<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 V5-4
DD-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 180.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-6 Plass : 4-3-6

1 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -8 -2 -1 -0 -1 -72 500
Jarli Svarten 1609 1 Plass 164 106
5 år SVARTBRUN V v.Lome Elden P. Hvattum Drammen Travbane 6 24/3 - 04 / 1 2100 30,6 81
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo P. Hvattum Bjerke Travbane 0 23/10 - 04 / 6 2100 28,8a 165
Per M. Hvattum /Brandbu S. Bendiksen Drammen Travbane 0 20/9 - 03 / 2 2100 30,5a 26
P. Hvattum P. Hvattum Biri Travbane 0 01/8 - 05 / 2 1609 26,1a 91
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Bjerke Travbane 0 04/6 - 07 / 3 2140 29,3 136
2 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 2 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 0 30/7 - 02 / 2 1609 27,9a 97
e. Gik Mina v. Ilmin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 06/7 - 07 / 12 1700 28,2a 613
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 29/6 - 05 / 6 2100 29,5 267
K. Johansen Bjørn Larsen (T) T. Espedal Drammen Travbane 7 17/6 - 04 / 11 2100 28,4a 1032
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Espedal Klosterskogen Travbane 4 04/6 - 08 / 1 1700 29,2a 84
3 2019: -7 -1 -1 -1 -2 -38 500 2018: -14 -3 -3 -1 -3 -112 472
Hr. Ford 3 Plass 381 818
10 år BRUN V v.Lome Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 2 30/7 - 02 / 6 1609 27,4a 74
e. Stjerne Molly v. Spang Best Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 24/7 - 10 / 9 2100 30,6a 456
Johan Roger Fenstad-Heidi Struck A. Stensen Bjerke Travbane 3 16/7 - 05 / 8 1609 27,6a 339
B. Steinseth Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 10/7 - 07 / 12 1609 27,5a 380
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt H. Holm Leangen Travbane 0 27/6 - 03 / 10 1640 28,8a 373
4 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -93 166 2018: -16 -2 -2 -4 -2 -148 472
Finnskog Oda 4 Plass 759 662
9 år BORKET HP v.Bork Odin H. Kulblik Bjerke Travbane 3 15/7 - 08 / 8 2160 28,4 67
e. Møya v. Pajaprins H. Kulblik Bollnäs 5 30/6 - 10 / 1 2140 26,6 529
Stall Kulblik H. Kulblik Hagmyren 3 19/6 - 06 / 1 2140 27,1 711
H. Kulblik H. Kulblik Biri Travbane 3 05/6 - 02 / 4 2100 30,3 104
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Lindesberg 7 24/5 - 07 / 1 2140 29,0 g 311
5 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -18 500 2016: -14 -1 -0 -1 -2 -23 000
Heimly Odin 5 Plass 186 035
8 år BRUN V v.Moe Odin Å. Tengsareid Drammen Travbane - 03/8 - 06 / 7 1700 dg 312
e. Mediaas Jerka v. Troll Jahn M. Berås Biri Travbane 5 19/7 - 08 / 2 2100 30,2 26
Harald Skjærvø /Yttervåg M. Berås Bjerke Travbane 2 08/7 - 02 / 2 2140 30,7 21
O. Mikkelborg Heidi Moen (T) M. Berås Jarlsberg Travbane 1 22/6 - 09 / 1 2100 30,0 91
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl T. Solberg Bjerke Travbane 4 11/6 - 04 / 7 2100 29,1ag 907
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -4 -15 000
Findal Odin 6 Plass 193 595
10 år BRUN V v.Moe Odin P. Arvesen Biri Travbane 0 01/8 - 03 / 8 1609 31,2a 448
e. Findal Vinni v. Polar Troll P. Arvesen Bjerke Travbane 3 30/7 - 02 / 1 1609 27,5a 50
Malin Berg Andersen /Porsgrunn P. Arvesen Harstad Travpark 0 11/7 - 05 / 10 2060 dist 273
P. Arvesen P. Arvesen Årjäng 3 20/6 - 02 / 2 2140 29,4a 14
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Momarken Travbane 5 09/6 - 05 / 11 1640 25,2a 314
7 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -2 -1 -2 -5 -85 248
Stumne Ronja 7 Plass 234 248
8 år SVART HP v.Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 0 25/6 - 01 / 9 1609 31,4a 685
e. Stumne Saga v. Spang Best D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 18/6 - 06 / 1 1700 29,5a 380
Stall Kruttlappen G. Austevoll Momarken Travbane 0 02/6 - 07 / 10 1640 br a 569
G. Gundersen Line Torp G. Austevoll Momarken Travbane 6 19/5 - 05 / 10 1640 28,0a 203
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Johansen Magnor Travbane 5 01/5 - 04 / 14 1620 31,0 141
8 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -2 438 2014: -16 -4 -2 -2 -4 -160 000
Odins Ess 8 Plass 177 438
5 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 0 01/8 - 03 / 11 1609 29,6ag 209
e. Vikenmai v. Spang Best G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 14/2 - 05 / 7 2100 31,8ag 320
Stall Fem Ess G. Gundersen Momarken Travbane 0 27/12 - 05 / 3 2140 32,9 285
A. Wolden B. Goop Färjestad 0 10/11 - 06 / 1 2160 31,8 55
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek G. Gundersen Sørlandets Travpark 0 01/11 - 05 / 6 2140 30,4 64
9 2015: -13 -0 -0 -0 -8 -22 478 2014: -11 -0 -0 -0 -4 -10 435
Hanses Sophia* (S) 9 Plass 152 570
6 år SVARTBRUN HP v.Briskeby Philip P. Mahony Åmål 0 02/8 - 02 / 8 2480 32,5ag 1152
e. Høstbojænta* (S) v. Järvsöfaks (S) P. Ådefors Arvika 0 26/7 - 04 / 3 1700 31,4ag 199
Sverige D. Aarum Lindesberg 7 10/7 - 08 / 3 2160 30,8 565
K. Brenden Mats Andersson (T) P. Mahony Åmål 5 28/6 - 06 / 9 2100 29,2 591
gul m/svart skråbånd. Ø. Johannesson Årjäng 4 20/6 - 02 / 5 2140 30,2a 134
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Tara Linnea 10 Plass 93 500
12 år BRUN HP v.Bokli Eld A. Stensen Biri Travbane 4 19/7 - 03 / 12 1620 29,3 1399
e. Tilia v. Friggbest A. Stensen Biri Travbane 0 10/7 - 07 / 3 1609 28,2a 175
Roy Håkerud /Brumunddal K. Lunde Biri Travbane 4 21/6 - 03 / 4 2100 33,1ag 684
G. Austevoll Roy Håkerud G. Austevoll Bjerke Travbane 0 11/6 - 04 / 4 2100 30,5a 672
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl A. Stensen Biri Travbane 6 15/5 - 05 / 10 2100 31,2 405
11 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -14 000
Aaby Knekten 11 Plass 314 500
14 år MØRKBR V v.Kos Knekten H. Holm Klosterskogen Travbane 2 29/6 - 05 / 2 2100 28,3 290
e. Aaby Lina v. Auvin (S) M. Høitomt Drammen Travbane 0 17/6 - 04 / 10 2100 31,7a 430
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk K. Kvasnes Drammen Travbane 0 30/5 - 05 / 5 1700 30,2 g 176
H. Holm Per Ingar Lybekk E. Høitomt Drammen Travbane 2 12/5 - 08 / 1 1700 28,5a 29
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 04 / 10 2120 30,8 182
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000
Drosen 12 Plass 173 500
15 år MØRKBR V v.Bokli Balder Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 02/8 - 07 / 4 2140 28,8 392
e. Huldre Drosi v. Korbest J. Gaustad Bjerke Travbane 0 22/4 - 03 / 6 1609 28,8a 913
Halvor Smeland /Flatdal J. Gaustad Drammen Travbane 7 17/3 - 04 / 8 1700 30,5a 662
J. Gaustad Halvor Smeland J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 04 / 3 1700 30,2ag 437
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 04/11 - 05 / 4 1700 31,2 512