<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2


Varmblods 1609 m. Autostart.
3-12-årige høyest 70.000 kr. med høyest 300 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-9 Plass : 5-1-9

1 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -2 926 2014: -6 -1 -0 -0 -3 -25 209
Quantum Nikita* (S) 1609 1 Plass 50 955
4 år M.BRUN HP v.Double Eagle* (US) K. Haugstad Axevalla 0 18/7 - 14 / 11 2160 17,6 1418
e. Candylady (US) v. Muscles Yankee* (US) T. Wallin Mantorp 0 28/6 - 07 / 2 2140 17,3 1072
Sverige T. Wallin Axevalla 7 18/6 - 02 / 3 2140 19,1 418
T. Solberg Ulrik Pedersen (T) U. Pedersen Axevalla P 28/5 - 13 / 3 2140 19,6 P
Blå m/gull seler&stjerner, reklame U. Pedersen Färjestad - 18/5 - 12 / 5 2140 dg ag 99
2 2016: -12 -0 -0 -0 -6 -15 203 2015: -24 -0 -0 -2 -10 -31 938
Secret Shadow (DK) 2 Plass 53 881
7 år BRUN V v.Fast Photo* (US) K. Brenden Bjerke Travbane 0 30/7 - 03 / 5 2100 18,3a 603
e. Persika Hornline (S) v. Lindy's Crown (US) K. Brenden Momarken Travbane 5 21/7 - 03 / 1 2640 19,1a 809
Kenneth Brenden /Magnor K. Brenden Biri Travbane 0 10/7 - 09 / 7 2120 19,5 g 273
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Momarken Travbane 0 09/6 - 03 / 6 2140 18,6ag 678
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Magnor Travbane - 01/5 - 03 / 3 2000 dg 323
3 2015: -11 -0 -0 -1 -3 -13 107 2014: -12 -0 -2 -2 -4 -33 822
Bella Ambrosia* (S) 3 Plass 57 071
5 år M.BRUN HP v.Make It Happen (US) G. Austevoll Bjerke Travbane - 15/7 - 07 / 7 2100 dg a 354
e. Belle Amber (S) v. Pale Amber* (S) P. Nilsson Årjäng 0 19/6 - 04 / 4 2140 18,1a 350
Sverige G. Austevoll Momarken Travbane 4 09/6 - 04 / 3 2140 16,2a 90
G. Austevoll Stig Sjøgren (T) D. Aarum Åmål - 29/5 - 09 / 3 2080 dg g 808
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl A. Rønning Bjerke Travbane 0 13/5 - 07 / 12 2100 17,0a 626
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Memphis Minnie 4 Plass 62 000
6 år BRUN HP v.Muscle Mass* (US) V. Hop Bjerke Travbane 6 22/7 - 05 / 12 2160 18,4 487
e. Global Heart (S) v. Supergill* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 15/7 - 07 / 4 2100 16,4a 188
Hedda E. Assev /Kvelde E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 29/6 - 07 / 11 1700 16,4a 194
E. Høitomt Stein Ivar Kløven (A) H. Meland Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 04 / 7 2100 17,0a 294
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 07/1 - 01 / 4 2100 20,8a 15
5 2019: -9 -0 -0 -1 -3 -20 000 2018: -13 -1 -1 -2 -1 -40 000
Bichette Va Bene 5 Plass 293 877
8 år BRUN HP v.Saxo de Vandel (FR) K. Johansen Drammen Travbane 0 09/8 - 04 / 11 2100 19,5a 408
e. Crown Chip (us) (US) v. Pine Chip* (US) K. Johansen Biri Travbane 4 24/7 - 05 / 8 2100 16,7a 349
Bodvar Nesje-Amalie Nesje Holmeset K. Johansen Bjerke Travbane 0 08/4 - 05 / 11 2100 16,9a 294
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) K. Johansen Bjerke Travbane 0 25/3 - 05 / 5 2100 16,5a 322
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 27/2 - 03 / 3 2100 18,3a 66
6 2015: -13 -1 -0 -0 -4 -17 500 2014: -8 -1 -1 -2 -2 -33 000
Spicy Dream 6 Plass 53 500
5 år BRUN HP v.Rite On Line (US) G. Austevoll Drammen Travbane 5 03/8 - 05 / 2 2100 17,3a 36
e. Dreaming Question v. Lasting Tribute (US) K. Malmin Bjerke Travbane 4 23/7 - 01 / 4 1609 15,9a 245
Arne Petter Titland /Stathelle K. Malmin Momarken Travbane 0 30/6 - 02 / 7 1640 14,9a 370
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 0 23/6 - 04 / 5 2100 17,7a 107
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 28/5 - 05 / 11 1700 17,4a 192
7 2015: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000 2014: -7 -0 -4 -1 -2 -45 000
Viva Fredrik 7 Plass 54 000
4 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) D. Dalen Drammen Travbane 6 03/8 - 05 / 6 2100 17,6a 112
e. Viva Exiad v. Copiad* (S) P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 4 04/6 - 09 / 1 2100 16,9a 82
Stall Hagabakken P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 0 28/5 - 05 / 7 1700 17,6a 195
V. Hop Bjørn Larsen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 06 / 5 2100 16,6a 121
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 09/4 - 05 / 3 1609 14,4a 55
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -3 -2 -2 -4 -101 500
San Diego 8 Plass 216 000
8 år RØD V v.Super Photo Kosmos* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/6 - 05 / 10 2100 17,5a 244
e. Lafayette v. Snack Bar (US) G. Gundersen Biri Travbane 0 22/5 - 03 / 7 2100 18,3ag 192
Stall 57 G. Austevoll Bjerke Travbane - 13/5 - 07 / 1 2100 dg a 382
T. Borg Arvid Andersen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 09 / 8 2100 17,1a 26
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl E. Høitomt Momarken Travbane - 02/4 - 03 / 12 2140 dg a 68
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Wildstar (S) 9 Plass 86 469
7 år M.BRUN HP v.Always Alluring (US) H. Bye Bjerke Travbane P 05/8 - 21 / 1 2140 19,0 P
e. Stars Go Blue (S) v. Look de Star* (FR) M. Gundersen Momarken Travbane 0 14/7 - 06 / 7 2140 17,0a 518
Tuva Nerbråten Strand /Fagernes M. Gundersen Bjerke Travbane 5 09/7 - 01 / 6 2600 18,8a 180
P. Holtung P. Holtung Momarken Travbane 0 23/6 - 03 / 4 1640 15,8a 108
rød m/grått sk.stk. seler & ermst.+ re P. Holtung Bjerke Travbane 5 11/6 - 05 / 12 2100 16,9a 289
10 2016: -13 -3 -1 -0 -4 -62 500 2015: -8 -0 -1 -1 -2 -15 000
Friend Of My Heart 10 Plass 132 500
5 år MØRKBR V v.Revenue* (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 23/7 - 02 / 11 2100 16,8a 140
e. Friendly Friend (S) v. Credit Winner* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 6 11/6 - 01 / 9 2100 16,6a 127
Bente Storvik-Widar Evensen B. Steinseth Bjerke Travbane 5 04/6 - 04 / 11 2600 18,2a 141
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane - 18/3 - 02 / 4 2160 dg 106
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt B. Steinseth Biri Travbane 3 06/3 - 06 / 9 1609 16,6a 121
11 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -1 -1 -0 -2 -29 000
Annie's B.A. 11 Plass 109 000
6 år MØRKBR HP v.Glen Kronos* (IT) T. Lindbak Biri Travbane 0 24/7 - 05 / 10 2100 br ag 416
e. Awesome Annie v. Super Arnie* (US) T. Lindbak Momarken Travbane 2 30/6 - 05 / 6 2140 16,7a 80
Stall Friendship T. Lindbak Momarken Travbane 6 09/6 - 04 / 2 2140 16,4a 133
T. Lindbak T. Lindbak Momarken Travbane 6 02/6 - 06 / 11 2140 19,0a 129
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl A. Stensen Biri Travbane - 22/5 - 03 / 5 2100 dg a 48