<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 V75-1
V5-3
DNTs Hoppechampionat

Kaldblods 2140 m. Autostart.
4-årige hopper.
Premier: 150.000-75.000-35.000-20.000-15.000-(10.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-3 Plass : 7-5-3

1 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -14 -0 -1 -4 -2 -68 364
Tangen Irene 2140 1 Plass 421 498
5 år BRUN HP v.Bork Odin G. Flåten Östersund 0 31/7 - 06 / 12 2140 26,8a 680
e. Slogum Il v. Ilmin G. Flåten Östersund 4 17/7 - 05 / 6 2140 28,8ag 35
Laila Laane /Stokke G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 08 / 10 2120 27,2 178
G. Austevoll Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 22/6 - 05 / 6 2100 26,9a 342
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Flåten Bjerke Travbane 0 13/6 - 04 / 13 2200 br g 226
2 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -2 147 2015: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000
Jerkeld Stjerna 2 Plass 434 439
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Biri Travbane 0 08/11 - 03 / 3 2100 41,8a 134
e. Limo Jenta v. Alm Svarten O. Østre Momarken Travbane 2 18/10 - 06 / 8 2140 30,5a 278
Jarle Wik-Torill Hansson O. Østre Momarken Travbane 6 07/10 - 03 / 7 2140 31,9ag 33
O. Østre Jarle Wik O. Østre Klosterskogen Travbane 0 27/9 - 08 / 8 2100 28,2a 411
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 2 07/9 - 03 / 3 2100 28,0a 200
3 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -19 000 2016: -6 -2 -0 -0 -4 -110 000
Lille Eline 3 Plass 563 886
6 år BRUN HP v.H.G. Balder M. Ottersen Östersund 6 31/7 - 06 / 1 2140 25,7a 284
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) M. Ottersen Östersund 1 17/7 - 05 / 3 2140 27,1a 103
Jan Tore Alund /Snertingdal T. Jansson Bollnäs 0 29/6 - 07 / 1 2160 28,5 g 268
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 13/6 - 04 / 9 2160 28,3 143
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 10/12 - 04 / 1 1640 30,1 g 20
4 2019: -11 -1 -1 -0 -7 -128 633 2018: -19 -0 -1 -2 -9 -95 130
Tante Ragnhild 4 Plass 1 418 276
8 år SVART HP v.Bork Odin G. Gundersen Östersund 2 31/7 - 06 / 9 2140 25,1a 269
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo G. Gundersen Östersund 2 17/7 - 07 / 6 2140 27,4a 25
Morten Langli /Oslo G. Gundersen Bjerke Travbane 3 13/6 - 04 / 12 2180 27,9 24
H. Holm Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 3 13/5 - 09 / 13 2160 27,0 86
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Wolden Gävle 7 23/4 - 07 / 2 2200 28,0 150
5 2017: -4 -1 -3 -0 -0 -175 000 2016: -3 -1 -0 -0 -1 -55 000
Ness Tjo Stjerna 5 Plass 1 026 500
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Bergen Travpark 1 25/7 - 08 / 15 2120 27,5 26
e. Paja Stjerna v. Pajaprins O. Wassberg Bergen Travpark 1 16/7 - 08 / 4 2100 27,7 32
Suldal Hestesenter AS- Stall Myra AS T. Solberg Bergen Travpark 0 11/4 - 07 / 3 1600 30,2 g 93
T. Solberg John Ragnvald Ness T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 03/4 - 08 / 1 2100 30,4 69
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 24/11 - 06 / 1 2100 31,1 19
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Goroso Gasell 6 Plass 121 500
7 år BRUN HP v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane 6 15/7 - 08 / 7 2140 29,5 g 196
e. Valle Møy v. Sjefen T. Solberg Jarlsberg Travbane - 04/7 - 01 / 10 2120 dg 81
Siv Johanne Ørstad-Morten Rognmo V. Hop Jarlsberg Travbane 4 22/6 - 08 / 8 2120 30,9 72
V. Hop Siv Johanne Ørstad V. Hop Bjerke Travbane 3 27/5 - 02 / 7 2140 29,5 g 223
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane - 08/5 - 05 / 9 2120 dg 173
7 2015: -8 -3 -1 -0 -1 -638 468 2014: -11 -4 -1 -3 -2 -328 277
Patsi 7 Plass 966 745
4 år SVART HP v.Åsajerven Ø. Tjomsland Östersund 1 31/7 - 06 / 4 2140 23,9a 46
e. Tekno Pila v. Lome Elden Ø. Tjomsland Östersund 2 17/7 - 05 / 4 2140 27,6ag 76
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Forus Travbane 5 20/6 - 07 / 6 2060 28,3 241
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 10/6 - 02 / 9 2160 29,6 163
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 24/5 - 07 / 11 2160 29,0 74