Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 Monte
MONTÉLØP
Kaldblods 2140 m. Monté Tillegg 20 m. ved vunnet 550.001 kr., 40 m. ved 900.001 kr., 60 m. ved 1.500.001 kr.
5-15-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-8-3 Plass : 10-8-3

1 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -79 620 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -58 000
Nordby Sleipner 2140 1 Plass 709 509
10 år SVART V v.Fakse* (S) E. Høitomt Drammen Travbane 4 03/8 - 02 / 6 2100 27,9a 33
e. Frøken Sindy v. Elding M. Borge Biri Travbane 1 19/7 - 08 / 9 2140 27,6 49
Monica Borge-Knut-Erik Moe M. Borge Klosterskogen Travbane 3 18/6 - 07 / 1 2100 28,8 g 51
M. Borge M. Borge Sørlandets Travpark 3 24/5 - 09 / 2 2140 28,4 g 50
Gull m/hvitt V-formet bånd&underarm M. Borge Momarken Travbane 2 19/5 - 09 / 8 2180 27,7 25
2 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -16 -0 -1 -0 -8 -44 000
H.M. Hird Balder 2 Plass 638 500
13 år BRUN H v.Norne E. Jensen Sørlandets Travpark 6 17/7 - 03 / 4 2140 28,2 239
e. Overskeid Ili v. Ilmin M. Wessel Jarlsberg Travbane - 03/7 - 02 / 3 1609 dg a 416
Signe Heggernes /Sandsli S. Løvvold Klosterskogen Travbane 2 18/6 - 07 / 7 2120 27,8 204
S. Løvvold Geir Nordbotten (B) S. Løvvold Biri Travbane 0 05/6 - 08 / 1 1600 27,6 g 59
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl E. Hafskjold Sørlandets Travpark 2 24/5 - 09 / 4 2140 28,1 366
3 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 491 2017: -18 -5 -3 -1 -3 -189 636
Stram Vaier 3 Plass 722 627
10 år SVART V v.Åsajerven J. Eilertsen Drammen Travbane 2 03/8 - 01 / 7 2160 27,8 47
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel J. Gaustad Bjerke Travbane 3 22/7 - 04 / 8 2100 27,6a 51
Stall Vaier J. Eilertsen Biri Travbane 3 19/7 - 08 / 7 2140 28,0 36
J. Eilertsen Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Sørlandets Travpark - 12/7 - 04 / 3 1640 dg 32
Todelt svart/gull, hvit kant J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 02/7 - 06 / 9 2120 29,2 g 99
4 2016: -7 -0 -1 -0 -3 -20 611 2015: -12 -0 -3 -1 -2 -39 000
Eld Lynet 2160 1 Plass 648 771
13 år SVART H v.Elding T. Solberg Biri Travbane 2 31/7 - 13 / 4 1600 24,7 180
e. Åspe Trolla v. Troll Jahn S. Hogner Sørlandets Travpark 2 17/7 - 03 / 6 2140 27,2 515
Stine Therese Solli /Berg I Østfold T. Solberg Jarlsberg Travbane - 05/7 - 03 / 1 1609 dg a 399
S. Hogner Geir Arne Kristofferstuen T. Solberg Momarken Travbane 0 23/6 - 02 / 5 2160 26,6 143
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 12/6 - 04 / 11 2120 27,3 184
5 2017: -10 -0 -1 -2 -3 -33 411 2016: -14 -2 -2 -3 -6 -115 966
Hæve Alma 2 Plass 856 265
11 år MØRKBR HP v.Alm Viktor Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 29/7 - 05 / 13 2160 29,1 175
e. Eldi Stjerna v. Elding T. Kleveland Sørlandets Travpark 3 17/7 - 03 / 5 2140 27,9 g 140
Geir Solem-Trude Kleveland T. Kleveland Bollnäs 3 29/6 - 11 / 1 2160 27,7 62
T. Kleveland Geir Solem T. Kleveland Klosterskogen Travbane 5 18/6 - 07 / 4 2120 28,2 72
Kongeblå,sv/hv.sirkel,sv.mansj,hv.ermr T. Kleveland Biri Travbane 3 05/6 - 08 / 7 1620 24,9 219
6 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 3 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden P. Arvesen Biri Travbane 5 31/7 - 13 / 7 1620 25,4 g 63
e. Høibyterna v. Mjølner Jo P. Arvesen Bjerke Travbane 5 29/7 - 05 / 7 2160 27,7 28
Per Arvesen-Svein Knut Granum P. Arvesen Sørlandets Travpark - 18/7 - 06 / 7 2140 dg a 965
K. Lier Per Arvesen (A) K. Lier Jarlsberg Travbane 4 03/7 - 14 / 4 1609 23,2a 800
Tredelt turk/hv/lilla, lilla ermer P. Arvesen Årjäng 2 20/6 - 03 / 2 2680 27,3 g 36
7 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -2 -1 -1 -26 000
Stjerne Ask 4 Plass 719 680
12 år BRUN H v.Moe Odin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 26/7 - 06 / 8 1640 25,5 587
e. Kalsstjerna v. Korbest N. Holm Sørlandets Travpark 5 17/7 - 03 / 3 2140 27,9 691
Asbjørn Bakkeland-Linda Bakkeland J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 14 / 5 1609 dist a 778
E. Hafskjold Thore Hansen G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 12/6 - 04 / 10 2120 27,4 669
Mørkegrønn m/hv.sk.felt,svart spar T. Espedal Klosterskogen Travbane 0 04/6 - 05 / 14 1720 26,5 g 522
8 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 2200 1 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Biri Travbane 3 01/8 - 04 / 2 2100 23,3 245
e. Månami v. Troll Jahn S. Ruud Drammen Travbane 4 23/7 - 05 / 5 1700 24,4 96
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 07 / 6 2100 24,5ag 917
L. Pedersen Svein Olav Ruud (A) S. Ruud Drammen Travbane 7 17/6 - 07 / 8 2120 25,0 219
Rød m/svart sk.felt,sidefelt&ermr,rek S. Ruud Bjerke Travbane 5 03/6 - 04 / 10 2160 23,7 251
9 2015: -12 -2 -0 -0 -5 -43 901 2014: -23 -1 -1 -3 -10 -101 672
Greis Vinn 2 Plass 1 583 572
12 år BRUN V v.Moe Odin G. Antonsen Drammen Travbane 0 23/7 - 05 / 3 1700 25,0 249
e. Høibysiv v. Troll Jahn M. Amundsen Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 14 / 8 1609 23,3a 350
Thomas Antonsen /Mysen M. Amundsen Klosterskogen Travbane 1 18/6 - 07 / 8 2140 27,0 85
M. Amundsen Cato Antonsen (T) M. Amundsen Biri Travbane 1 05/6 - 08 / 10 1620 24,3 124
Gul m/rødt sk.f. hvitt sidef,u.erm&man M. Amundsen Jarlsberg Travbane 5 03/5 - 08 / 8 1640 24,6 365
10 2018: -14 -9 -2 -2 -1 -896 803 2017: -18 -9 -2 -4 -2 -800 000
Ulsrud Tea 3 Plass 5 943 357
11 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Sørlandets Travpark 2 18/7 - 06 / 11 2140 24,0a 39
e. Nebbenes Tea v. Elding K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 03/7 - 14 / 9 1609 20,4a 15
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Bjerke Travbane 3 14/6 - 09 / 8 1609 20,2a 1055
K. Kvasnes Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Solvalla 5 31/5 - 10 / 9 1609 19,8a 752
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bergen Travpark 1 16/5 - 05 / 14 1660 22,3 20
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -2 -5 -54 474
Vestpol Faxen 4 Plass 2 326 186
14 år BORKET H v.Järvsöfaks (S) M. Berås Sørlandets Travpark 4 17/7 - 03 / 10 2180 26,3 18
e. Gam Sølvi v. Atom Vinter M. Berås Jarlsberg Travbane 3 03/7 - 14 / 2 1609 22,2a 42
John Arne Degnes /Grimstad M. Berås Forus Travbane 2 19/6 - 08 / 7 1660 24,2 16
M. Berås Øystein Tjomsland (T) M. Berås Sørlandets Travpark 1 24/5 - 09 / 7 2200 25,0 19
Hvit m/røde ermer&sidefelt v.side,rekl M. Berås Bergen Travpark 4 16/5 - 05 / 13 1660 23,9 88