
e. Queen Of My Heart (S) v. Barbeque* (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 02/7 - 22 / 2 2140 30,0 B
Kristian Skullerud /Lillehammer P. Midtfjeld Momarken Travbane 25/6 - 23 / 1 2140 30,1 g B
T. Solberg Karoline Krogh-Hanssen (T)
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
2 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Outlaw Pete* (S) 2 Plass 0
3 år SVARTBRUN H v.Crazed* (US) S. Hedblom Färjestad P 15/6 - 16 / 9 2140 19,8 P
e. Jeanna (US) v. Andover Hall* (US)
Sverige
S. Hedblom
Blå, hvit/svart vinkel,hvit ermr, rekl
3 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2015: -7 -2 -2 -0 -1 -41 000
Penny Lane Classic 3 Plass 46 000
5 år BRUN HP v.Lindy Lane* (US) K. Malmin Bjerke Travbane P 15/7 - 22 / 1 2140 21,0 P
e. Luckpenny San (S) v. Super Arnie* (US) L. Kolle Bjerke Travbane P 21/5 - 21 / 2 2140 20,0 P
Stall Absol L. Kolle Bjerke Travbane 27/11 - 22 / 4 1640 26,7 B
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Magnetic Octave E. 4 Plass 2 000
6 år BRUN HP v.Magnetic Power (US) B. Steinseth Biri Travbane P 19/7 - 20 / 1 2100 21,4 P
e. Octavia (FR) v. Esotico Star* (FR) B. Steinseth Biri Travbane - 10/7 - 20 / 3 2100 dgpp N
Morten Einang /Våle
O. Østre Bjørn Steinseth (T)
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -0 -0 -7 -33 500
El Copero B.R. 5 Plass 123 000
7 år RØD V v.S.J.'s Photo* (US) T. Borg Jarlsberg Travbane P 07/8 - 20 / 2 2100 19,7 P
e. Glamour Hoff (DK) v. Giant Chill* (US) T. Borg Bjerke Travbane 13/8 - 23 / 1 1640 27,0 g B
Stig Hetlelid-Oddvar Jensen K. Johansen Bjerke Travbane 06/8 - 20 / 3 1640 32,3 g B
Å. Tengsareid Morten Lura (B)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
6 2016: -12 -0 -1 -0 -6 -25 500 2015: -8 -0 -0 -0 -5 -16 000
Just Look 6 Plass 41 500
4 år MØRKBR V v.Thai Tanic E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 14/5 - 01 / 3 2100 24,2 92
e. Tomina Song v. Speedy Tomali (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 03/5 - 21 / 3 2100 21,4 P
Stall Good Look E. Høitomt Klosterskogen Travbane 09/10 - 22 / 1 1700 27,6 B
C. Engebråthen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 04/7 - 22 / 5 2100 26,9 B
Grå m/burgunder ermer, rekl. K. Malmin Jarlsberg Travbane 24/6 - 22 / 7 2100 dgpp N
7 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 000 2016: -11 -0 -2 -1 -2 -22 000
Free Cruising 7 Plass 40 000
6 år BRUN V v.Millmaker G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 01 / 3 2100 br g 140
e. Jeanne La Pucelle v. More Chips (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 15/7 - 22 / 4 2140 21,7 P
Siv Homstvedt-Kjetil Øen
G. Austevoll Siv Homstvedt
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Quassia Redcreek 2120 1 Plass 33 000
7 år SVART HP v.Makhtoub Jet* (S) H. Skiaker Bjerke Travbane 8 20/5 - 03 / 11 2140 21,5 g 1023
e. Tina Turnpike v. Cornstalk (US) S. Ruud Magnor Travbane 4 01/5 - 01 / 5 2020 nc 187
Ottar Bredvold-Tove Nordeng H. Holm Bjerke Travbane 5 10/12 - 09 / 11 2140 22,5 g 50
H. Holm Ottar Roger Bredvold H. Holm Bjerke Travbane 5 26/11 - 09 / 9 2140 19,6 g 691
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane P 19/11 - 21 / 3 2140 22,9 g P
9 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -12 500 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -16 991
C.C. Gyrus 2 Plass 104 638
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) K. Brenden Bjerke Travbane 8 29/7 - 01 / 5 2140 26,4 g 656
e. C.C.Kings Sofie* (NL) v. King Conch* (US) K. Brenden Åmål 0 29/5 - 02 / 1 2080 19,0 600
Thomas Brenden-Kenneth Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 0 13/5 - 01 / 12 2140 18,7 854
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Färjestad P 18/4 - 92 / 1 2140 20,7 P
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Bjerke Travbane 05/11 - 20 / 5 1640 28,8 g B
10 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -7 -0 -1 -0 -4 -17 000
Milly M. 3 Plass 20 000
6 år BRUN HP v.Herr Jægermeister* (S) H. Eggen Bjerke Travbane 4 05/8 - 10 / 5 2140 18,6 g 888
e. Malabargina v. Super Arnie* (US) H. Eggen Bjerke Travbane 6 22/7 - 01 / 5 2140 19,4 511
Lars Snoen-Karen Snoen H. Eggen Bjerke Travbane 5 08/7 - 01 / 2 2140 20,2 1065
H. Eggen Knut Terje Hernæss H. Eggen Bjerke Travbane 0 24/6 - 10 / 4 2140 22,4 g 654
Hvit m/gul&rød mansj,belte&krage,rekl O. Østre Bjerke Travbane P 23/7 - 23 / 4 2140 20,2 g P
11 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -6 974 2018: -16 -0 -2 -3 -7 -47 000
Lord Coral 4 Plass 80 974
7 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 29/7 - 01 / 7 2140 18,7 41
e. Alexias Corall (S) v. Smokin Yankee (US) E. Høitomt Bjerke Travbane P 08/7 - 23 / 2 2140 20,2 P
Stall L.R.W. K. Johansen Biri Travbane 28/11 - 22 / 1 2100 28,0 B
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
12 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000 2014: -3 -0 -0 -1 -1 -9 000
Lenzie S.R. 5 Plass 13 000
4 år BRUN HP v.Chipmate* (US) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 8 07/8 - 07 / 8 2100 22,5 g 213
e. Gorgeous Face (S) v. Juliano Star* (FR) B. Steinseth Biri Travbane 0 14/11 - 03 / 3 2100 22,3 104
Stall Levick B. Steinseth Bjerke Travbane 3 29/10 - 01 / 5 2140 19,9 260
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 7 03/10 - 01 / 5 2100 20,8 149
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt B. Steinseth Biri Travbane P 13/6 - 22 / 2 2100 21,8 P
13 2016: -4 -0 -2 -0 -1 -20 000 2015: -3 -0 -0 -1 -0 -7 000
Seemyhindshoes 6 Plass 27 000
4 år BRUN HP v.Thai Tanic P. Sønsteby Bjerke Travbane 3 29/7 - 01 / 8 2140 18,6 427
e. Ucretia Boko (S) v. Enjoy Lavec* (S) P. Sønsteby Jarlsberg Travbane P 08/5 - 21 / 9 2120 21,3 g P
Philip Scott Sønsteby /Sokna
P. Sønsteby Truls Sønsteby
Mørkblå,gull/hv sidef,gull ermr&brystf
14 2015: -3 -0 -0 -0 -3 -6 500 2014: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000
Belle Starlight 7 Plass 11 500
4 år BRUN HP v.Dahir De Prelong* (FR) Ø. Austevoll Bergen Travpark 5 06/8 - 07 / 4 2100 19,0 340
e. Pearly White v. Alv Richcrop (S) Ø. Austevoll Bergen Travpark 5 09/7 - 05 / 6 2100 18,7 200
Inger Jorunn Kleppe /Byrkjelo L. Hauge Bergen Travpark 4 25/6 - 06 / 2 2100 18,9 621
O. Mikkelborg Inger-Jorunn Kleppe L. Hauge Bergen Travpark 0 13/11 - 08 / 4 2120 dist g 109
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl Ø. Austevoll Bergen Travpark 3 28/10 - 01 / 1 2100 20,3 87
15 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -0 -2 -0 -7 -27 000
K.L.M. Doublejoy 8 Plass 33 500
6 år MØRKBR V v.Likely Lad (US) M. Fremstad Leangen Travbane 0 04/8 - 04 / 2 2140 20,0ag 229
e. K.L.M. Enjoy v. Enjoy Lavec* (S) M. Fremstad Leangen Travbane - 27/7 - 08 / 2 1640 dg a 215
Ola Andreas Dahle-Ida Basmo Pettersen M. Fremstad Orkdal Tråvpark 0 26/6 - 04 / 9 2100 dist g 226
M. Fremstad M. Fremstad Leangen Travbane 2 15/6 - 06 / 2 2140 20,6a 349
grå m/rød/svart ermstr., reklame M. Fremstad Leangen Travbane 0 26/5 - 02 / 11 2160 20,2 335